Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dowódcy poszukiwani – konkurs!

70 postów w tym temacie

wysłałem list motywacyjny za pośrednictwem swojego konta pocztowego ,czy to sie liczy?
może to głupie pytanie ale stawiam dopiero pierwsze kroki w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, więc jak to jest z tym tematem e-maila?? Jaki wpisać, żeby moje zgłoszenia nie przepadło gdzieś w otchłaniach skrzynki pocztowej i trafiło we właściwe ręce?? Trzeba wpisać jakiś konkretny, czy wystarczy na przykład nazwa konkursu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem mój list motywacyjny :). Nie wiem co jest do wygrania w tym konkursie, ale podejrzewam, że gra Company of Heroes. Fajnie byłoby ją wygrać, chociaż gra mi nie pójdzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj list jest na pewno napisany profesjonalnie,ale nie wiem czy to wystaczy.widze tez ze malo komentarzy do tego konkursu,wiec moze jest male zainteresowanie wiec zwiekszaja sie moje szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:00, madridista2 napisał:

moj list jest na pewno napisany profesjonalnie,ale nie wiem czy to wystaczy.widze tez ze malo
komentarzy do tego konkursu,wiec moze jest male zainteresowanie wiec zwiekszaja sie moje szanse


A właśnie nie.. :) Zainteresowanie jest baaardzo duże. Przyszło mnóstwo prac. Zdradzę Wam, że finałową dwójkę już znamy. Problem mamy z trzecim dowódcą. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:41, Soleila napisał:

A właśnie nie.. :) Zainteresowanie jest baaardzo duże. Przyszło mnóstwo prac. Zdradzę Wam,
że finałową dwójkę już znamy. Problem mamy z trzecim dowódcą. ;>

Monk of War i kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerzę, że w moim wypadku skończyło się raczej na chęciach. Miałem głowę pełną pomysłów, jednak z braku czasu nie napisałem tego co naprawdę chciałem. Nie mówię, że moja praca jest zła, jednak liczyłem, że uda mi się więcej z siebie wycisnąć...

APEL DO NAUCZYCIELI!! Zadawajcie mniej, bo biedny Kukowsky ma coraz mniej czasu by bawić się w konkursach gram.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować