Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Prawdę mówiąc nigdy o takim nie słyszałem... Ale wszędzie mówią tak jak ja mam więc...


Mam taki dziwny problemik. W poradniku ostatni akapit gdzie jest opisane jak przejść grę drogą Innosa (jest to zaraz po tym jak w poradniku jest napisane że po zrobieniu wszystkiego co ci karze Innos i mówi że mi pokaże przyszłość". Jest napisane, "Okaże się jednak, że trzeba wykonać jeszcze jedno, drobne zadanie. Czy mu podołasz? Czy ręka ci nie zadrży? Wybór pozostawiam tobie. Ku chwale Innosa!" Ale niczego takiego nie ma. Po filmiku i napisach końcowych gra się wyłącza do windows. Czy wy mieliście jeszcze jakieś zadanie? Od razu mówię że napisy wyłączyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:16, reykan napisał:

Pewnie chcieli wiedzieć, czy od razu odinstalujesz grę:P

Jest to zadnie: Zacznij grę od nowa. 3 są nawet. Możesz jeszcze wyłączyc kompa, lub odinstalowac grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:47, Matias16162 napisał:

ja mam 768 RAM, gram na wysokich detalach (dzieki dobrej grafice) idę g3 7 raz i tylko teraz
mi takie coś.....


Spróbuj zwiększyć pamięć wirtualną. Ale RAMu faktycznie mało jak na G3, więc najpewniejszym rozwiązaniem byłby zakup dodatkowej pamięci. Ewentualnie pokombinuj jeszcze z plikiem *.ini, powinno pomóc.
I jeszcze zapytam z ciekawości - możesz powiedzieć jaką masz kartę graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwiększyc pamięc wirtualną? Nie wiem jak to zrobic, bo nigdy nie próbowałem. Opis mojego kompa masz w moim podpisie, ale powiem:
ATI Radeon x1650pro 256MB VRAM 128 bit DDR3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:05, Ecko09 napisał:

BTW: Co to jest ta pamięć wirtualna?

Sam do końca nie wiem. Nie chce mnie się tłumaczyc tego co wiem. Ale jak można ją zwiększyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:05, Ecko09 napisał:

BTW: Co to jest ta pamięć wirtualna?


"Pamięć wirtualna jest techniką programową a także sprzętową gospodarowania pamięcią operacyjną RAM pozwalającą na przydzielanie pamięci dla wielu procesów, zwalnianie jej i powtórne przydzielanie." (cytat z wikipedii)
Resztę można przeczytać tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Pami%C4%99%C4%87_wirtualna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:16, Matias16162 napisał:

Mam pytanie. Gdzie znajdę niewolnika Yussufa i Ramireza? Chodzi mi o tych z Mora Sul


Z tego co pamiętam , to znajdują się w niewielkim obozie na północ od miasta , być może z lekkim odchyleniem na wschód.Gdzieś w tym temacie powinna być mapa z zaznaczonymi ważniejszymi NPCami z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:16, Matias16162 napisał:

Mam pytanie. Gdzie znajdę niewolnika Yussufa i Ramireza? Chodzi mi o tych z Mora Sul


Znalazłem mapę z Yussufem i Ramireazem.

20071217121720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie jedno pytanie. Czy jest gdzieś statek który nam kradną na początku gry???

PS: Gdzie można znaleźć najnowsze wersje tych mapek (nam jeszcze 1.7 a tu już 2.1) czyli gdzie je dają jako pierwsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma. Co prawda było kilku takich, którzy uważali, że "znalazłem statek, ale zapomniałem gdzie był", tyle, że to - jak pewnie rozumiesz - niezbyt pewne źródło informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapce co wyżej dał jakiś koleś jest nawet ten statek zaznaczony ale jak tam byłem to nic nie było...

Ale nie wie ktoś o co chodzi z tym opisem w poradniku (droga innosa)?

"Okaże się jednak, że trzeba wykonać jeszcze jedno, drobne zadanie. Czy mu podołasz? Czy ręka ci nie zadrży? Wybór pozostawiam tobie. Ku chwale Innosa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to tylko tekst wymyślony przez autora poradnika i nie odnosi się do żadnego nowego zadania. Po prostu coś go tknęło żeby poezję napisać i tyle. na pewno nic nie przegapiłes, to mogę Cię zapewnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym się tym nie martwił ale gdzieś. Tak mi się przynajmniej zdaje, czytałem że jak nie wyłączymy napisów to się coś stanie. Możliwe że to było do gothic II bo tam tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się