Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 08:30, Dekerinho6 napisał:

Mam małe pytanie ile trzeba miedź pamięci RAM żeby poszedł Gothic3?


Ja mam 1 GB i chodziło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 08:30, Dekerinho6 napisał:

Mam małe pytanie ile trzeba miedź pamięci RAM żeby poszedł Gothic3?

Wiesz odpalic mozna przy 512 RAM, ja mam 768 RAM i chodzi na wysokich detalach (bo mam dobra grafike), sa tylko od czasu do czasu delikatne scinki. Moja konfiguracje systemowa masz w moim podpisie. Im wiecej masz RAM tym mniejsze prawdobodobienstwo ze cie bedzie zwieszac, ścinac itp. A ile masz ram? a JAK O PROCESORY CHODZI TO GOTHICOWI 3 wystarczy 1 rdzeniowy, bo nie korzysta z 2 rdzeni, a tym bardziej z 4. Ba z 2rdzeniowymi ma problem (szybkie pory zmiany dnia i nocy) itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:39, Matias16162 napisał:

O i mam pytanie. Gdzie znajde tego 12 paladyna ktorego daje niby patch 1.5????? Nadall zajduje
11, bo renegatowi tego co trzeba zabic raczerj pucharu sie nie da :D:D:D


Ja mam inne pytanie, na twoim gs na tym screeni z G3 z ustawieniami grafy, skąd ty to masz? U mnie nie ma takiego okienka, ale to może wina wersji, ja mam wersje 1.08.
P.S. tu sie spytałem, bo u ciebie nie wiem czemu, ale na gs nie moge zostawić komenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:39, Matias16162 napisał:

O i mam pytanie. Gdzie znajde tego 12 paladyna ktorego daje niby patch 1.5????? Nadall zajduje
11, bo renegatowi tego co trzeba zabic raczerj pucharu sie nie da :D:D:D



Tu masz wszystkich 12 paladynów co można dać Błogosławiony Puchar Ognia. Sprawdzane przezemnie...

http://gothic.org.pl/gothic-3/12-paladynow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem. Ja zwsze miałem takie okienko. Bez patchy i z patchami zawsze miałem takie samo.....
Teraz będę grał w angielskiego gothic 3 bo siostra mi z Londynu przywiozła. Już po Ardei widzę że jest bardziej stabilny od polskiego.A co do listy paladynów. Nie mogę pucharów wszystkich rozdac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:55, Irc100 napisał:

Beliara jak coś :)


Szkoda , że różnice są tak niewielkie.Tylko kilka ostatnich questów , czyli znikomy % całej gry.Poza tym , questy są podobne.Zabić tego , albo tamtego.Filmik końcowy również w większości jest taki sam , a dostępne silne zaklęcia Innosa i Beliara , możemy otrzymać też pod koniec gry.Ot , taki kosmetyczny zabieg twórców , a nie 3 pełnoprawne zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 00:20, Matias16162 napisał:

hej to ja cos zle zrobilem? mam 768 ram to ile wpisac w poczatkowym itp? prosze instrukcje
krok po kruku


Nie musisz tego robić, ale skoro chcesz. ☺

Aby zmienić ustawienia pamięci wirtualnej, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Mój komputer i z menu podręcznego wybierz opcję Właściwości. Następnie przejdź na kartę Zaawansowane, gdzie w polu Wydajność klikasz przycisk Ustawienia. W kolejnym oknie - Opcje wydajności - wybierz ponownie kartę Zaawansowane i kliknij przycisk Zmień w polu Pamięć wirtualna.

Wersja dla Ciebie: klikasz na partycję systemową (domyślnie: C:). Następnie poniżej zaznaczasz Rozmiar niestandardowy i określasz: Dla Rozmiaru początkowego (MB): 1152, dla Rozmiaru maksymalnego (MB): 4092. Oczywiście wtedy, jeśli na partycji C: masz co najmniej 4092mb wolnego miejsca. Następnie klikasz na OK. Koniec. Chociaż takie ważne to nie jest, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W sieci ukazała się łatka zdejmująca zabezpieczenie w grze Gothic 3.
Już od momentu ukazania się gry RPG pod tytułem Gothic 3 w sprzedaży jej użytkownicy narzekali na problemy występujące ze względu na użycie zabezpieczenia przeciwko nielegalnemu kopiowaniu płyt. Na szczęście obecnie kłopoty kończą się, a to za sprawą patcha stworzonego przez fanów gry.

Główną zmianą wprowadzaną przez poprawkę jest eliminacja zabezpieczenia, dzięki czemu wiele osób pozbędzie się problemów z uruchomienie trzeciego Gothica. Swoją zgodę na taki zabieg dała firma JoWooD Productions Software, zatem jest ono w pełni polecane osobom mającym wcześniej problemy techniczne."

Tylko nie wiem, gdzie szukać tego patcha :/ i nie wiem nawet jakie ma oznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:22, Ecko09 napisał:

Tylko nie wiem, gdzie szukać tego patcha :/ i nie wiem nawet jakie ma oznaczenie


http://snorre.jowood.de/~community/Gothic3/G3_Community_Patch_v1.5.2_Int.exe - link do patcha 1.5.2. W sumie usunięcie zabezpieczeń to jedyny news.

EDIT: A może coś więcej? ;-)

Aby zainstalować patch należy postępować analogicznie, jak w przypadku wcześniejszej wersji:
- Odinstalować Gothic 3
- Usunąć pozostałe wpisy w rejestrze
- Ponownie zainstalować grę
- Wgrać patch 1.5.2

Poprawki będą dostępne dopiero po rozpoczęciu nowej gry.


Ciekawe, czy trzeba go instalować na 1.12, czy można też na początkową w polskiej wersji - 1.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a g3 mam na E. Tam też coś zmienic?
Irc100
Zakończenia są 3 ale np gdy wykonasz mniej qestów a grasz po stronie Innosa masz takie i takie zakończenie, wykonasz wiecej qestów dla orkow a kończysz gre mimo to Innosem to też inne zkończenie będzie. Prościej: Zakończenie zalezy od ilości qestow wykonanych i jakie były te qesty. ja miałeem po Adanosa że Asasyni podbiją Myrtanę, Diego zostanie moim skarbnikiem a ukończylem gre Adanosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:26, Matias16162 napisał:

hmmm... a g3 mam na E. Tam też coś zmienic?


Możesz. Jeśli się na to zdecydujesz, ustaw to samo, co na partycji systemowej.

Dnia 18.12.2007 o 19:26, Matias16162 napisał:

Zakończenia są 3 ale np gdy wykonasz mniej qestów a grasz po stronie Innosa masz takie i takie
zakończenie, wykonasz wiecej qestów dla orkow a kończysz gre mimo to Innosem to też inne zkończenie
będzie. Prościej: Zakończenie zalezy od ilości qestow wykonanych i jakie były te qesty. ja
miałeem po Adanosa że Asasyni podbiją Myrtanę, Diego zostanie moim skarbnikiem a ukończylem
gre Adanosem :D


Inaczej: jeśli np. zabijemy Gorna, nie będzie go w filmiku! Odkryłem Amerykę! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli odinstalowac gre i usunac folder gothic 3 w moje dokumenty tak?
EDIT
No mi nagle sie pojawilo ze nie udane zadanie z pucharami ognia bo okazalo sie że Milten skąś spadł i się zabił, a ja byłem w Myrtanie :D
Ciekawe jakbysmy wyrzenili wszystkich? :D
TYLKO JA! :D:DD:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:29, Matias16162 napisał:

czyli odinstalowac gre i usunac folder gothic 3 w moje dokumenty tak?


Chyba musisz dać do zrozumienia komputerowi, że nigdy takiej gry jak G3 na Twoim dysku twardym nie było. ;-) Czyli - usunąć wszystko.

Dnia 18.12.2007 o 19:29, Matias16162 napisał:

EDIT
No mi nagle sie pojawilo ze nie udane zadanie z pucharami ognia bo okazalo sie że Milten skąś
spadł i się zabił, a ja byłem w Myrtanie :D


oO.
Ja o dziwo kiedyś spotkałem Miltena w drodze do Klasztoru. Bił się z tygryskami i padł. ;-)

Dnia 18.12.2007 o 19:29, Matias16162 napisał:

Ciekawe jakbysmy wyrzenili wszystkich? :D
TYLKO JA! :D:DD:D::D


Ta, Ty i Twoje nowe, puste królestwo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się