Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 11:13, PawloM4 napisał:

właśnie pojawił sie nowy patch 1.09, czy ktoś może powiedzić, czy nie będzie problemów z wersją
PL ??
a moze trzeba czekać, aż CDP wypuści go ...

LINK
http://www.gothic3.com/index.php?do=097099116105111110061109101100105097

Ten patch nic nie daje po za usunięciem buga przy saveowaniu gry, szkoda bo mnie bardziej by interesował patch z optymalizacją kodu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:29, Darko82 napisał:

Czy sa bagna gdzies w Myrtanie ?


Teren Wokół Silden jest dosyć podmokły ale bagnem bym go nie nazwał:)
Jeśli szukasz bagiennego ziela to zajrzyj do wioski Lago w Varancie, tam jest go wszędzie pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:31, Karharot napisał:

> Czy sa bagna gdzies w Myrtanie ?

Teren Wokół Silden jest dosyć podmokły ale bagnem bym go nie nazwał:)
Jeśli szukasz bagiennego ziela to zajrzyj do wioski Lago w Varancie, tam jest go wszędzie pełno


Dzieki. Wielka szkoda ze nie ma prawdziwych bagien. A wiesz cos o dzwiekach otoczenia ( zwierzeta, ptaki ) bo ja nic wogole nie slysze. Czy to tez jest bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:35, Darko82 napisał:

A wiesz cos o dzwiekach otoczenia ( zwierzeta, ptaki ) bo ja nic wogole nie slysze. Czy to tez jest bug ?


Hm, przyznam się bez bicia że nie zwracałem na to wielkiej uwagi. Jakieś piski i skrzypnięcia chyba słychać ale właściwie zawsze są tylko mało słyszalnym tłem dla muzyki. Nie sądzę jednak żeby gra miała wiele do zaoferowania po wyłączeniu muzkiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz cos o dzwiekach otoczenia ( zwierzeta,

Dnia 08.11.2006 o 12:35, Darko82 napisał:

ptaki ) bo ja nic wogole nie slysze. Czy to tez jest bug ?


Ja mam podobnie, nie słysze deszczu, wiatru czy np. huku wodospadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:38, Karharot napisał:

Hm, przyznam się bez bicia że nie zwracałem na to wielkiej uwagi. Jakieś piski i skrzypnięcia
chyba słychać ale właściwie zawsze są tylko mało słyszalnym tłem dla muzyki. Nie sądzę jednak
żeby gra miała wiele do zaoferowania po wyłączeniu muzkiki.


To prawda. Porownaj sobie poprzednie czesci ! Nie ma spiewu ptakow, swierszczow itd. To jest bug ! To samo tyczy sie roznych zwierzat bo ten dzwiek jest bardzo cichy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez słyszałem odgłosy zwierzat najbardziej wycie wilka się rzuca w uszy ale może jak by się wsłuchał słychac i inne odgłosy, bodajrze ścierwojadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:12, Bosper napisał:

Tez słyszałem odgłosy zwierzat najbardziej wycie wilka się rzuca w uszy ale może jak by się
wsłuchał słychac i inne odgłosy, bodajrze ścierwojadów


Jemu prawdopodobnie chodziło o odgłosy tła (świerszcze, ptaki, szum dzew, szmer wody itp.) a nie dźwięki wydawane przez zwierzęta-przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:59, Liqid napisał:

Jak anulować zmiany wprowadzone przez tego TWEAKA?

Zawsze przed wprowadzeniem tweaka robi się backup plików ini :) więc jeśli nie masz to albo ktoś ci może przesłać albo musisz reinstala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlituje sie ktoś i powie mi czy można na stałe kamerę na max. oddalenie ustawić? (jak otwieram skrzynie to sie za każdym razem przybliża) bo juz pytam w kolejnym temacie i zero odzewu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:14, Drizzt Drow napisał:

Zlituje sie ktoś i powie mi czy można na stałe kamerę na max. oddalenie ustawić? (jak otwieram
skrzynie to sie za każdym razem przybliża)


Myślę że nie możesz. Na angielskich forach też na to narzekali ale o ile pamiętam nikomu nie udało się znaleźć na to rady.

Dnia 08.11.2006 o 14:14, Drizzt Drow napisał:

bo juz pytam w kolejnym temacie i zero odzewu...


Nie jesteś ignorowany. Nikt ci nie odpowiedział bo pewnie nikt nie ma dla ciebie rady jak to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:19, Karharot napisał:

> Zlituje sie ktoś i powie mi czy można na stałe kamerę na max. oddalenie ustawić? (jak
otwieram
> skrzynie to sie za każdym razem przybliża)

Myślę że nie możesz. Na angielskich forach też na to narzekali ale o ile pamiętam nikomu nie
udało się znaleźć na to rady.

> bo juz pytam w kolejnym temacie i zero odzewu...

Nie jesteś ignorowany. Nikt ci nie odpowiedział bo pewnie nikt nie ma dla ciebie rady jak to
rozwiązać.



A wystarczyło powiedzieć tak jak ty i więcej bym nie spamował... :D
Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 07:31, Karharot napisał:

Czy możesz wstać po tym jak ktoś cię ZABIJE?!? Err, nie. Na pewno nie.

Chodziło mi o to czy mozna wstać po tym jak cię ktoś powali na ziemię, bo raz jak mnie wilk "zabił" to wstałem normalnie. Ale dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:40, rick90 napisał:

Chodziło mi o to czy mozna wstać po tym jak cię ktoś powali na ziemię, bo raz jak mnie wilk
"zabił" to wstałem normalnie.


Niektórzy przeciwnicy (tak zwierzęta jak i ludzie) mają umiejętność powalania swojej ofiary na ziemie niezblokowanym ciosem. Ty również możesz to robić jeśli wyuczysz się specjalizacji w walce bronią (bodajrze 3 poziom. Na pewno dotyczy to broni jednoręcznych, co do dwuręcznych nie wiem ale podejrzewam że tak samo). Przeciwnik powalony takim ciosem na ziemię jest wyeliminowany z walki na parę sekund ale uważaj - trudno go wtedy trafić a cios może zadać od razu, już w momencie kiedy zrywa się z ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować