Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3

169 postów w tym temacie

Sory ale teraz mnie ponioslo! Co sie kurwa dzieje z moja paczka !?!?!?
Wyslalem meila do CDP i mi nawet nie odpowiedzieli co i jak!!!!
6 dni juz czekam i guzik!!!!! niech ktos tu kurwa zajzy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 13:41, Matizaks napisał:

Sory ale teraz mnie ponioslo! Co sie kurwa dzieje z moja paczka !?!?!?
Wyslalem meila do CDP i mi nawet nie odpowiedzieli co i jak!!!!
6 dni juz czekam i guzik!!!!! niech ktos tu kurwa zajzy!!!!!

Z całym szacunkiem, ale pracownicy CDP raczej nie mają czasu zaglądać do tematów związanych z artykułami na portalu, więc wątpię, by twój post tutaj dał więcej, niż napisanie czegoś ze słości na ścianie najbliższego bloku... a użytkownicy powinni przestrzegać pewnych zasad: na przykład nie przeklinać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gread chodzi mi dokladnie o sklep skoro wyslali a paczki nie dochodza
powinni sie zainteresowac czemu klienci ich nie dostali.
To chyba jasne i normalne. Ale tu maja wszystkich i wszystko w dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:36, Matizaks napisał:

Gread chodzi mi dokladnie o sklep skoro wyslali a paczki nie dochodza
powinni sie zainteresowac czemu klienci ich nie dostali.
To chyba jasne i normalne. Ale tu maja wszystkich i wszystko w dupie!

A dlaczego tu mają zaglądać? Nie uważasz, że byłoby to marnowanie czasu przeznaczonego na pracę? Preciez tu piszą ludzie na temat jakichś tam tekstów jakiegoś tam Myszy, gościa im nieznanego. Powiedz szczerze: nie pomyslałeś gdzie się dopisujesz - nakląłeś w tym temacie, obrażając niejako autora artykułów, bo zachowałeś się jakbyś wlazł do czyjegoś pokoju i bez dania racji załatwił się na środku pokoju - a teraz nie umiesz przyznać się do błędu, przeprosić i przestać śmiecić? Kultura to trudna sztuka widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

NIe jestem pewien czy w odpowiednim watku to zamieszcza ale ....

Sprawa dotyczy gry Gothik 3 , doklanie to bledu ktory niestety odbiera chedz gry w ta gre :( Bynajmniej w POLSKIE wydanie .
JAk sie juz przekonalem gra zawiera wiele niedopracownych szczegolow, jak znikajace postacie (w moim przypadku to cale miasto poprostu wyparowalo) ,rzeczy ktore znikaja , postacie ktore nagle sie pojawiaja, zawieszaniegry i pewnie co niektorzy gracze mogli by dodac cos od siebie ...


w sieci, na stronie producenta sa dostepne tzw latki (patche) do gothic 3 , jednak w niczym one nie rozwiazuja problem . BYc moze TE NAKLADKI na gre sa przewidziane dla wersji angielski, niemieckich... Problem dotyczy POLSKIEJ wersji

Co dziwniejsze jest to iz posiadam gre gothic3 w jezyku angielski i odziwo tam nie mialem zadnych takich DZIWNYCH sytuacji jakie powyzej zamiescilem . DLATEGO MILO BY BYLO UZYSKAC JAKIEKOLWIEK INFORMACJE ZE STRONY WYDAWCY / A WZASADZIE DEWELOPERA JAKIM JEST CDPROJECKT .CZY W NAJBLIZSZYM CZASIE PROBLEM Z NIESTABILONOSCIA GRY, WYSTEPOWANIESZ SZEREGU BLADOW itp. bedzie rozwiazany a co zatym idzie mozliwosc pobrania nakladek .

na sam koniez zamieszcze oczywiscie moj obecny sprzet :

plyta glowna.... ASUS K8N4-E Delux
procesor ...... AMD Anthlon64 3000+
karta graficzna ..... Sapphire Radeon GTO2 X800 (z wgranym nowym biosem z karty X850)
Pamiec 2x 1GB TwinMos DDR400
System operayjny Windows XP Profesoinal 64 bit


POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]
Lucas nie zrozumiałeś go dokońca. On wyraża przecierz swoją opinie na temat CD projeku. wysyłał do nich E-Maila.. "Wyslalem meila do CDP i mi nawet nie odpowiedzieli co i jak!!!!"... Inne osoby też powysyłały takie e-Maile i nawet dzwonili. No i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc!!!
Przed chwilą dostałem Gothica 3.
Zainstalowałem na 98, a gdy chce włączyc gre pjawiają sie komunikaty:
1."Plik SHARED BASE. DLL jest połączony z brakującym eksportem kernel.32.DLL HEAPSINFORMATION"
2.operation: open
parametr: d/bieżące/gothic 3
directory : d/bieżące/gothic 3 exe
flags:10

Weszłes bezposrednio na plik Gothic exe, a tam komunikat" d/bieżące/gothic 3/gothic 3 exe
Urządenie podłączone do komputera nie działa"

No to instaluje na xp. A tam pod koniec instalacji, pojawia sie komunikat:
"Error 1723
Wystąpił problem z tym pakietem instalatora Windows. nie można uruchomi biblioteki DLL wymaganej do ukonczenia instalacji...
HELP!!!!!!!!!!!!!!!
(na razie gra u mnie ma 10/10. Co prawda nie grałem:) Ale ta muzyka podczas instalacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co to znaczy : Magazyn: wydanie kurierowi 06/11/2006 08:22:50 Przesyłka wychodząca z sortowni LDZ bo to chodzi o moją paczke z moją EKG3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie czy gothic hociaż wejdzie mi na pc który ma procek intel celeron 2,8 karta graficzna to radek 9200se i 256mb ramu co mam w nim wymienić.
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jeśli w liście zamówien mam coś takiego
Zamówienia Niewysłane
kod :D:D-złożone Pt, 03.11.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki

Choc wysłałem a
Zamówienia Wysłane pusto choc wyslałem oco chodzi? a jak jest ok to na kiedy moze dojśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie moze ktos wie jak mam wypelnic zadanie w MONTERZE chodzi o to ze MARIK kazal mi zabic SANFORDA i gdy go zabijam to nix sie nie dzieje nie wiem o co chodzi jak ktos wie to niech pisze z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować