Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 19:59, cinus` napisał:

mianowicie gdzie jest Vak?


To przywódca orków w Trelis

Dnia 07.11.2006 o 19:59, cinus` napisał:

miał mi dać mapę wykopalisk


Mapę wykopalisk daje ci Grok główny szaman orków z Geldern

Dnia 07.11.2006 o 19:59, cinus` napisał:

wodzem tam był Grok, który nawiasem mówiąc jak tylko do niego zagadałem to nie wiedzieć czemu, ale mnie
zaatakował i powstała bitwa o Geldern i chcąc nie chcąc musiałem wyzwolić Geldern.


Możesz bezkarnie wyzwolić: Ardeę, Gothę i Vengard, oraz DWA inne miasta. Jeśli wyzwolisz więcej wszyscy orkowi przywódcy miast będą cię atakować natychmiast jak cię zobaczą.

Dnia 07.11.2006 o 19:59, cinus` napisał:

czy tak powinno być? i czy jest jakieś ryzyko, że fabuła mi się zablokuje
nie wykonując w Trelis żadnego questru tylko odrazu wyzwalając to miasto?


Główna fabuła nie ucierpi, ale nie będziesz mógł wykonać paru pobocznych questów (nie tylko dla orków), jeśli nie będziesz mógł rozmawiać z przywódcami miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze czekam na gotica 3 ale przeględając posty zastanawiam się czy w tej wersji jest możliwe zdobywanie pieniędzy w podobny sposób jak w gothicu 2 (od kowala Haralda po za sprzedane miecze mozna było wymieniać na pieniąze do woli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za informacje o kasie......czyli za wyzwalanie miast jest najwiecej zlota ale ztego co przed chwila napisal Karharot to az tak sie nie oplaca tych miast na początku wyzwalac:)to chcialbym sie jeszcze spytac o roslinki....jest duzo wiecej gatunkow niz w G2?mają podobne wlasciwosci?z góry dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zasadnicze pytanie na ile oceniacie wy gracze (niesugerujac sie ocenami roznych czasopism) oceniacie g3 :)
ja narazie jej nie ocenie gralem tylko 5 min i stwierdzilem ze nie ma co bo niestety mam 512 ramu i sie tnie jak cholera :/ a pudeleczko (ksiega :)) stoji na szfce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:21, walgierz napisał:

Mój apel pewnie okaże się rzucaniem grochem o ścianę, ale pamiętajcie proszę, że nie wszyscy
jeszcze mają/przeszli G3, a co za tym idzie nie psujcie im (mnie) zabawy. Wszelkie informacje,
które zawierają wskazówki co do fabuły gry proszę wyraźnie oznaczać.


******SPOILER******
treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść
******KONIEC SPOILERA******

Osoby, które w szczególnie drastyczny sposób będą zdradzały fabułę narażą się na degrada.

słuszna uwaga ale proszę o odpowiedż na moje poprzednie pytanie o pieniądze (czy jest podobna mozliwość ich zdobywania jak w goticu 2 poprzez wymianę u kowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:21, walgierz napisał:

Mój apel pewnie okaże się rzucaniem grochem o ścianę, ale pamiętajcie proszę, że nie wszyscy
jeszcze mają/przeszli G3, a co za tym idzie nie psujcie im (mnie) zabawy. Wszelkie informacje,
które zawierają wskazówki co do fabuły gry proszę wyraźnie oznaczać.


******SPOILER******
treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść
******KONIEC SPOILERA******

Osoby, które w szczególnie drastyczny sposób będą zdradzały fabułę narażą się na degrada.

słuszna uwaga ale proszę o odpowiedż na moje poprzednie pytanie o pieniądze (czy jest podobna mozliwość ich zdobywania jak w goticu 2 poprzez wymianę u kowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie i ja doczekałem się swojego egzemplarza gry! Gram dopiero w nią 3 godziny, ale już mogę stwierdzić że początkowa fabuła wogóle mnie nie wciągnęła... Jak dla mnie początkowa fabuła w Obku była 2 razy ciekawsza! Tak samo jest z grafą! Wogóle nie rozumię czemu Gothic 3 ma takie ogromne wymagania! Przecież grafa wcale nie jest nadzwyczjna, powiem więcej jest conajwyżej bardzo dobra! Mam kompa :
Athlon 3200+, 1 GB RAM i Geforce 7900GS... w grę gram na średnich detalach i jeszcze się tnie! Gdzie w Obku bym grał na wysokich detalach bez zacinek!!! A tak wogólę to gra narazie spoko! Zobaczę może się rozkręci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwośc wykuwania broni, aczkolwiek nie ma postaci, która będzie ci za to płacić. Polecam zebranie 12000 na schemat miecza półtaręcznego i na samym początku nauczenie się umiejętności zdejmowania skóry ze zwierząt. Jedna skóra wilka potrzebna jest do jednego miecza plus kilka innych rzeczy, w tym bodajze 10 kawalkow rudy zelaza. Nie pamietam juz, bo od weekendu nie gralem, nie mialem czasu. Aczkolwiek za jeden miecz półtaręczny dostaniesz 4800 złota. Póki co chyba jedna z najdroższych broni jakie znalazłem (poziom 29, dostalem sie prze chwila na dwor króla i jestem w trakcje zabawy w Silden, demon z Gothy jednak nie zyje, łuk i mur czynią cuda ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:40, gem3 napisał:

(czy jest podobna mozliwość ich zdobywania jak w goticu 2 poprzez wymianę u kowala


U niemal każdego kupca możesz sprzedać towar za 7-12 tys. Niektórzy kupcy płacą ci lepsze ceny (x2) za niektóre towary (np. kwatermistrzowie rebeliantów płacą tak za niektóre kosztowności). Jak dotąd nie zetknąłem się z możliwością przetapiania złotych samorodków na monety, co oczywiście nie znaczy że czegoś takiego w grze na 100% nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy :D Gram już tydzień (no od piątku :P) i mam 25 poziom, całkiem wypasiony wojownik itd.
Tylko właśnie problem, bo nie wiem skąd brać rude magiczną i żelaza na wyrób broni. Parę bryłek magicznej rudy mam, ale żelaza nie mogę znaleźć :( Dajcie screen jak wyglądają złoża i przykładowo lokacje gdzie mogę je zdobyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:40, gem3 napisał:

> /.../ (czy jest podobna
mozliwość ich zdobywania jak w goticu 2 poprzez wymianę u kowala


*************spoiler**********
Nie, możesz robić miecze i je sprzedawać, ale... każdy ma określoną ilość pieniędzy i wyżej limitu nie podskoczysz. Po jakimś czasie (nie wiem ile trzeba czekać) różne osoby mogą znowu mieć pieniądze.
************koniec spoilera*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:48, MastAlol napisał:

/.../
Tylko właśnie problem, bo nie wiem skąd brać rude magiczną i żelaza na wyrób broni. /.../

*********spoiler*******
Możesz kupić, albo znaleźć w skrzyniach; czystą rudę kożesz urąbać kilofem, jak trafisz na żyłę (4 bryłki)
Gdzie są, to nikt Ci dokładnie nie powie, najwięcej w Nordmarze ;)
************koniec spoilera************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczołem się bawić konsolą bo co miałem przejś to przeszedłem ;)
Mam pytanie... jak wpisuje w kosoli np
spawn Arrow to jest ok i pojawia mi się strzała ale jak wisuje
spawn It_Gold to wyskakuje bład (i tak się dzieje z resztą rzeczy , które się zaczynają na It_...)
Co źle robie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją jakieś prace nad trybem Multiplayer? Bo bym sobie zagral choć jeszcze nawet nie mam gry (zamówiłęm ale wyślą jutro :/). Jeżeli tak to się ciesze, bo np. Dark Messiah to ma - ale to DM- :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadawałem to w tym przyklejonym temacie, zadam i tu :
A ja mam taką dziwną sytuację. Na sklepie www.fajny.pl, znalazłem gothica 3 "wersja kolekcjonerska" Jeszcze nie mają w magazynie, ale będą mieli w poniedzialek. I moje pytani.
Czy ta edycje co robił cdp jest tylko u nich, czy jesazcze gdzieś indziej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:49, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ (czy jest podobna
> mozliwość ich zdobywania jak w goticu 2 poprzez wymianę u kowala

*************spoiler**********
Nie, możesz robić miecze i je sprzedawać, ale... każdy ma określoną ilość pieniędzy i wyżej
limitu nie podskoczysz. Po jakimś czasie (nie wiem ile trzeba czekać) różne osoby mogą znowu
mieć pieniądze.
************koniec spoilera*******************

Dzięki, widzę z tego że jeżeli po zdobyciu umiejętności wykuwania mieczy nie ma tu możliwości kupowania (stali) jak w g2 praktycznie bez ograniczeń a następnie przekuwania jej i sprzedaży wykutego miecza to będzie większy problem z pieniędzmi ale może to nawet lepiej bo gra będzie przez to ciekawsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszke inne pytanie.. Więc chciałem się nauczyc Mistrzowskiego posługiwania się Dużym Orężem.. No i nie moge bo ta opcja po prostu znikła u nauczycieli, choc wczesniej była! Nikt nie ma takiej opcji a ja nie mogę się tego nauczyc co mnie z lekka ogranicza ;-/ ba mam juz 320 sily i nic a wymagane jest 250 na ta umiejetnosc.. Czy to jakiś bug? Kurka szkoda by mi było, bo za dużo przeszedłem by teraz od początku zaczynac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**************spoiler***************
siemka, jak to jest z tym sprzetem, co trza zrobić jak jest zużyty??
kolejne pytanko, gdzie do jasnej ch***ry jest ten Hanson, którego trzeba znaleźć by cie zaprowadził do Xadasa?
błądzę i błądze a znalexć go nie moge, przypadkiem wpadłem na czarnego trolla, a i tak kolesia nie znalazłem..
gdyby ktoś mógł dac link do screena z mapką gdzie bedzie zaznaczony to by bło super...
albo kodzik teleportujący do niego bądź Xardasa, choć z kodów nie korzystam...
to teraz jestem wkurzony, no juz nie wiem jak dlugo szukam kolesia :/
****************spoiler******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:26, GoldOx napisał:

Mi się wydaje czy wyszedł nowy patch do G3? 1.09...

Ciekawym jak to sie ma do naszej wersji. A changelog to zniesienie savebuga i cos tam z "wyciekiem" pamieci (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować