Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźminowy konkurs Halloweenowy

136 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 17:52, MonkOfWar napisał:

Ja nie korzystałem z żadnego programu. Nie jestem też mistrzem FPSów ani programistą, który
wycznynia różne triki. Nie posiadam jakiejś myszki z przerobionymi ustawieniami. Nie musiałem
robić kompletnie nic skomplikowanego.

Myślę, że nie trzeba było podawać pomysłu z makrem i programami, teraz to może najzwyczajniej
w świecie stracić sens. Starałem się sam od siebie nic nie przekazać, jeśli chodzi o moją "metodę",
by praca kogoś z CDP nie poszła się paść, ale teraz... Ech.

Ja również nie wysyłałem swojego wyniku, choć chyba wyślę taki wyśrubowany, jako e-mail podając
coś w rodzaju "OdkryłemSposóbNaNieuczciweŚrubowanieWyników_KontaktZeMną:monkofwar@o2.pl". Bo
jakoś na stronie nie bardzo umiem znaleźć informację, do kogo trzeba by się zwrócić, kto jest
tzw. Podmiotem Odpowiedzialnym ;) .

Pozdrawiam!



nie no ja mam nadzieje ze ktos z cdp tu looknie i zobaczy co sie wyrabia... dokladnie niepotrzebnie niektorzy mowili o tym sposobie bo wtedy to traci sens bo duzo osob zacznie szukac takiego programiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:49, qjin23 napisał:

Latniak - do mnie to było?

Bezproblemowo da się uzyskac taki czas, jaki mialem...Na stronce witchera były commenty paru
osób, które uzyskały poniżej 3 sek...


Nie, to było do michala, który pokazał screen z czasem 0.119 sek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joey - ja myślę, że się da. Ja zrobiłem 3,3 z hm..trudem. Nie powiem, nie łatwo uzyskać taki wynik. A żaden tam wymiatacz w fpsach nie jestem, ot zwykły gracz. Po prostu trzeba bezbłędnie natrafić na obiekt i szybko poruszac myszką.

Mnie juz ręka boli, moglem wyslac w sumie tamten wynik, bo teraz najlepszy jaki zdobylem to 3,5 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia tym, co chcą zejść poniżej 3s. Mi się udało 2,875 i posłałem mejla. Więcej nie gram, bo bym pół wieczora na to stracił :) Wolę zrobić coś pożyteczniejszego niż bić się godzinami o jakiś gadżet pod choinkę rodem z Wiedźmina, choć uwielbiam sagę :] Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły czas KoLos. Ja poświeciłem paręnascie minut na gierkę, ręka mnie boli. Zrobiłem 3,2 i juz nie chce mi sie więcej, więc wysłałem. I tak zapewne jest sporo osób, z lepszym czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:58, qjin23 napisał:

Joey - ja myślę, że się da. Ja zrobiłem 3,3 z hm..trudem. Nie powiem, nie łatwo uzyskać taki
wynik. A żaden tam wymiatacz w fpsach nie jestem, ot zwykły gracz. Po prostu trzeba bezbłędnie
natrafić na obiekt i szybko poruszac myszką.

Mnie juz ręka boli, moglem wyslac w sumie tamten wynik, bo teraz najlepszy jaki zdobylem to
3,5 ;]



mi chodziło o to że moim zdaniem bez programów nie da się zejść poniżej 3 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:05, Joey napisał:

> Joey - ja myślę, że się da. Ja zrobiłem 3,3 z hm..trudem. Nie powiem, nie łatwo uzyskać
taki
> wynik. A żaden tam wymiatacz w fpsach nie jestem, ot zwykły gracz. Po prostu trzeba bezbłędnie

> natrafić na obiekt i szybko poruszac myszką.
>
> Mnie juz ręka boli, moglem wyslac w sumie tamten wynik, bo teraz najlepszy jaki zdobylem
to
> 3,5 ;]


mi chodziło o to że moim zdaniem bez programów nie da się zejść poniżej 3 sekund



wierz mi ze da sie :) znam duzo osob ktorym by sie to udalo (ktorzy graja w counter strike''a) dlatego nie przesle im linku do tego konkursu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:05, Joey napisał:

mi chodziło o to że moim zdaniem bez programów nie da się zejść poniżej 3 sekund


Da się, ale wiesz... ponad 1,5h siedziałem i mam po dziurki w nosie Wiedźmina we flashu :D
Radzę wpierw sobie opanować jakąś "drogę" ruchu myszki i trenować ją. W końcu się schodzi poniżej 3s, ale to jest czasochłonne. A pewno i tak się znajdzie x osób, które zrobią 2,5s... bo taki wynik jeszcze od biedy uczciwie uzyskać da się, jeno może kosztować fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:00, MonkOfWar napisał:

Ale... byłem z tym pierwszy ;P .

no nie wiem - moj pierwszy strzal to bylo 1.6 a potem dlugo optymalizacja :P

a tak calkiem na serio to mam nadzieje ze program poza czasem i mailem wysyla tez dodatkowe dane- osobiscie nawet nie probowalem byc najszybszy bo wiedzialem ze zaraz osob na to wpadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja najlepiej dopracować i odnowa dać(tylko rzadnych skarg do mnie że ja pracowałęm na moj czas xgodzin i sie zmarnuje) to tylk opropozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bez sensu bo nie da sie określić kto zrobił to uczciwie. Zostawicie może to jako taka zabawka, a konkurs dajcie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się udało wyciągnąć 4 sekundy i dałem sobie spokój. Dla mnie to ma być zabawa i jakoś nie ważne jest czy coś wygram czy nie. Jakoś się przy tym nie bawiłem, za dużo stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie zdradzę tu wielkiej tajemnicy-kilkanaście minut temu dostałem mejla od CDP Red :D ! Nie ma to jak szybka reakcja-tym bardziej, że nie spodziewałem się, że sami również monitorują Forum ;) .

Przed chwilą odpisałem, wykładając swoją metodę. Przepraszam tylko, że zrobiłem to nieco chaotycznie (ale IMO da się zrozumieć ;P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:08, explotion napisał:

hihihihi, oszukujesz, spójrz na licznik na górze po prawo, jest na 56 sek a powinien na 60
przy takim czasie ;P


Jak już ktoś napisał, jeden program graficzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:24, MonkOfWar napisał:

Myślę, że nie zdradzę tu wielkiej tajemnicy-kilkanaście minut temu dostałem mejla od CDP Red
:D ! Nie ma to jak szybka reakcja-tym bardziej, że nie spodziewałem się, że sami również monitorują
Forum ;) .

Przed chwilą odpisałem, wykładając swoją metodę. Przepraszam tylko, że zrobiłem to nieco chaotycznie
(ale IMO da się zrozumieć ;P ).


A o jaki ci sposób dokładnie chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować