Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanko odnośnie magii w Gothicu:
Czy można jednocześnie wyuczyć się wszystkich perków ( Mag Ognia, Mag Wody, Mroczny Mag ), czy też można wybrać tylko jeden z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 11:58, tom25 napisał:

Czy można jednocześnie wyuczyć się wszystkich perków ( Mag Ognia, Mag Wody, Mroczny Mag ),
czy też można wybrać tylko jeden z nich ?


Można wyuczyć się wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra czy na max detalach czy na low przycina sie tak samo. Co dziwne na srednich wyglada lepiej niz na maxymalnych, nie wiem tylko dlaczego woda jest ciemna jak smola a od brzegu oddziela ja dziwny nierowny pasek co wyglada bardzo nierealistycznie, moze ktos dalby screen wody i otoczenia abym mogl porownac bo cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 11:42, GanD napisał:

Coś ten Twój filmik nie chce mi się uruchomić, ale też spotkałem tańczącego orka. Było to w
Silden, obok kaplicy Beliara. Jeden pykał sobie fajkę, a obok drugi tańczył :)


to ejst właśnie ten ork na tym filmiku ;)

Dnia 07.11.2006 o 11:42, GanD napisał:

Mam 31lv, 200tys. złota i 47 rep o Buntowników, a nie chce mi się znów wyzwalać całego miasta, aby zdobyć zbroję paladyna,


ja mam 48 reputacji u buntownikow czyli też mam blisko do tej zbroi, póki co noszę ciężką zbroję nordmarczyka która też jest bardzo dobra, kosztowała mnie 100tys sztuk zlota :) a i ogólnie to mam już 46 lvl :] i zmierzam do Geldern :)

Dnia 07.11.2006 o 11:42, GanD napisał:

poszedłbym już do Nordmaru, ehh...


a polecam tam pójść ;) mi w Nordmarze bardzo się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<<miniSPOILER :P>>>
Robiliście quest z Geldern od asasyńskiego kupca Mirzo? Gdzie jest kopalnia, w której znajduje się Mazin, zaopatrujący Mirzo w artefakty?

Dalej-
Od znajdującego się w Geldern maga ognia otrzymałem zadanie, żeby wypytać tamtejszego szefa orków o ognisty puchar ze świątyni. Kiedy jednak rozmawiam z nim, mówi coś, że "tego już za wiele" (nie pamiętam dokładnie :P), zaczyna mnie atakować i ginę od lodowych lanc ;/
Da się to jakoś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się anulować zmiany wprowadzone przez tego TWEAKA? Bo nie zauważyłem różnic w szybkości działania, a grafa jest sporo gorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:49, Blade2 napisał:

A gdzie można sprawdzic w jakim stadium znajduje się przesyłka? Bo zamówiłem sobie Gothica
III i teraz czekam.


Jak zamówiłeś poprzez pocztę polską, to nigdzie nie sprawdzisz (chyba,że bedziesz chodził,co godzinę na pocztę),
a jak przez masterlinka, to w dziale "moje zamówienia" poszukaj link (chociaż i tak niewiele to daje, bo trudno się czasami z tego wyznać, co tam jest wypisane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale właśnie kurier zapukał do moich drzwi. Super jest ta mapka. Tylko rzep jest trochę źle ułożony i nie chce się domykac, ale co tam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nordmar = Górnicza Dolina w Khorinis z początku 2 rozdziału Gothic 2. Słaby gracz, od każdego dostaje po dupie i tylko ucieka, byle dalej od prześladowców, tylko po to by wpaść na kolejnych. No coś pięknego :)
Długo męczyłem się, aby dostać się do Klanu Młota, ale potem w kopalni... miodzio! Potrafię już zabijać orków jednym ciosem, a dopiero 34lv, szkoda że głupie gobliny, to nadal śmiertelne zagrożenie... Niby orkowie a kontynencie są inteligentniejsi i tak dalej, ale z tymi na wyspie walczyło się trudniej i to nie tylko z uwagi na to, że bohater był słabszy. W Gothic 1 czy 2 pokonanie naraz już 4 orków dawało wielką satysfakcję, a teraz... wszedłem do kopalni i zabijałem ich falami średnio po 10 na raz. Ten brak balansu czasami naprawdę mnie irytuje, szczególnie gdy padnę zabity przez przypadkowego topielca, ale wybijanie całych hord orków już mi nie przeszkadza.

Co jest największym zagrożeniem dla Bezia w G3? Wrogie czary i... blokowanie się na skałach, krzakach, krawężnikach (sic!).

Chcę wykuć Miecz Nordmarczyka, jakieś sugestie, gdzie można zdobyć materiały (sztabka rudy, siarka z Nordmaru i coś jeszcze, nie pamiętam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:27, GanD napisał:

Chcę wykuć Miecz Nordmarczyka, jakieś sugestie, gdzie można zdobyć materiały (sztabka rudy,
siarka z Nordmaru i coś jeszcze, nie pamiętam)?


to "coś jeszcze" to cztery zęby tygrysa szablozębnego, musisz je im po prostu wyrwać ;), sztabę rudy to dostałem od kogoś z klanu młota lub znalazłem gdzieś w ich kopalni, dokładnie nie pamiętam, a pełno siarki to można znaleźć w kopalni koło Geldern i koło Silden, a i nie wiem czy w kopalni klanu młota nie ma troche siarki, bo wydaje mi sie, że można było ją gdzieś wykopać.

no to teraz ja zadam pytanie:
gdzie się podziali kowale z klanu ognia i klanu wilka? Larson wiem, że gdzieś udał się na północ, ale go nie znalazłem, potrzebni mi są aby uzyskać zgodę dla Ingvara, jakby ktoś miał mapkę z zaznaczonymi miejscami ich pobytu to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mi sie bardzo podoba chodz zawiodlem sie wymaganiami bo mam 3ghz, 1gb ddr, i 7950GT i gra nie idzie plynnie na full i zdaza sie jej ciac na srednich detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:55, Sztywny-pl napisał:

Robiliście quest z Geldern od asasyńskiego kupca Mirzo? Gdzie jest kopalnia, w której znajduje
się Mazin, zaopatrujący Mirzo w artefakty?


Na południe od Geldern. Po wyjściu przez bramę idź na zachód a potem wzdłuż gór. Jeśli doszedłeś do obozu gruida Torna to znaczy że jesteś już za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:45, Milteen napisał:

gra mi sie bardzo podoba chodz zawiodlem sie wymaganiami bo mam 3ghz, 1gb ddr, i 7950GT i gra
nie idzie plynnie na full i zdaza sie jej ciac na srednich detalach


Niestety, ale optymalizacja silnika (streaming danych) w Gothicu 3 kuleje. Na Twojej konfiguracji gra powinna śmigać na wysokich, z kilkoma bajerami wyłączonymi (przez brak 1GB RAMu), a niestety czasem tnie. Możliwe, że w kolejnych łatkach to poprawią... Pozostaje tylko mieć nadzieję i grac dalej, pomimo tej wady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pare pytań:
1. Hmm mam problem ponieważ zeby pogadac z wodzem w Tym miescie kolo Gothy na M9zapomnialem calkiem nazwe:D) musze miec 75 reputacji mam 71 i zostaly mi same "stjupid" zadania wieć
1 wie ktos jak wykonac zadanie że trzeba przyniesc takiemu kolesiowi 15 worków zboża(o ile sie niemyle narazie testuje pożyczona wersje eng i na 99% w urodzinki zamówie pl) no mowi cos on o farmie na pólnocy wiec ide ale lol... jest tam tylko 10 worków.. lub 5 super ukrytych wię czy to bug i musze zainstalowac jakiegos patha czy poprostu te 5 worków znajde wykonując zadanie o zlodziejach zboża dla elbara?i jesli tak to jak wykonac ten quest .. dalej jak wykonac quest z danina od domenika musze ja wziąsc z jego farmy ok .. tylko gdzie On(domenik) Ona(farma) jest? mogl by ktos dac screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)jestem na tym forum pierwszy raz i pewnie nieostatni:)jestem fanem gothica 2 czesc skonczylem ....9 razy 1 czesc-3(w dwojce pamietam gdzie rosnie kazda wazniejsza roslina-wiem wiem down).Zauwazylem ze mozna sie tu dowiedziec wielu ciekawych rzeczy szczegolnie o gothicu 3 ktorego kupie...jutro w empiku:)niepokoją mnie jednak bardzo liczne narzekania fanow zapewne niemniejszych niz ja ktorzy starsze czesci pokochali wlasnie za system walki klimat itd itd a tutaj podobno kiszka...:\i tak kupie gre bo nie bylbym sobą ale powiedzcie czy tych bugow w POLSKIEJ WERSJI ORYGINALNEJ naprawde jest tak duzo i czy naprawde tak psuja frajde?Aha moj komp to obecnie Athlon 64 3000+,1Gb Ramu, GeForce 7900 GT-jak myslicie czy na tym bedzie sie gralo plynnie?(oblivion na max detalach ani sie nie smiał zaciąc...........)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować