Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

tolem słuchaj,wszystkie kombosy są opisane z tyłu instrukcji i nie ma mowy o liczeniu na szczęście....mi osobiscie gra sie bardzo podoba i polecam ja wszystkim :) a poza tym hcialbys poraz setny chodzic po tyh samych lokacjach???ja wole nowosci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

withinfun zgadzam sie z toba. Gdyby dali by poraz kolejny ta sama lokacje gra by stala sie nudna. Mnie osobiscie sie spodobala. Na maxymalnych wymaganiach jest swietna polecam;p;) I co do ceny to jest jej warta.

P.S zycze wszystkim fanom milych wieczorów spedzonych przy 3 czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszło ! Mam ! :)
Jestem chyba najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ! :D
Teraz tylko czekam na nowy ram - moja kochana maszynka nawet nie ma szans, żeby G3 ruszył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ciekawostki dodam, że mimo, że G3 w reklamówce MM jest za 119zł to w MM w Lbn można G3 kupić już za 99zł :-) A sporo tego towarku mają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierkę zakupiłem wczoraj. Mam Athlona3500, 1Gb pamięci i GF7600GT. Na średnich detalach daje radę, chociaż widać chrupanie przy doczytywniu kolejnych obszarów, ale to chyba specyfika Gothica :)
Mam takie pytanko: czy ktoś wie jak dobijać leżących przeciwników? Próbuję rozwalać te orkowe patrole wokół bazy buntowników. Jak już położę orka to nie mam jak go dobić, macham w ich kierunku mieczem ale nic się nie dzieje. Na razie radzę sobie kasując ich z łuku no ale na dłuższą metę jest to wkurzające. Z góry thx za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:24, Fiury napisał:

[ciach]


Jako ciekawostke powiem, ze jest jeszcze dalszy ciag mojej historii :)
Juz wiem, ze dostalem tak naprawde przesylke adresowana do kogos innego. Cale szczescie, ze bylo w niej to samo. Sprawa jeszcze sie wyjasnia. Szkoda mi tylko tego goscia z Dickensa. Pozdrowka dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra zawsze jest cienka, po prubie gry na swoim kompie oznajmiam, ze nie warto sie meczyc o kupno tej gry, bo i tak zle zrobili jak zwykle. Za dyze wymagania, nie mam ochoty placic znowy za kompa zeby mi gra bez ciecia chodzila. Zostaje przy Oblivion PL, ktory mi na max odpalilem juz, po malej przerubce kompa. Dodatkowo do Obka zrobilem zbroje Faniksa, ktorej nikt nie zobaczy.

PS. Pracuje nad modylem calym z kolega. Wrzucam tez nowe siadki i textury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam marudni jesteście, "...czekam już ileśtam..."; "...jeszce nie doszła..."; to trzeba było kupić w sklepie bez trzydziestozłotowej zniżki by bylibyście zadowoleni że chej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szymekG, w Media Markt można było kupić za 99zł przez pierwsze dwa dni :D

Więc same plusy: bez kosztów przesyłki, bez czekania :D

Szkoda tylko, że już się cena podniosła (do 119 :D)
- Tak było przynajmniej w Lublinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować