Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Dostałem swojego "gothica",ale gry nie da się zainstalować!! - na początek wyskakuje,że jest za mało miejsca na dysku(jest 53 gb wolnego),mimo to gra się instaluje,potem direktx,kończę instalację i...nic - nie ma skrutu na pulpicie,a w miejscu,gdzie powinna być gra-pustka!! - za drugim podejściem-to samo-za 3 -"wystąpił problem z aplikacją i musi być ona zamknięta" i jóż bnie da się w ogóle zainstalować.Spróbowałem na kompie u siostry - po instalacji taki sam efekt - brak gry!!! - co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:22, Vasilli napisał:

Jak do jutra kurier nie przywiezie to dzwonie do Masterlink aby ja odesłali do CDP skoro i
tak nie chcą mi jej dać:)


Też tak zrobię. Bez jaj ta "firma" jest nie uczciwa i wogule mają kurierów, że chej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:40, korn140 napisał:

z wawy O_o uuuu to do Kołobrzegu kawałek jest :P no ale jak wysłali 31 to dzisiaj powinieniem
mieć ... pradwa ?

ta, a do Mrzeżyna (chyba wiesz gdzie leży:) ) to kurierzy rzadko przyjedzaja, wiec nie narzekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do mnie przyjechali 2 razy i za 3 razem im (jemu) się nie chce bo "sobie zniszczę auto, więc nie przyjadę. Może umuwimy się pod realem??" to usłyszałem gdy do niego zadzwoniłem wrrrrr... z kąd tacy ludzie się biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

looool ale macie dziwne problemy z tym kurierem... moja matka co tydzien odbiera paczki z masterlinka od kiedy tylko istnieja bo wczesniej innej firmy do tego uzywala i jeszcze nie bylo problemow nie mowiac o jednej kradziezy ale nastepnego dnia miala zwroconie pieniadze bez zadnych pytan... co do tego umawiania pod realem to nawet nie zastanowilbym sie nad zgodzeniem, on ma taka prace i nie jezdzi nawet swoim samochodem :P (chyba ze tylko w Radomiu maja sluzbowe wozki) G3 EK nr415 stoi na biureczku i czeka do grudnia na zmiane kompa... a mialem skromna nadzieje ze dostane nr do 100 :P coz niech ktos pochwali sie ze ma NR 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, Gothica nie ma, na poczcie nie było, a to już 3 dzień!! A pisze, że wysłano 31.X.2006
Metoda dostawy: Przesyłka pocztowa (dostawa do 3 dni roboczych po wysłaniu paczki) - 0,00 zł. Co jest?? dlaczego jeszcze nia ma?? Miało byc do 3 dni i nadal nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:10, Szkielet2 napisał:

Dziś rano dostałem EK G3 i musze powiedzieć, że edycja sprawia pozytywne wrażenie, szczególnie
Album, co do medalika to ma mała skazę ale wygląda przez to lepiej :) Pozdrawiam.



To nie skaza tylko tak jest zrobiony medalik :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:54, lis899 napisał:

Świetnie, Gothica nie ma, na poczcie nie było, a to już 3 dzień!! A pisze, że wysłano 31.X.2006
Metoda dostawy: Przesyłka pocztowa (dostawa do 3 dni roboczych po wysłaniu paczki) - 0,00 zł.
Co jest?? dlaczego jeszcze nia ma?? Miało byc do 3 dni i nadal nie ma!!


1.10 to nie dzień roboczy jutro będziesz miał. Jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałem się zapytac czy ktoś z cdp jest w stanie określic kiedy może zostac dostarczona przesyłka pocztowa z pre-orderu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:54, lis899 napisał:

Świetnie, Gothica nie ma, na poczcie nie było, a to już 3 dzień!! A pisze, że wysłano 31.X.2006
Metoda dostawy: Przesyłka pocztowa (dostawa do 3 dni roboczych po wysłaniu paczki) - 0,00 zł.
Co jest?? dlaczego jeszcze nia ma?? Miało byc do 3 dni i nadal nie ma!!



O ktorej byles na poczcie ?? I czy jak chodzil listonosz to byl ktos w domu ?? Jezeli byles za wczesnie na poczcie to listonosz mogl jeszcze nie odniesc z powrotem albo nie zdazyli zaznaczyc ze jest u nich (itp, itd) Nie ma sie czym tak bardzo denerwowac. Kiedys jechalem na turniej Lotra i czekalem na figsy ktore dostalem 10min przed wyjsciem na pociag do wawy a malowalem je w pociagu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:37, Yacobs napisał:

Jest ktoś w okolicy Rybnik, Wodzisław ktoś kto ma Gothica 3 i mógłby przegrać? Nie mówię o
piractwie mam oryginała, ale wymiana nośników potrwa z 2 tygodnie :/


Hmmm... Jesteś z Wodzisławia, tego nie daleko Jędrzejowa? A jeśli tak, to czy może znasz (zupełnie przez przypadek) Olgę Bielecką? Bo jeśli tak, to może mógłbym coś dla ciebie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maaam , mam już GOTHICA 3 . Gra cudo , ale z usług masterlink raczej nie skorzystam więcej . (wydałem 15 zł na dzwonienie do nich i do kuriera zanim gra dotarła )!!! Ale było warto . :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loool. Dzisiaj dostałem grę ale... popsuł mi się czytnik DVD! Serio! Musze oddać do naprawy/wymiany :). Dobrze że jest na gwarancji. Chciałbym już grać, ale trudno, wytrzymam :). W tym czasie poczytam sobie album który dostałem razem z moją EK :) Mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dałem sobie na luz z wyczekiwaniem kuriera z EK.....
Bo ile można czekać?
Nawet jak jutro przywiezie to może sobie zabrać towar z powrotem.....
Zamówiłem u siebie w sklepie i będę miał w poiedziałek i to bez głupiego wyczekiwania na ZBAWCĘ z m*****a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LLLUUUUDDDZZZIIEEEE
NIECH TEN MASTERTLINK SIE POSTARA I PACZKE MI PRZYWIEZIE
WCZORAJ NIE PRZYSZŁO A KIEDY ODEBRALI ŁASKAWIE TELEFON TO POWIEDZIELI ŻE DZIŚ MIĘDZY 15 A 17
BęDZIE NA PEWNO
I CO I NIC CZEKAM PACZKI NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować