Zaloguj się, aby obserwować  
deput666

Hellgate : London - wasze przewidywania

15 postów w tym temacie

Hellgate : London to gra tworzona przez Flagship Studios , które składa się z byłych pracowników Blizzarda ( twórców serii Diablo , Warcraft i Starcraft ). Będzie to połączenie FPS-a i RPG-a z naciskiem na ten drugi. Akcja będzie się działa w Londynie XXI w. , gdzie siły zła zwyciężają nad dobrem . Czyli standard :-). Ukaże się w 2006 r.W tym miejscu czekam na wasze prognozy , dodatkowe wiadomości opinie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na grę, w której to my będziemy z Piekła, bo już rzygam tym lataniem z wodą święconą i krucyfiksem. Ale jeśli chodzi o samo Hellgate, to po cichu liczę, że zmiażdży Deus Exa. Aaa - data premiery wcale nie jest taka pewna, nie zdziwię się, jeśli wyjdzie w 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex i Hellgate : London to 2 różne gry. Nie wiem jak można porównywać jednego z najlepszych RPG/adventure/FPP (w tej kolejności) do Hack`n`slashu. A tak wogle, to Diablo II zrobiło taką furorę, bo było extra grywalne, miało doskonały multiplayer i niskie wymagania sprzętowe. Hellgate : London ma szanse sprostać pierwszemu powodu, ale jaki będzie mieć multiplay i wymagania sprzętowe (dobra grafa --> mocna (droga) karta graficzna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 20:58, DragonLord napisał:

Deus Ex i Hellgate : London to 2 różne gry. Nie wiem jak można porównywać jednego z najlepszych RPG/adventure/FPP (w tej
kolejności) do Hack`n`slashu.


Hellgate to hack''n''slash?!?!?!? :| Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 20:58, DragonLord napisał:

Deus Ex i Hellgate : London to 2 różne gry. Nie wiem jak można porównywać jednego z najlepszych RPG/adventure/FPP (w tej
kolejności) do Hack`n`slashu. A tak wogle, to Diablo II zrobiło taką furorę, bo było extra grywalne, miało doskonały multiplayer
i niskie wymagania sprzętowe. Hellgate : London ma szanse sprostać pierwszemu powodu, ale jaki będzie mieć multiplay i
wymagania sprzętowe (dobra grafa --> mocna (droga) karta graficzna)?



Coś ci się pomyliło ta gra to rasowa strzelanka z dodatkiedm RPG.przeczytaj choćby cały ten temat to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 01:57, Thorongil napisał:

> Deus Ex i Hellgate : London to 2 różne gry. Nie wiem jak można porównywać jednego z najlepszych RPG/adventure/FPP (w
tej
> kolejności) do Hack`n`slashu.

Hellgate to hack''n''slash?!?!?!? :| Od kiedy?


To prawda. Hellgate London to jak najbardziej FPS w konwencji hack''n''slash. Przecież w tej grze, żeby trafić wystarczy skierować broń w stronę przeciwnika, a nie dokładnie celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 07:48, Sycylius napisał:

Coś ci się pomyliło ta
gra to rasowa strzelanka z dodatkiedm RPG.przeczytaj choćby cały ten temat to się dowiesz


To tobie sie chyba ciutek pomyliło (cytat z forum "Będzie to połączenie FPS-a i RPG-a z naciskiem na ten drugi"). A z tego co wiem Hellgate ma być czymś w rodzaju Diablo II w kownencji FPP, a jedyną dotąd ujawnioną postacią jest nastawiony na walkę w zwarciu templariusz. Aha, no i Diablo II to zręcznościówka z elementami RPG --> Hack`n`slash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 09:37, Cherry69 napisał:

To prawda.
Hellgate London to jak najbardziej FPS w konwencji hack''n''slash. Przecież w tej grze, żeby trafić wystarczy skierować
broń w stronę przeciwnika, a nie dokładnie celować.


No nie powiedziałbym, z tego, co wyczytałem na ten temat w CDA, to cała ta mechanika jest troszkę bardziej skomplikowana, niż zwykłe "wskaż kierunek i strzel".

PS. Jeśli już - hack''n''slash w konwencji FPS, a nie na odwrót. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie na to samo wychodzi, ale niech ci będzie ;) W każdym razie rozgrywka będzie bardzo zbliżona do tego co oferowało nam diablo, z tą różnicą, że mamy widok z oczu bohatera i grafa jest nieporównywalnie lepsza. Do hack''n''slash grę zbliża także nieograniczona amunicja naszego oręża, czego nie doświadzczymy w żadnym fps-ie (czasem jest kilka takich broni, ale na pewno nie wszystkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 18:09, Thorongil napisał:

Ja tylko czekam na grę, w której to my będziemy z Piekła, bo już rzygam tym lataniem z wodą święconą i krucyfiksem. Ale
jeśli chodzi o samo Hellgate, to po cichu liczę, że zmiażdży Deus Exa.


To chodzi ci raczej o Diabolique.
http://www.diaboliquegame.com/

Co do H:L vs Deus Ex, to .....no coż tego cRPG to w Deus Exie jakoś bardzo dużo nie było. Owszem, była to bardzo ciekawa gierka ale za dużo swobody to tam nie było. Miałeś narzuconą lokację i mogłeś sobie zwiedzać ....tylko tą lokację. Trochę stywne to dla mnie było. Choć gra oczywiście jako taka była rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 16:48, Seldon napisał:

To chodzi ci raczej o Diabolique.
http://www.diaboliquegame.com/


O nic konkretnego mi nie chodziło, chociaż to fakt - Diabolique może pod tym względem odejść od powszechnych konwencji. Już widzę kolejną aferę i nawoływania prasy (Tygodnik Powszechny?), by nie grać w ten pomiot Szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może czy tam gracz będzie miał całkowitą wolność tzn czy np zauszmy że jacyś tam dowudcy każą mu coś tam zrobić w innej części miasta i to wszystko i od gracza będzie zależało jak tam się dostanie coś takiego jak GTA.Dobrze by tak było idziesz do sztabu ktoś ci mówi co siędzieje posyła cię z zadaniem idziesz do zbrojowni bierzesz to co ci odpowiada i ruszasz wykonać zadanie potem wracasz itd fajnie by było jak by nie było loadingów tylko cała gra to jedna wielka misja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając Flagship Studios wymganie powinny nie powalać i każdy gracz posiadając średni sprzęt będzie mógł sobie pograć. Hellgate : London moim zdaniem przypomina bardziej coś w rodzaju Gothic. Widok z pierwszej osoby czyli jak każdy FPS i zdobywanie doświadczenia jak w Gothicu nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować