Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Witam, grałem w cs 1,5 pewnie spytacie dlaczego w taka wersje ( 160ram 870mgh karta 32mb) gralem w tego cs od marca 2007 do poczatku pazdziernika 2008 i mama wkoncu wpadła na pomysł kupna nowego kompa xD Pieknie ładnie laptop 4gb ram karta radeon 3470 256mb procesor 2 rdzeniowy 1,66gh jest jedno ale chodzi na viscie home premium i mam dylemat czy counter strike 1,6 pojdzie na home premium . Wchodzilem na rozne fora gdzie pisano np:(mi chodzi ale zacina ) lub ( choodzi bez zarzutow ) PROSZE O SZYBKA POMOC Z GORY DZIEKUJE .


GG : 10472497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:01, csowiec1919 napisał:

Witam, grałem w cs 1,5 pewnie spytacie dlaczego w taka wersje ( 160ram 870mgh karta
32mb) gralem w tego cs od marca 2007 do poczatku pazdziernika 2008 i mama wkoncu wpadła
na pomysł kupna nowego kompa xD Pieknie ładnie laptop 4gb ram karta radeon 3470 256mb
procesor 2 rdzeniowy 1,66gh jest jedno ale chodzi na viscie home premium i mam dylemat
czy counter strike 1,6 pojdzie na home premium . Wchodzilem na rozne fora gdzie pisano
np:(mi chodzi ale zacina ) lub ( choodzi bez zarzutow ) PROSZE O SZYBKA POMOC Z GORY
DZIEKUJE .


GG : 10472497

Powinien pójść bez problemu na home premium jak większość starych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 14:29, csowiec1919 napisał:

Dzieki panowie ^^ Mam pytanko macie moze klany?

Nie macie , szukacie , ale poważnych a nie tydzień gaming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też szukam ciągle ale zerowe i brak zangażowań. Uważają się za wielkich a skill ich < mój . Ech...teraz dostać się gdzieś do porządnego to cud. search na mIRCU to nic nie znajdziesz a board na cs.pl to same zera piszą lub osoby bez ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki jest bind na to że przy kupowaniu wyskakuje od razu okienko z danymi rzeczami ? Czyli że wciskasz jeden przycisk i wyskakują ci od razu np. bronie z rifles. Takie coś ma większość graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 14:36, deih napisał:

Opcje :).


W opcjach widze tylko Buy Menu Type, a jeśli o to ci chodziło to mam old style. Za kogo ty mnie masz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to zmienić na ten drugi :). A bindy na jeszcze szybsze kupowanie...hm google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:36, deih napisał:

Eeee...Normalnie kupił? Nie wiem nic nadzwyczajnego nie zauważyłem , sorry.

W tym filmiku Neo nacisnął jakiś przycisk i od razu wyskoczył mu sklep z broniami z rifes. A w normalnym kupowaniu jest jeszcze menu w którym wybiera się np rifes, pistols itp itd. Rozumiesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cały czas...nie wiem może nie zauważyłem tego cały czas widziałem jak kupuje normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:36, deih napisał:

Eeee...Normalnie kupił? Nie wiem nic nadzwyczajnego nie zauważyłem , sorry.


Gdy wciskasz ''b'' wyświetla ci sie te buy menu, i tam masz

1.Pistols
2.Shotguns
3.itp

Jemu od razu wyświetla sie okno z danymi rzeczami, np. Kevlar granaty i inne rzeczy z equipment, teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeste jakaś komenda, ew. opcja, która wyłączyłaa by automatyczne podnoszenie broni i od razu zmienianie się na tą podniesioną. Jest taka sytuacja: eco, jeden kolo lezy, opuścił emke no i ide z np. usp, wyskakuje mi drugi koleś, strzelam a tu nagle emka mi się podnosi i ded...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 20:12, RAVvy napisał:

Czy jeste jakaś komenda, ew. opcja, która wyłączyłaa by automatyczne podnoszenie broni
i od razu zmienianie się na tą podniesioną. Jest taka sytuacja: eco, jeden kolo lezy,
opuścił emke no i ide z np. usp, wyskakuje mi drugi koleś, strzelam a tu nagle emka mi
się podnosi i ded...

Nie ma takiej komendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować