Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

No właśnie musimmy coś z tym zrobić. Jakąś antyreklamę. Zeby ostrzec ludzi którzy chcą zkorzystać z ich usług. Zeby wiedzieli na co sie decyduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESTEM ZAŁAMANY!!KUPILEM DZISIAJ G3 W MEDIA MARKIIE WRACAM DO DOMU INSTALUJE GRE.WSZYSTKO POPRAWNIE.WLACZA SIE A JAK PRZECHODZI DO GRANIA TO CO CHWILE EKRAN ZASLANIAJA MI BIALE PLAMY!!CO TO JEST??W KONCU EKRAN ROBI SIE CALUY BIALY I TAK CO CHWILE.WLAZYLEM GRE NA MINIMALNYCH USTAWIENIACH.MOJ SPRZET TO WIN MEDIA CENTER SP2 PENTIUM 4 64 BIT 2MB CACHE 3.00 GHZ ATI RADEON X1600PRO 256MB I 1GB RAMU.WSZYSTKO PROCZ RAMU MAM JAKO PARAMETRY ZALECANE.BLAGAM O POMOC,A ZWLASZCA KOGOS Z CD.PROJEKT!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dobre.... A ja kupiłem wysyłkowo z Gram.pl wersję EK i mam kompa: AMD Athlon XP 1,05GHz, 384 MB RAM i Radeon 9200 SE. Gra mi się przycina nawet na najniższych, ale grunt, że chodzi. Pora pomyśleć o lepszym sprzęcie i uśmiechnąć się do rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takze kupiłem tutaj Gothic 3 EK i mówie: SUPER GRA. Warto na to wydać 159.90 zł! Kupujcie to! Masterlink szybko dostarcza przesyłki. Mi wczoraj dostarczył bo przedwczoraj potwiedziłem zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Hmm... dzisiaj jak mniemam jest 4 listopada, a tej jedwabistej przesyłki nadal nie ma. Ja jestm cierpliwy. Jestem. Ale kiedyś mogę przestać. Drogie kierownictwo CD-Projektu to nie lepiej zmienić firmę kurierską np. na tą, co dowozi przesyłki z empiku? Dostałem ją na drugi dzień, mimo, że mieszkam na strasznej prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:26, ginx2 napisał:

No właśnie... Hmm... dzisiaj jak mniemam jest 4 listopada, a tej jedwabistej przesyłki nadal
nie ma. Ja jestm cierpliwy. Jestem. Ale kiedyś mogę przestać. Drogie kierownictwo CD-Projektu
to nie lepiej zmienić firmę kurierską np. na tą, co dowozi przesyłki z empiku? Dostałem ją
na drugi dzień, mimo, że mieszkam na strasznej prowincji

Cos w tym jest. Zona raz zamowila premierowe wydanie ksiazki. To kurier z empiku przyniosl ja w sobote przed polnoca. Bo mialo byc dostarczone w sobote i bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:30, siwak191 napisał:

Mam pytanie czy bedzie patch spolszczający gre bo kuzyn kupił wersje niemiecką i nie możemy
znaleść tego patcha??

Watpie. Bo CDP musial za spolszczenie zaplacic i tak za free to nie udostepni na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.
Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 03/11/2006 19:03:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 03.11.06 11-13 03/11/2006 16:13:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia WA1
3 Magazyn: wydanie kurierowi 03/11/2006 09:56:58 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 02/11/2006 20:02:44 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
5 Magazyn: wydanie kurierowi 02/11/2006 09:06:34 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
6 Przyjęcie linehaul 01/11/2006 01:10:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
7 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:33 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
8 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 13:15:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

W czwartek gry nie dostałem, bo kurier nie zdążył, w piątek zadzwoniłem o 15:00 i pani z Masterlinka powiedziała, że do 16:00 dostanę, zadzwoniłem o 16:00 i dowiedziałem się, że kurier nie zdąży i powiedziała, że dostanę w sobotę (dziś) w godzinach 11:00-13:00. Ciekawi mnie tylko to, że pani o 16:00 powiedziała, że nie zdąży, a kurier był na magzynie dopiero o 19:00. Ja mieszkam w samym centrum Warszawy, stąd do Okęcia jest jakieś 30 minut jazdy (tam jest magazyn Masterlinka), a kurier mówi, że przez 3 godziny nie zdąży doręczyć paczki, to kpiny są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować