Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 16:49, Mmaro12 napisał:

> Rozumiem, że wolisz świat Gothic 3, czy tak?

Tak lepsza grafa itp


w ogole lepsza czesc opd wszysctkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gothicu 1 i 2 nie liczyła się aż tak grafika ale klimat (zwłaszcza w 1) i historia bezimiennego. A co z tego że 3świetną grafe jak tak działa że normalnie granie jest bardzo trudne (zwłaszcza przez bugi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:53, Mmaro12 napisał:

> > Rozumiem, że wolisz świat Gothic 3, czy tak?
>
> Tak lepsza grafa itp

w ogole lepsza czesc opd wszysctkich

Tu się z tobą nie zgodze. 1 i 2 mają słabą grafe (w dniach premiery była bardzo ładna) ale mają klimat i da się w nie grać na normalnym sprzęcie, a bugi utrudniają życie nawet bardziej niż w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:49, Mmaro12 napisał:

Tak lepsza grafa itp

Co nam po grafice, skoro sam świat jest kiepsko skonstruowany. Jest większy, ale przez to kiepsko przemyślany w wielu miejscach, brakuje jakichkolwiek interesujących misji, nawet stworzenia występujące w G3 są mdłe. W Gothic 1 i Gothic 2, cieniostwory były czymś specyficznym, a teraz siedzą sobie po 5 w jaskini. Topielce też były wyjątkowe, a na początku gry dość niebezpieczne w Gothic 1, a teraz łażą w stadach po 20 i dziwacznie wyglądają.

Gothic 3 jest zdecydowanie najgorszą częścią sagi... a ponieważ nie grałeś nawet w Gothic 1, ani Gothic 2 (i najwyraźniej cenisz sobie przede wszystkim grafikę) to nie mam chyba po co z Tobą rozmawiać... to zupełnie bezcelowe.
Nie wiem jak można spojrzeć na grę i już wiedzieć czy jest dobra, czy kiepska. Gothic 3 jest bardzo przeciętny i ma się nijak do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:57, Warrior Within napisał:

> > > Rozumiem, że wolisz świat Gothic 3, czy tak?
> >
> > Tak lepsza grafa itp
>
> w ogole lepsza czesc opd wszysctkich
Tu się z tobą nie zgodze. 1 i 2 mają słabą grafe (w dniach premiery była bardzo ładna) ale
mają klimat i da się w nie grać na normalnym sprzęcie, a bugi utrudniają życie nawet bardziej
niż w 1.


E tam kiedys była ładna teraz to niuc ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:04, Monastor napisał:

> Tak lepsza grafa itp
Co nam po grafice, skoro sam świat jest kiepsko skonstruowany. Jest większy, ale przez to kiepsko
przemyślany w wielu miejscach, brakuje jakichkolwiek interesujących misji, nawet stworzenia
występujące w G3 są mdłe. W Gothic 1 i Gothic 2, cieniostwory były czymś specyficznym, a teraz
siedzą sobie po 5 w jaskini. Topielce też były wyjątkowe, a na początku gry dość niebezpieczne
w Gothic 1, a teraz łażą w stadach po 20 i dziwacznie wyglądają.

Gothic 3 jest zdecydowanie najgorszą częścią sagi... a ponieważ nie grałeś nawet w Gothic 1,
ani Gothic 2 (i najwyraźniej cenisz sobie przede wszystkim grafikę) to nie mam chyba po co
z Tobą rozmawiać... to zupełnie bezcelowe.
Nie wiem jak można spojrzeć na grę i już wiedzieć czy jest dobra, czy kiepska. Gothic 3 jest
bardzo przeciętny i ma się nijak do poprzednich części.



nie zgodze sie moze na słabym sp5rzęcie grafika nie zachwyca ale na lepszym jest ładniejsza im tak sie nie zgodze i tak proste ajbardziej podoba mi sie tak odsłona i juz moze dlatego ze po prostu nie grałem w inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:06, Mmaro12 napisał:

nie zgodze sie moze na słabym sp5rzęcie grafika nie zachwyca ale na lepszym jest ładniejsza
im tak sie nie zgodze i tak proste ajbardziej podoba mi sie tak odsłona i juz moze dlatego
ze po prostu nie grałem w inne

Czy ja zaprzeczam, że grafika jest świetna?
Grafika to element drugorzędny dla dobrej gry. Zagraj w pozostałe gry z serii i zacznij od G1, naprawdę warto. Może zobaczysz o co nam chodzi.

PS
Tnij cytaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmaro12 Sory ale Monastor ma racje na gry nie da się ocenić tylko przez grafike. Zobacz np. diablo,starcrafta czy Baldurs Gate 2 te tytuły mają już bardzo przestarzałą grafike jednak. Jakoś ludzie nadal je oceniają jako genialne. Tak jest z Gothic''iem 3 grafe ma świetną ale cała reszta jaet taka sobie (tak jak w nowym SC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:04, Monastor napisał:

> /.../ Gothic 3 jest
bardzo przeciętny i ma się nijak do poprzednich części.

Nieprawda. Gothic 3 jest dobry, może nawet bardzo dobry, tylko Ty jesteś zwyczajnie rozpuszczony! W 1 i 2 grałem 8-9 razy, w 3 gram drugi raz a pewnie jeszcze trzeci i czwarty. Tak, "klimat" ma słabszy, ale ile można jechać na klimacie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:50, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ Gothic 3 jest
> bardzo przeciętny i ma się nijak do poprzednich części.
Nieprawda. Gothic 3 jest dobry, może nawet bardzo dobry, tylko Ty jesteś zwyczajnie rozpuszczony!
W 1 i 2 grałem 8-9 razy, w 3 gram drugi raz a pewnie jeszcze trzeci i czwarty. Tak, "klimat"
ma słabszy, ale ile można jechać na klimacie? ;D



noo ty masz racje :D ciekawe czy bedzie dodatek do G3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:50, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ Gothic 3 jest
> bardzo przeciętny i ma się nijak do poprzednich części.
Nieprawda. Gothic 3 jest dobry, może nawet bardzo dobry, tylko Ty jesteś zwyczajnie rozpuszczony!
W 1 i 2 grałem 8-9 razy, w 3 gram drugi raz a pewnie jeszcze trzeci i czwarty. Tak, "klimat"
ma słabszy, ale ile można jechać na klimacie? ;D

Przyznaje ci racje ja gram w Gothic3 juz 2 raz a potyem zaczne 3 i 4 i...wiele innych , I jak dotad zadna czesc mi sie nie nudzi to jest właśnie urok tej gry, za kazdym razem jak gram od nowa poznaje nowe miejsca i nawet nowe bronie ktorych nie spotkalem wczesniej>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:50, KrzysztofMarek napisał:

Nieprawda. Gothic 3 jest dobry, może nawet bardzo dobry, tylko Ty jesteś zwyczajnie rozpuszczony!
W 1 i 2 grałem 8-9 razy, w 3 gram drugi raz a pewnie jeszcze trzeci i czwarty. Tak, "klimat"
ma słabszy, ale ile można jechać na klimacie? ;D

Dobry... tak... ale na pewno nie bardzo dobry :P

Skaszanili to, co wyróżniało Gothic spośród innych gier. Dali system sterowania z Fable (dno dna), wrzucili fascynujące misje rodem z Morrowinda (przynieś 10 tego, zabij to, idź do) i dołożyli świat Obliviona (w porządku, ładny, ale w porównania do świata Gothic 1 troszeczkę łykowaty :P )

Gothic 3 nie tknę drugi raz, po prostu jest nudny po dłuższym czasie. Wszystko jest skrajnie powtarzalne i nużące.

Na klimacie można jechać do samej śmierci :P
Niczego innego tak nie cenię w grach... no, może równorzędnie niebanalną fabułę (a ta w G3 jest banalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 18:06, Monastor napisał:

Dobry... tak... ale na pewno nie bardzo dobry :P


Zalezy dla kogo dla mnie jest bardzo dobry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, bakuje misji rodem z Fallouta, np. przynieś Water Chi... tfu, "Odpowiednio przeprowadź rozmowę i wycisnij z gościa co wie o tym, czy tamtym". W G3 nawet małpa może dojśc w rozmowie do tego, co chce (w wiekszości przypadków)... Brakuje też alternatywnych rozwiązań dla rozwiązań siłowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o to pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Gdzie jest jaskinia z lwami do której skierował mnie Zarkos? Zaszedłem na północ aż do Nefariusa, a jaskini nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się