Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźminowy konkurs Halloweenowy

136 postów w tym temacie

Wszystko byłoby pięknie tylko, że jak schodzę poniżej 4 sekund to NIC się nie dzieje! Licznik idzie do zera i pojawia się komunikat, że nie zmieściłem się w czasie (pomimo tego, że trafiłem 8/8). Czasami też nie zalicza mi jednej gęby.

Wydaje mi się, że szanowne CDP powinno tą gierkę trochę poprawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu oszukiwać ?
Ja leciałem przez 2 godziny i wyrobiłem bardzo dobry wynik - szybkość nadgarstka i wyrobienie ruchu wychodzi po tysiącach godzin gry w CSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam tylko poradzę żeby nie klikać jak szalon - trzeba wyrobić odpowiedni ruch i klikac tylko raz na potworka - ja tak robiłem i jest chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:29, medlux napisał:

Lokers MX518 Rulezzz - też mam i bijew na głowę razery ;P



tak ale wydaje mi sie ze nie ma zbytniej roznicy w porownaniu do mx 510 :) wiec troche zaluje ze przeplacilem :P a tak btw. mam juz 3 sekundy :D yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, ale jak już wielu tu ludzi powiedziało niedopracowana. Niekiedy mi w ogóle nie łapie jednej minki. Ale ja nie rozumiem jak bez oszukiwania mozna zjechac poniżej 4 s. Mój rekord to 4.3 i lepiej już nie mogę. Popróbuje jeszcze troche a jak nie uda się lepiej to wyśle ten cienki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja już sobie nie pogram :/
Wysłałem maila ze złym wynikiem... nie wiedziałem, że maila można wysłac tylko raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)
Dawno Cię nie widziałem... widzę, że nadal używasz awka :)

Ciekawe, czy CDP uzna rezultaty poniżej sekundy :/
To troszkę żałosne, że niektórzy chcą psuć sobie i innym zabawę. Da się to jakoś sprawdzić, czy ktoś grał uczciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować