Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 20:43, Fragles213 napisał:

Mam pytanie czy na koncu gry (podążając ścieżką buntowników) będę musiał zabić Xardasa ?? A
czy na koncu będzie jakiś filmik ??


******* SPOILER*********

tak, jeżeli będziesz po stronie Buntowników to będziesz musiał zabić Xardasa, a co do filmiku to jest tylko marny pokaz slajdów.

pozdrawiam.

******* KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:48, Unreal11 napisał:

> Mam pytanie czy na koncu gry (podążając ścieżką buntowników) będę musiał zabić Xardasa
?? A
> czy na koncu będzie jakiś filmik ??

******* SPOILER*********

tak, jeżeli będziesz po stronie Buntowników to będziesz musiał zabić Xardasa, a co do filmiku
to jest tylko marny pokaz slajdów.

pozdrawiam.

******* KONIEC SPOILERA******


Slajdy!!?? Liczyłem na coś więcej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:48, Unreal11 napisał:

> Mam pytanie czy na koncu gry (podążając ścieżką buntowników) będę musiał zabić Xardasa
?? A
> czy na koncu będzie jakiś filmik ??

******* SPOILER*********

tak, jeżeli będziesz po stronie Buntowników to będziesz musiał zabić Xardasa, a co do filmiku
to jest tylko marny pokaz slajdów.

pozdrawiam.

******* KONIEC SPOILERA******


A i dzięks za odp. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.01.2007 o 20:41, deux napisał:

ja przeszedłem całą grę drogą buntowników , asasynów i nordmarczyków.... można pytać o każdego

qesta ... tylko orków wyrżnąłem w pień


Ja jeszcze nie przeszedłem mam już tydzień no ale tnie się tak, że jak czasem nie zapisze to muszę robic wszystko od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gram już bardzo długo i szukałem nauczycieli ale ich nie moge znalezc dlatego sie spytam:
1.Kto uczy morderstwa i okradania śpiącego????<czy to jakis bug jest??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 23:17, Kermit5738 napisał:

/.../ 1.Kto uczy morderstwa i okradania śpiącego????<czy to jakis bug jest??>

Morderstwa uczy Ugrassal w Mora Sul. A na okradanie śpiącego nie natrafiłem, mozliwe, że kolejny burak w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:33, Akashi napisał:

Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na temat
tego tytułu.

W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane z
grą Gothic 3
Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się innych
graczy.

Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie znajdziesz
lepszego wątku niż ten.

Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest najlepszym
miejscem do przekazania nam swoich sugestii.

Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej
udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.

Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów (plików)
modyfikujących grę.
Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.


Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 jeżeli
wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt

co mozna zrobic zeby sie tak nie zacinala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić nowego peceta i obniżyć detale ;) Ale tak na serio, gdzieś tu jest wątek o tweakowaniu, może to Ci się przyda.

PS. Tnij cytaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 23:59, Kryhuu napisał:

Polecam kupić nowego peceta i obniżyć detale ;) Ale tak na serio, gdzieś tu jest wątek o tweakowaniu,
może to Ci się przyda.

PS. Tnij cytaty

a tak serio mam dobrego pc a detale i tak sa niskie.czytalem instrukcje i to moze byc wina procka.juz wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:03, Kryhuu napisał:

Podaj konfigurację swojego komputera i ewentualnie Windows. Wtedy każdy będzie w stanie odpowiedzieć
co jest nie tak.

juz nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kto ma te weksle Masila(Mora Sul)??W Poradniku jest napisane, że Ramon Ilja i Nasib, ale ten ostatni nie chce ze mna gadać:( Czy to błąd w poradniku. Reputacja w Mora Sul 75;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:20, Vasilli napisał:

Wie ktoś kto ma te weksle Masila(Mora Sul)??W Poradniku jest napisane, że Ramon Ilja i Nasib,
ale ten ostatni nie chce ze mna gadać:( Czy to błąd w poradniku. Reputacja w Mora Sul 75;)

Pewnie to ten kupiec, którego pobiłeś by zebrać daninę. Musisz mu je ukraść. Weksle leżą na stole w jego domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile max moge wyzwolic miast zeby mnie orki nie atakowały bo wyzwolilem Andre, Cape Dun, Gotha<to sie chyba nie liczy>, Montere, i teraz chce wyzwolic Silden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:18, JogaTv napisał:

Ile max moge wyzwolic miast zeby mnie orki nie atakowały bo wyzwolilem Andre, Cape Dun, Gotha<to
sie chyba nie liczy>, Montere, i teraz chce wyzwolic Silden


Możesz jeszcze jedno chyba wyzwolić i nie powinni Cie atakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:20, Vasilli napisał:

Wie ktoś kto ma te weksle Masila(Mora Sul)??W Poradniku jest napisane, że Ramon Ilja i Nasib,
ale ten ostatni nie chce ze mna gadać:( Czy to błąd w poradniku. Reputacja w Mora Sul 75;)

Pamiętam, że też miałem problem z tym zadaniem i zdaje się, że w poradniku jest błąd i to nie Nasib ma weksel. Niestety musisz się przejść po całym mieście i popytać każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:42, rybens napisał:

Mam pytanie: z jakiego poradnika korzystacie?


Chodzi o poradnik do Gothic 3 który jest w pudełku z gra:) No chyba że nie masz oryginała, bo chyba byś wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się