Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 19:27, beziojen napisał:

a czyt ważne>???

Tak , ważne. Jeśli robisz błędy ortograficzne w takich wyrazach to masz problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 10:22, Zabuza95 napisał:

Czemu? Pytam sie o jakies serwery zeby pograc.... Cos z zlego w tym? Nie lamie przeciez
regulaminu....


Właśnie że łamiesz. No chyba że masz Steam, a chcesz zobaczyć jak działa serwer non-steam. Ale piszesz, że chcesz sobie pograć, czyli pewnie nie masz Steam. A teraz przytoczę Ci kawałek regulaminu:
"propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (...) oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa"

Radzę Ci, przeczytaj jeszcze raz (lub pierwszy raz):
http://www.gram.pl/regulamin.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:46, Dzikq napisał:

To ja Tobie polecam lekture licencji Steama.


Twierdzisz że znajdę tam informacje o tym, że granie w Counter-Strike nie wymaga posiadania oprogramowania Steam? Czy może jest tam napisane, iż gra ta może być rozpowszechniania wszędzie i przez każdego ^?

Po prostu chciałbym Cię prosić, abyś napisał mi co w tej lekturze jest napisane o tym, że Couter-Strike jest darmową grą (lub podobne temu rzeczy). Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:19, Wasizi napisał:

> To ja Tobie polecam lekture licencji Steama.

Twierdzisz że znajdę tam informacje o tym, że granie w Counter-Strike nie wymaga posiadania
oprogramowania Steam? Czy może jest tam napisane, iż gra ta może być rozpowszechniania
wszędzie i przez każdego ^?

Po prostu chciałbym Cię prosić, abyś napisał mi co w tej lekturze jest napisane o tym,
że Couter-Strike jest darmową grą (lub podobne temu rzeczy). Z góry dziękuję...

Ja was wszystkich nie rozumiem...o co chodzi??? Czy serwery steam nie posiadają IP czy jak??? A moze pytanie się o IP to propagowanie piractwa??? Może samo słowo ,,piractwo" propaguje piractwo??? Bez biurokracji ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 10:22, Zabuza95 napisał:

Czemu? Pytam sie o jakies serwery zeby pograc.... Cos z zlego w tym? Nie lamie przeciez
regulaminu....

Ciężko ci koleś w necie poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie pirat i nie ma się co sprzeczać. Koleś pyta o non-steam`owe serwery, które są nielegalne i granie na takowych również nie jest uczciwe. Podobny przypadek był opisany w którymś z numerów CDA tylko odnosił się do serwerów OTS gier MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:26, KazMeister napisał:

> Czemu? Pytam sie o jakies serwery zeby pograc.... Cos z zlego w tym? Nie lamie przeciez

> regulaminu....
Ciężko ci koleś w necie poszukać?



Ale ja pisałem tego z myślą że pogram z ludźmi z gram.pl... Bo jakbym chciał tak grać to jest taka strona wiaderko.com i z tamtąd (m.in.) można mieć IP... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować