Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźminowy konkurs Halloweenowy

136 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 22:19, Monastor napisał:

Hej :)
Dawno Cię nie widziałem... widzę, że nadal używasz awka :)

Ciekawe, czy CDP uzna rezultaty poniżej sekundy :/
To troszkę żałosne, że niektórzy chcą psuć sobie i innym zabawę. Da się to jakoś sprawdzić,
czy ktoś grał uczciwie?



a siemka dawno tu nie wchodzilem mimo tego widze ze ranga mi podskoczyla :) a no uzywam bo bardzo mi sie podoba :)

ja mam tylko nadzieje ze jutro jak wejde tu kolo 11 to zobacze jakiegos posta z ekipy cdp z jakimis nowymi planami bo ostatnio zainteresowalem sie saga wiedzmin (aktualnie czytam 3 czesc) i chcialbym miec cos z tym zwiazanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:19, Monastor napisał:

Ciekawe, czy CDP uzna rezultaty poniżej sekundy :/
To troszkę żałosne, że niektórzy chcą psuć sobie i innym zabawę. Da się to jakoś sprawdzić,
czy ktoś grał uczciwie?

jezeli dostaja tylko czas i maila to nie moga sprawdzic. jezeli jest cos na temat trasy pokonowanej przez kursor to grajacy uczciwie sa bezpieczni...
imho ponizej 3s powinni dyskwalifikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:53, gmx napisał:

> Ciekawe, czy CDP uzna rezultaty poniżej sekundy :/
> To troszkę żałosne, że niektórzy chcą psuć sobie i innym zabawę. Da się to jakoś sprawdzić,

> czy ktoś grał uczciwie?
jezeli dostaja tylko czas i maila to nie moga sprawdzic. jezeli jest cos na temat trasy pokonowanej
przez kursor to grajacy uczciwie sa bezpieczni...
imho ponizej 3s powinni dyskwalifikowac


no to sie ustawi wynik dokladnie na 3 sek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:53, gmx napisał:

> Ciekawe, czy CDP uzna rezultaty poniżej sekundy :/
> To troszkę żałosne, że niektórzy chcą psuć sobie i innym zabawę. Da się to jakoś sprawdzić,

> czy ktoś grał uczciwie?
jezeli dostaja tylko czas i maila to nie moga sprawdzic. jezeli jest cos na temat trasy pokonowanej
przez kursor to grajacy uczciwie sa bezpieczni...
imho ponizej 3s powinni dyskwalifikowac


ee nie powinni sledzic ruchow myszy, bo ja klikam na tablecie :P 3.5 narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z małym robalem umożliwiającym zdobycie dobrego wyniku kończymy Konkurs Halloweenowy.
Nagrody zostaną rozlosowane wśród osób, które wzięły udział w zabawie.
Pozdrawiamy wszystkich uczestników. Zarówno tych z perfekcyjnie opanowaną obsługą myszki, jak i tych, którzy znaleźli inny sposób ;-)


i to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:19, Monastor napisał:

Da się to jakoś sprawdzić, czy ktoś grał uczciwie?


niestety nie, wystarczy wyslac do serwera swoj wymyslony wynik (nie trzeba wcale grac w gre)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejjj... to nie fair ;). Ja mialem dobry wynik. Wspanialymoglbym rzecz! I mam teraz nie wygrac nagrody, bo jakis koles odkryl ''buga''? No ja w takie cos sie nie bede bawil :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 00:04, lOkErS napisał:

W związku z małym robalem umożliwiającym zdobycie dobrego wyniku kończymy Konkurs Halloweenowy.
Nagrody zostaną rozlosowane wśród osób, które wzięły udział w zabawie.
Pozdrawiamy wszystkich uczestników. Zarówno tych z perfekcyjnie opanowaną obsługą myszki, jak
i tych, którzy znaleźli inny sposób ;-)


i to by bylo na tyle :)


Czemu mnie to nie dziwi? CDP zamiast poprawić tą gierkę i zorganizować konkurs jeszcze raz postanowiło podwinąć ogon i uciec z pola walki. Czy naprawdę tak trudno byłoby to zrobić? Szkoda słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście nie bardzo jest fair... Odkryłem sposób, więc postanowiłem nie wysyłać wyniku.
A teraz okazuje się, że mogłem to zrobić i i zdobyć szansę na nagrody, ech...

Pozostaje mi odrobina satysfakcji: choć nikt z CDPR mi nie odpisał, to jednak wykorzystali moje zgłoszenie-zobaczcie, co się dzieje po wciśnięciu Taba. Wystarczyło gnieść naprzemiennie ten klawisz wraz z Enterem-i już.

;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nic się nie dzieje. Tylko jakaś taka ręka się pokazuje. A tak chciałem coś wygrać. Jeszcze nigdy w życiu czegoś nie wygrałem. Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spośród wszystkich, którzy wzięli udział we wczorajszym konkursie wylosowaliśmy pięć nagrodzonych osób. Są to: keroth, gladiuswert, shanevan91, bartoszset, ania.niedzwiedz. Gratulujemy !.
Zwycięzcy proszeni są o kontakt e-mailowy na community@thewitcher.com.


i to by bylo na tyle wiedzminskiego konkursu :) gratuluje zwyciezcom moze dostana medalion, lub nawet miecz wiedzmina z metalu ktory spadl z nieba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować