Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jeszcze Ja widziałem w bilibotece w Klasztorze Magów Ognia, kiedy przeczytamy księgę o Akaschy. Nagle pojawia się ze swoimi pomocnikami(szkieletami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:35, Sob-styl napisał:

Jeszcze Ja widziałem w bilibotece w Klasztorze Magów Ognia, kiedy przeczytamy księgę o Akaschy.
Nagle pojawia się ze swoimi pomocnikami(szkieletami).


55 poziom, zbroja paladyna i kusza nordmarczyka dostatecznie uspokoiły demona, który nie mógł wleźć do małego pokoiku z księgą. Szkielety zaś blisko zaprzyjaźniły się z własnoręcznie wykutym mieczem półtoraręcznym i ognistym. Piękne.

===========> lancuch

Dnia 10.07.2007 o 19:35, Sob-styl napisał:

smaczki lob easter eggsy musza byc a zabicie takiej gromadki to tez jest sztuka
masz screen tej sytuacji bo w G3 nie widzialem ani 1 demona


I właśnie takie niewyjaśnione zjawiska najbardziej podobają mi się w Gothicu.
Screenu nie zrobiłem, ale ciała powinny tam jeszcze leżeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:21, Flash606 napisał:

Jakiego ja dzisiaj karpia strzeliłem. Otóż z nudów szukałem tych przeklętych (w grze i przeze
mnie) grobowców przodków w Nordmarze. Przy jednym z nich znajduje się kamienny krąg. I kogo
ja przy nim znalazłem? Kilku orków + szaman z własnym imieniem, demona(!), ogra (tylko ten
miał jakąś dziwną skórę, taką czarną- nieumarły?) i trupa nordmarczyka na kamieniu. Zabiłem
paru orków i demona, ale nadal nie mogę zrozumieć, co oni tam robili. Jeśli dobrze zauważyłem,
to ten demon też miał swoje imię. Dziwne.


Nie wiem co w tym nadzwyczajnego... Pilnowali kamień duszy czy jak to sie tam nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo Nordmaru- będąc w pobliżu jednego z grobowców natrafiłem na obozowisko orków. Po długiej walce i kilku ucieczkach zdołałem ich wreszcie pokonać. Nie zabiłem jednak szmana, za co teraz muszę cierpieć. Przy wejściu do grobowca spotkałem wojownika, który poinformował mnie, iż szaman miał kamień przodków. Ork zwiał a ja straciłem szansę na wypełnienie zadania. :/

> no ja tez nie ale Flash006 ma i to mnie zdziwilo (<czyt. wyplulem czipsy ;))

Może coś na dodatek przyszykowali? Tak jak to było w G2. Co do chipsów- lepiej nie jeść ani nie pić kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 19:07, Agral napisał:

mam procka 2,4
karta graficzna giga bite radeon 8600
ram pamięci 1024

hmmm...moze po prostu nei masz najnowszych sterowników zainstalowanych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy omijajac Ben Sale (uwolnilem zbyt duzo miast w Myrtanie i atakuja mnie orkowie) i po zabiciu Gonzalesa w Mora Sul (musialem zdobyc klucz do swiatyni a inny sposoby zawiodły) mam szanse zdobyć wystarczajaca reputacje by dostac sie do Ishtar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD heh tak popatrzalem i te 2 pierscienie juz dawno mialem...wlasnie przeszedlem gre. Wybrałem droge z Xardasem gdzies w nieznane.A powiedzcie czy jak przejde inaczej gre jak wybiore Innosa albo Beliara to czy jest jakies inne zakonczenie? bo nie wiem czy warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:47, Meykan napisał:

Będzie po prostu iny pokaz slajdów na końcu.
Nic nadzwyczajnego

Aha czyli nie warto:) No to musze powiedziec ze fabula jest fajna...szkada ze zamiast slajdow na koncu nie bylo zadnego filmiku jak wchodza w ten portal czy cos... no ale jak tak gra sie konczy no to dobrze ze powstaje G4 bo ta historia jest skonczona tak ze ma byc kontynuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jest troche inaczej, [jak ktoś nie przeszedł to niech nie czyta] Zakończenie Xardasa jest takie że idziesz gdzieś w nieznane, a zakończenie Innosa jest takie że po śmierci Rhobara 2 zostajesz nowym królem Myrtany. Nie przeszedłem jeszcze po stronie Beliara.

I moim zdaniem fabuła wcale fajna nie jest. Ja w tej grze fabuły wogóle nie uświadczyłem. Jej po prostu NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że Gothica 3 robiono w taki sposób:
JoWood - zróbcie gothica 3
Piranha Bytes - ale nie mamy już pomysłu na dalsze losy bezimniennego
JW - noi ch.. fabuła nieważna, zróbcie tak żeby była duuuża mapa i duuużo miast, będzie sie można pochwalić w zapowiedziach
PB - ale wtedy to już zupełnie ciężko będzie wymyśleć jakąś sensowną fabułę wiążącą te wszystkie miasta.
JW - nieważne... ważne żeby grafika była najlepsza jaką potraficie zrobić
PB - Ale my nigdy nie byliśmy mistrzami kodu, optymalizacja bedzie trwała wieki..
JW - nieważne, G3 wcale nie musi być zoptymalizowana, ważne że na screenach będzie ładnie wygląć
PB - ale z tego słaba gra wyjdzie
JW - nieważne, ważne że w tytule ma ''Gothic'' i bajer grafe, dzięki temu 70% miłośników serii, ślepo zapatrzonych w tytuł gry uzna że to dobra gra

I tak powstała gra w której jest dużo wszystkiego... tylko że po co? 98% gry to zadania poboczne, które są mało ciekawe, mało skomplikowane, i do tego w kolejnych miastach są swoimi kopiami. A ja co jakiś czas patrząc na półkę i widząc czerwone pudełko G3 będę sobie przypominał jak moja ulubiona seria się stoczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ci sie nie wydawac ze tu nie ma fabuly bo nie bylo jakiego super mega bosa i byla poprostu łatwa. a fabuly byly nawet 3
1. droga buntownikow i Innosa
2. droga orkow i beliara
3. ktoras z tych drog + Adanosa

no trza bylo zdobyc te zakichane artefakty adanosia i wybra jakies zakonczenie
choc czesciowo sie z toba zgadzam ta fabula byla uboga bo po krotce
uwalniasz ardee idziesz do buntownikow idziesz do krola szukasz xardasia szukasz artefaktow i wybierasz zakonczenie i qniec ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że przesadziłem z tym że nie ma żadnej fabuły, bo jakaś tam jest, tylko że moim zdaniem jest nie dość że dosyć szczątkowa to jeszcze po prostu banalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z jednym questem. Otóż mam za zadanie zabicie dużej złej kici, która nawiedza drwali z klanu Wilka. Super fajnie, znajduje jakieś ślady łap dużej kici we krwi...tylko no właśnie...nie ma jej. Gdzie dokładniej znajduje się ten ów kotek? Bo prócz cieniostwora i zwykłych kici oraz stada goblinów i nosorożców nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się