Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Hehehhe pewnie kurierzy z calej polski graja sobie w waszego gothica:D. Moja wersja doszla bez problemu tylko ze mi sie troche gra przycina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja też bez problemu, ale bugów od groma i patcha niewiele dają. Mam nVidia Geforce 7800 gtx , 2 rdzenie 3.00 GHz każdy i 1 GB ram-u i mi się tnie na średnich a Oblivion tylko odrobinę zwalnia na najwyższych. Ale gra(fika) wymiata. I ten dżwięk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj zwykla wersje Gothica 3. Uruchomilem ja i w pierwszej chwili zauwazylem kolosalny bug scislej mówiac zamiast widziec normalne obiekty ktore sa daleko to widzialem tylko czerwone kontury które sie zlewaja. Po zainstalowaniu tego pierwszego patcha (Release Update EU) znikł ten bug. Jak to mozliwe ze cdprojekt ktory przesunal premiere zeby naprawic bledy nie zrobil tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jak ja to czytam to mnie tez szlak trafia az wam zadroszcze
zabije ten asza polska poczte i serio zrobie strajk :D
Ile mozna czekac to mialy byc 3 dni a nie tydzien:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przez tydzień listonosz doniosł by mi tą gre niosąc ją na piechote :D
sądze że realny termin wktórym paczka została wysłana to piątek 3 listopada - tak więc gra zawita do mnie w pniedzialek albo wtorek.
i po co ściemniać z 31 października ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy ktorzy zamuwili na tej stronie Gothica 3.
Wiec zamówiłem i potwierdziłem zamowienie gry 28.10.06 a dzis mamy 04.11.06 i czy nie powinnni juz dostarczyc mi paczki?
Jeżeli powinienem juz ja posiadac to czemu jeszcze ich nie było, może zna ktos przyczyne?
Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszcie jak ta gra chodzi (wersja polska) i na jakim sprzęcie (konfiguracji) bo troche jestem rozczarowany wymaganiami i obietnicami że po tych wszystkich Patchach to ma chodzić lepiej, bo mam zamiar sobie ja kupić, mój konfig - Asus A8N5X, Athlon 3500, 2x512 DDR , GF 6800GS, SB Live 5.1 i czy dokupić drugie 2x512DDR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA dziś kupiłem zainstalowałem.
Patrzę a tu nie widać żadnych napisów jest wszystko tylko tego nie widać działa jak najedziemy kursorem. Ale jak tu grac jak nie wiadomo, o co chodzi.
Ktoś może wie jak to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i CDP znów nawaliło!! Tak samo było z Guild Wars: Nightfall, tylko że oni za spóźnienie z dostawa dostali dodatkowe miejsca na postacie ... a co dodadza nam do Ghotica III??? Dodatkowe miejsca na save''y!?!!??!?! Ja zamówiłem paczke kurierem, "dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki" KŁAMSTWO ... chwyt marketingowy!! Paczka powinna być u mnie 2-3 listopada a tu co?!?! Lipa, nic niemam ... po ch*j ja tu zamawiałem ... argh ... szybciej dostałbym ja w sklepie ... wiecej niezamawiam od nich żadnych pre-orderów, bo u CDP pre-ordery wychodza na past-ordery!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować