Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 10:44, Mychamiki napisał:

Łącznikiem jest Sanford (ten co stoi koło magazynu). Jak podasz mu hasło to on ci powie, że
masz porozmawiać z Varekiem (dowódcą orków w mieście). Jak z nim pogadasz to dajesz znać Snafordowi
i zaczynasz rewolucję.


A skąd można wziąść te hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:19, TigerXP napisał:

A skąd można wziąść te hasło?


Koło miasta są małe grupy buntowników. Jak dla którejś z nich zrobisz jakąś tam misje to da Ci chasło. Jest chyba 4 grupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:19, TigerXP napisał:


> Łącznikiem jest Sanford (ten co stoi koło magazynu). Jak podasz mu hasło to on ci powie,
że
> masz porozmawiać z Varekiem (dowódcą orków w mieście). Jak z nim pogadasz to dajesz znać
Snafordowi
> i zaczynasz rewolucję.

A skąd można wziąść te hasło?


np. niedaleko farmy z krowami stoi trzech buntowników, jak zabijesz krowy dla niego :P to ujawni Ci hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:19, TigerXP napisał:


> Łącznikiem jest Sanford (ten co stoi koło magazynu). Jak podasz mu hasło to on ci powie,
że
> masz porozmawiać z Varekiem (dowódcą orków w mieście). Jak z nim pogadasz to dajesz znać
Snafordowi
> i zaczynasz rewolucję.

A skąd można wziąść te hasło?



żadne hasło nie jest ci potrzebne po prostu pogadaj z varekiem..... potem zabij orków z dzielnicy niewolników i tak rozpoczniesz bunt w monterze.... a reputacje dostaniesz jak za wykonanie misji... nie muszisz gadać z Sanford-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:22, deux napisał:

żadne hasło nie jest ci potrzebne po prostu pogadaj z varekiem..... potem zabij orków z dzielnicy
niewolników i tak rozpoczniesz bunt w monterze.... a reputacje dostaniesz jak za wykonanie
misji... nie muszisz gadać z Sanford-em


Nie musi ale może. Dodatkowe doświadczenie i jak nie pogada to Sanford będzie stał i mu nie pomoże w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dwa bardzo ważne (jak dla mnie) pytania :

1. skąd u licha mam wykombinować buteleczkę NORDMARDZKIEJ STARKI ( jedną znalazłem ale ją wypiłem a potrzebuje drugiej, (znalazłem ją w grobowcu w nordmarze) )

2. Gdzie jest BIAŁY ROZPRUWACZ ( mam 61 lvl na pewno go pokonam ) proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:15, deux napisał:

1. skąd u licha mam wykombinować buteleczkę NORDMARDZKIEJ STARKI ( jedną znalazłem ale ją wypiłem
a potrzebuje drugiej, (znalazłem ją w grobowcu w nordmarze) )

Wielu nordmarczyków ma ją przy sobie, ale najlepiej samemu uwarzyć. Przepis dostaniesz od bimbrownika mieszkającego koło Faring.

Dnia 12.01.2007 o 14:15, deux napisał:

2. Gdzie jest BIAŁY ROZPRUWACZ ( mam 61 lvl na pewno go pokonam ) proszę o pomoc.

Na tej mapce z numerkiem 103 - http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_01/20070107080256.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:15, deux napisał:

1. skąd u licha mam wykombinować buteleczkę NORDMARDZKIEJ STARKI ( jedną znalazłem ale ją wypiłem
a potrzebuje drugiej, (znalazłem ją w grobowcu w nordmarze) )


Koło miasta Faring jest taki myśliwy, jak zabijesz dla niego gobliny to da Ci Nordmarską Starke.

Dnia 12.01.2007 o 14:15, deux napisał:

2. Gdzie jest BIAŁY ROZPRUWACZ ( mam 61 lvl na pewno go pokonam ) proszę o pomoc.


Białego rozpruwacza znajdziesz na tej mapce pod nr 103

http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=6830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:30, Gano napisał:

Po wybiciu Gothy gdzie idzie Gorn? Do obozu buntowników?


Nie, zostaje w Gocie i siedzi w jednej chatce, gdzieś koło tego demona co tam był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myśłicie o takim sprzęcie :athlon 3000+,radeon 9600 pro 245 mb i 1,5 gb ram???a komp bedzie świerzo po formacie, pytam sie bo nie długo kupuje 1 gb ram bo mam 512, ine wiem jak by chodziło????będzie średnie bez zawiechy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dokonałem kolejnego sukcesu!!!
Przeszedłem z rozdzielczości 640x480 na 800x600 bez straty klatek!!!
Wiem, że to podniecenie może się wydawać głupie, bo jak mniemam prawie wszyscy(, bądź wszyscy) grają na 1024x768. Ale przy 256MB RAMu jest to naprawdę duży triumf!!!

Apropo:
Mam problem. Polega on na tym, że jak z kimś rozmawiam to nie pokazuję mi się to co on mówi(chodzi mi o to, że słychać tylko mowe, a ekranu z dialogiem nie ma!). Co mam zrobić??? Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 15:36, gothicsheep napisał:

Mam problem. Polega on na tym, że jak z kimś rozmawiam to nie pokazuję mi się to co on mówi(chodzi
mi o to, że słychać tylko mowe, a ekranu z dialogiem nie ma!)
. Co mam zrobić??? Pomóżcie!!!


Wejdź w Opcje/Dźwięk i jest tam taka opcja napisy w grze i przesuń suwak do prawej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2007 o 15:36, gothicsheep napisał:

Mam problem. Polega on na tym, że jak z kimś rozmawiam to nie pokazuję mi się to co on mówi(chodzi
mi o to, że słychać tylko mowe, a ekranu z dialogiem nie ma!)
. Co mam zrobić??? Pomóżcie!!!

Wejdz w ustawienia , dzwieki i tam mozna ustawic napisy diologowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak to w .ini zrobić, bo niechce mi się od nowa wszystkiego Tweak''ować. Wg. mnie chodzi o to żeby w UserOptions.ini zmienić Subtilte z false na true. Zobaczcie jak jest u was. Czy jest true czy false!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedziec co zrobic aby w tabeli z kodami bylo widac co pisze (juz mi ktos to mowil ale ciezko sie znaleźc w 636 stronach) chyba ze ktos mi dokladny kod na księżycowe ostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam mały problem z Gothicem 3 jak ładuje nowa gra to na końcu ładowania wiskakuje nastepujący błąt Scripted Script is not registered: OnLnit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 17:06, Grigor4 napisał:

Może mi ktoś powiedziec co zrobic aby w tabeli z kodami bylo widac co pisze (juz mi ktos to
mowil ale ciezko sie znaleźc w 636 stronach) chyba ze ktos mi dokladny kod na księżycowe ostrze.


W jednym ze swoich postów wyjaśnił to cinus'': http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=5126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do AKASHI
PISALEM PARE RAZY DO POMOCY I NIC . MAM GRE OD DWOCH MIESIECY I NIE MOGE W NIA POGRAC MASAKRA ALE OD POCZATKU GRE ODPALAM NA TLE PULPITU POJAWIA SIE NAPIS GOTHIC III I PO CHWILI KOMUNIKATE ZE NAPED NIE WIDZI PLYTY POMOC ODPOWIDZIALA ZE TO WINA NAPEDU FIRMY LG W KTORYM JEST PONOC FABRYCZNIE ZNIKSZTALCONA SOCZEWKA NAPISALI ZE MAM POBRAC AKTUALIZACJE FIMWAVE 1.06A ALE AKURAT TAKIEJ NIE MA NA STRINIE LG. KUPILEM NAGRYWARKW DVD LITE ON I JEST TO SAMO WIEC OCO CHOCZI WYDANE 100ZL.I NIC MOZE KTOS PODEJMNIE JAKAS MESKA DECYZJE CO Z TA REKLAMACJA ZROBIC BO CALA SYTUACJA ZACZYNA PRZYPOMINAC PARODIE A NIE DUZA FIRME NA RYNKU POLSKIM A JA MOGE TYLKO POZAZDROSCIC WRZYSTKIM GRAJACYM W GOTHIC III

20070112180432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się