Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 13:15, W.S.A.D napisał:

A ja zawsze wciskam tak(jak jestem terrorkami najczęściej:) (B) (1) (5), (B), (4),(2),
(B),(8),(2) (B),(8),(4)
Spróbujcie!


Ja literkami bym nie dał rady kupować ;).Kiedyś jak u kumpla grałem miał ustawione wszystko pod F5 (bronie) ,F6 (naboje),F7 (naboje),F8 (granaty,kamizelki) i do tej pory tego używam ;)...2 sekundy i mam pełny ekwipunek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupuje bronie na klawiaturze. Zestawy mam tak poustawiane ze zawsze mi na ktorys styknie wiec wystarczy mi kombinacja dwoch klawiszy zeby miec wszystko czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie cs''a 1.6

gralem sobie na rozdzialce 800x600, wszystko ok, ale podczas gry zmienilem raz na 1024x768. Po tej zmianie pojawily mi sie fajne efekty graficzne, tzn dymy po pociskach i lepszy dym ze smoga. Ale - po uruchomieniu gry za drugim razem (wciaz z rozdz. 1024) efekty zniknely :(

Dzisiaj, gralem sobie, i w czasie gry zmniejszylem rozdz. na 800x600. I - dymy znow pojawily sie! Ale :( jak wlaczylem gre 2 raz zniknely...

Co zrobic zeby te efety byly na stale? moja karta graf. to geforce 4 mx 64 mb, w ustwieniach gry mam kolor na 32 bity i Opengl.
plz help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:04, dokto joint napisał:

Witam mam pytanie odnosnie cs''a 1.6

gralem sobie na rozdzialce 800x600, wszystko ok, ale podczas gry zmienilem raz na 1024x768.
Po tej zmianie pojawily mi sie fajne efekty graficzne, tzn dymy po pociskach i lepszy dym
ze smoga. Ale - po uruchomieniu gry za drugim razem (wciaz z rozdz. 1024) efekty zniknely :(

Dzisiaj, gralem sobie, i w czasie gry zmniejszylem rozdz. na 800x600. I - dymy znow pojawily
sie! Ale :( jak wlaczylem gre 2 raz zniknely...

Co zrobic zeby te efety byly na stale? moja karta graf. to geforce 4 mx 64 mb, w ustwieniach
gry mam kolor na 32 bity i Opengl.
plz help.

1. Zmiana rozdzielczości raczej efektów nowych nie dodaje :)
2. Twoja k. graficzna jest trochę kijowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 08:43, dokto joint napisał:

kurde mam ci zrobic screena? mowie ci ze tak jest, nawet na laptopie z karta 128 mb tak mialem,
tylko tam mi sie to nie resetowalo po nowym uruchomieniu.

Ale co to znaczy "pojawily mi sie fajne efekty graficzne, tzn dymy po pociskach i lepszy dym ze smoga" ? Lepszy (tzn. bardziej gęsty) dym ze smoke''a robi się gdy masz ustawione na 32 bity (na 16 dym jest rzadszy przez co więcej widać, z tego powodu każdy grający na esl musi mieć ustawione 32 bity :)). A dym po pociskach? Wtf? Rób screena bo nie wiem o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 08:43, dokto joint napisał:

kurde mam ci zrobic screena? mowie ci ze tak jest, nawet na laptopie z karta 128 mb tak mialem,
tylko tam mi sie to nie resetowalo po nowym uruchomieniu.


Eee...może ci się wydaję :P.Ja w CS żadnych takich efektów specjalnych w postaci lepszego dymu (a co może być w tym dymie lepsze??) i po dymie z pocisków (a wogóle coś takiego jest??Ja tylko się dojrzałem wystrzał ,ale dymku po nim już nie :P).Daj lepiej tego screena ,bo nic nie rozumiem tak jak CyberPanki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo:

1. screen: rozdz. 800x600, strzal w sciane, efekt jest taki:

http://img150.imageshack.us/img150/6334/cssiege0002vo9.png

2. screen, rozdzielczosc 1024x768,strzal w sciane, efekt jest taki:

http://i138.photobucket.com/albums/q260/Doktor_Joint/cs_siege0004.jpg

http://i138.photobucket.com/albums/q260/Doktor_Joint/cs_siege0003.jpg

chodzi o to ze jak wlacze gre od nowa, ten dym znika, dopiero po zmianie rozdzialki znowu sie pojawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL...no to mnie naprawdę zagiąłeś :P...
1.Chyba masz coś nie tak w CS...spróbuj odinstalować CS i jeszcze raz go zainstalować :P...
2.Czy ci to naprawdę przeszkadza??Ja nie gram w CS''a dla jakiś iskierek po strzale w ścianę...tak naprawdę to pierwszy raz zwróciłem na to uwagę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah. Podobnie jak Nertisa, nie również zownedowales. Tak wiele dają ci te iskierki zeby szukać na nie sposobu? ; / Ja lubię tą gre a nie jakies pojedyncze i wg nie potrzebane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:00, dokto joint napisał:

chodzi o to ze jak wlacze gre od nowa, ten dym znika, dopiero po zmianie rozdzialki znowu sie
pojawia....

Tak jak napisał Nertis - zrób reinstal CS''a, no chyba że nie chce Ci się później na nowo ściągać updatów i map to zostaw to w spokoju. Chyba jakieś odpryski nie są aż tak ważne. Zaznaczyłem odpryski bo napisałeś, że to jakiś dymek jest. A ja taki lol oO Wysławiaj się normalnie next time ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!! Pochwalę się moimi "Statystykami nooba" - Gram od miesiąca. Najlepsze wymiki to to możę nie sią , ale zawsze coś:D

PS: DE_Inferno to moja ulubiona mapka.

20071102154229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:42, W.S.A.D napisał:

Siemka!!! Pochwalę się moimi "Statystykami nooba" - Gram od miesiąca. Najlepsze wymiki to to
możę nie sią , ale zawsze coś:D

PS: DE_Inferno to moja ulubiona mapka.


Z botami to nie ma co grać :) wsiadaj od razu na serwery. Bo choćbyś niewiadomo jak wymiatał z botami to z prawdziwym przeciwnikiem i tak się zupełnie inaczej gra ;) i możesz dostać buty od początkującego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:42, W.S.A.D napisał:

Siemka!!! Pochwalę się moimi "Statystykami nooba" - Gram od miesiąca. Najlepsze wymiki to to
możę nie sią , ale zawsze coś:D

PS: DE_Inferno to moja ulubiona mapka.


Heh...niezłe staty...a co to...BOT?!Myślę sobie czemu takie dobre staty masz xD.Lepiej zacznij grać na ludzi...szybciej się nauczysz grać ;).I czemu ludzie grają na takiej słabej rozdziałce :P...ja na takiej bym chyba nie wytrzymał xD (przyzwyczajenie 1440x900 xD).No i w lewej ręce broń...

PS.Też lubię Inferno...ale wole bardziej dust''a 2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:52, Nah napisał:

ja tam umiem z digla walnac 3 banie


A ja umiem 8(chociaz w magazynku jest 7 pociskow...)<joke>

Walnąc to se kazdy moze jak mu sie pofarci.A tak na serio to co chciales udowodnic tym postem?Ze jestes "pro"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:57, Sycylius napisał:

> ja tam umiem z digla walnac 3 banie

A ja umiem 8(chociaz w magazynku jest 7 pociskow...)<joke>

Walnąc to se kazdy moze jak mu sie pofarci.A tak na serio to co chciales udowodnic tym postem?Ze
jestes "pro"?


nie no co ty, przeciez to wiadomo ze jestem pr0
a tak wogole to te trzy hedy jednym strzalem wale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:00, Nah napisał:

nie no co ty, przeciez to wiadomo ze jestem pr0
a tak wogole to te trzy hedy jednym strzalem wale


Żal??Jeśli masz zamiar takie wypowiedzi puszczać (tak jak w kawach :P) to nie powinieneś w ogóle zakładać tutaj konta :P.I jesteś takim pro jak ...sam nie wiem jak to wyrazić :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:43, Nertis napisał:

> nie no co ty, przeciez to wiadomo ze jestem pr0
> a tak wogole to te trzy hedy jednym strzalem wale

Żal??Jeśli masz zamiar takie wypowiedzi puszczać (tak jak w kawach :P) to nie powinieneś w
ogóle zakładać tutaj konta :P.I jesteś takim pro jak ...sam nie wiem jak to wyrazić :/.


Człowieku uspokój się, naprawdę nie zamierzam tracić czasu na bezsensowne utarczki słowne z Tobą, nie moja wina że jesteś tak ograniczony, że nie możesz zrozumieć jakoby ktoś był lepszy od Ciebie. To smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:28, Nah napisał:

Człowieku uspokój się, naprawdę nie zamierzam tracić czasu na bezsensowne utarczki słowne z
Tobą, nie moja wina że jesteś tak ograniczony, że nie możesz zrozumieć jakoby ktoś był lepszy
od Ciebie. To smutne.


Twoja tak zwana inteligencja jest powalająca...Skoro z ciebie taki pro to zabij kogoś z FB xD...<zonk><leże na podłodze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować