Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Powie ktoś czemu ta gra nie chce iść pod Vistą? :) Może jest jakiś patch poprawiający ten defekt, albo coś? Macie też takie problemy? Gra instaluje sie normalnie, lecz przy uruchamianiu nic się nie dzieje (a powinno się uruchomić, albo chociaż jakiś czarny ekran). Spełniam wymagania sprzętowe gry, na starszym komputerze (z windą XP) gra "chodziła" dobrze - w zasadzie był to pokaz slajdów, ale chodziła ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:00, Ecko09 napisał:

Mi sie zdaje, że nie ma czegoś takiego jak droga w prawo jak sie wychodzi z klanu wilka, no
chyba, że ktoś lubi latać :D


heh :) ok, nie pamietam który to klan, ale myślę o drodze już za mostem a nie zaraz przy wyjściu z klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać zadanie Ben Earei z tymi niewolnikami, bo tamci idą do jaskini w Lago kopać a ten jeden wynędzniały
niewolnik chodzi za mną, jak ukonczyć to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:18, Gorn7 napisał:

Jak wykonać zadanie Ben Earei z tymi niewolnikami, bo tamci idą do jaskini w Lago kopać a
ten jeden wynędzniały
niewolnik chodzi za mną, jak ukonczyć to zadanie?


Musisz go osobiście zaprowadzić do kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:06, Ecko09 napisał:

> Jak wykonać zadanie Ben Earei z tymi niewolnikami, bo tamci idą do jaskini w Lago kopać
a
> ten jeden wynędzniały
> niewolnik chodzi za mną, jak ukonczyć to zadanie?

Musisz go osobiście zaprowadzić do kopalni.

No dobra zaprowadziłem go ale co z tego jak i tak nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:10, Gorn7 napisał:

> > Jak wykonać zadanie Ben Earei z tymi niewolnikami, bo tamci idą do jaskini w Lago
kopać
> a
> > ten jeden wynędzniały
> > niewolnik chodzi za mną, jak ukonczyć to zadanie?
>
> Musisz go osobiście zaprowadzić do kopalni.
No dobra zaprowadziłem go ale co z tego jak i tak nic się nie dzieje.

zaprowadzisz do środka a on zacznie kopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy opisie patcha do G3 jest napisane, że uniemożliwia on oszustwo przez ekwipunek. O jakie oszustwo chodzi? Ta sprawa była już tu pewni poruszana, ale wyszukiwarka nawala... ;)
I jeszcze jedno. Chcąc zostać asasynem, jak powinienem grać? Gdzie się udać? Proszę o rady i wskazówki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:55, szymonsen napisał:

Przy opisie patcha do G3 jest napisane, że uniemożliwia on oszustwo przez ekwipunek. O jakie
oszustwo chodzi? Ta sprawa była już tu pewni poruszana, ale wyszukiwarka nawala... ;)
I jeszcze jedno. Chcąc zostać asasynem, jak powinienem grać? Gdzie się udać? Proszę o rady
i wskazówki! :D

Asasynów można spotkać w każdym mieście w Varancie. Proponuję udać się do Barkresh i porozmawiać z Tizgesem, do Ishtaru pogadaj z Zubenem. Powinieneś mieć też dobrą reputację u asasynów jeśli chcesz się dostać do Ishtar. Co do końca gry asasynem, nasz to napisane w poradniku.

A tak na marginesie. Markus w świątyni po odbiciu Vengardu z orków obiecuje odbudowę miasta(zabij wszystkich orkowych dowódców w Vengardzie). Po dniu nie widzę żadnych zmian. Sprawdzałem w Vengardzie, na pewno nie ma tam orków. Mam reputację (w Vengardzie) na 75%. Co mam jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:12, KinggAdek napisał:

> > > Jak wykonać zadanie Ben Earei z tymi niewolnikami, bo tamci idą do jaskini
w Lago
> kopać
> > a
> > > ten jeden wynędzniały
> > > niewolnik chodzi za mną, jak ukonczyć to zadanie?
> >
> > Musisz go osobiście zaprowadzić do kopalni.
> No dobra zaprowadziłem go ale co z tego jak i tak nic się nie dzieje.
zaprowadzisz do środka a on zacznie kopać

No dobra zobacze ale u mnie coś nie bardzo to działało spróbuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś jaka jest najlepsza broń do walki zwarciu - wiem że jest gniew innosa 170 obrażeń
miecz królewski 170 i ogrowy montergszten 250 obrażeń czy jest cos lepszego niż ten ostatni jak ktoś wie to pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:24, KBM napisał:

Asasynów można spotkać w każdym mieście w Varancie. Proponuję udać się do Barkresh i porozmawiać
z Tizgesem, do Ishtaru pogadaj z Zubenem. Powinieneś mieć też dobrą reputację u asasynów jeśli
chcesz się dostać do Ishtar. Co do końca gry asasynem, nasz to napisane w poradniku.

Ale tak poprostu od razu skierować się na pustynie? Trochę mnie ta myśl przeraża... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:39, szymonsen napisał:

> Asasynów można spotkać w każdym mieście w Varancie. Proponuję udać się do Barkresh i porozmawiać

> z Tizgesem, do Ishtaru pogadaj z Zubenem. Powinieneś mieć też dobrą reputację u asasynów
jeśli
> chcesz się dostać do Ishtar. Co do końca gry asasynem, nasz to napisane w poradniku.
Ale tak poprostu od razu skierować się na pustynie? Trochę mnie ta myśl przeraża... ^^


Nie musisz, ale też lepiej żebyś zdobył też trochę reputacji u orków. No cóż po prostu powinieneś odwiedzić wszystkie miasta Varantu. Aby dostać się do Ishtaru trzeba trochę reputacji u asasynów. Wykonuj dla nich zadania, aż będziesz miał co najmniej 75% (standardowo). Jak chcesz możesz pójść wcześniej do Nordmaru, nie wiem. tylko uważaj, żebyś się przez przypadek nie przyłączył do innej frakcji

Aha i mam już 100% repu w Vengardzie! Miasto się nie odbudowuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:34, castlerock napisał:

> > > Chodzi Ci o chatkę Pedara? Zielona 3 na mapce którą wcześniej zamieściłem.

> > dzieki
> mam nowy problem nie moge nawet dzieki twojej mapce . nie moge znalesc handsona ten nodmar

> jest powalony

to sie zgadza, ja dopiero za trzecim podejściem do gry gościa namierzyłem i to przypadkiem,
aczkolwiek da sie go znaleźć -: jest taka dróżka gdzie po lewej masz obóz orków a po prawej
w dolince jest jeden z grobowców i troll, idac ta dolinką mijasz grobowiec, zabijasz trolla
i po prawej jet takie niezbyt szerkie wejście do nastepnej dolinki i tam jest hanson

znalazlem juz jjakiegos trola a niedaleko trola niejest grobowiec a jest zwykly grób oblorzony kamieniami a w takiej obok trola jest taka woska dolinka a w niej jaskinia a w jaskini orkowie i tak niewiem gdzie iść bo nie jestem pewny w kturom isc dalej strone w strone przeleczy czy na lewo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe bój się pustyni jeśłi będziesz odpowiednio ostrożny to nie zginiesz ani razu nawet mając 10 poziom
Tak naprawde to assasynem nie można zostaać tak oficjalnie można mieć zbroje i takie tam ale nie jest to taki podział jak w pierwszej i drugiej częsci że to decyzja nieodwracalna - możesz sobie pochodzić po myrtanie i Nordmarze pracują dla ludzi lub orków a na końcu zostać assasynem i wszystko powibijać :D .

A tak wogle to czy kiedyś ktoś spróbował wycuiąć w pień wszystkie osiedla , WSZYSTKIE - tak że miasta są bez ludzi i orków - ja raz podjołem się tego bluznierczego czynu i wiecie co - na końcu gry i tak jak podszedłem do ołtarza Beliara to w klipach nie ma wzmianki że wyciołem wszystkich w pień - jest o tym że puste chaty nordmarńskich wojowników są opustoszałe i że opór morr został zdławiony ale nic o tym że nia ma ani jednego człowieka a świecie ani orka .
Wyciołem nie tylko osiedla : na drogach , w lasach wszdzie gdzie byli ludzie i orkowie zostawiłem zgliszacza i trupy ;).

Hehehe ciekawe czy mam naśladowce lub czy kogoś naśladuje :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby ten niewolnik się od Ciebie odczepił i zaczął kopać musisz go doprowadzić do samego końca tej kopalni, dopiero jak wejdzie do ostatniej jaskini to dotrze do niego co ma robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu podczas próby uruchomienia gry, pojawia się błąd informujący o potrzebie włożenia płyty z grą do stacji dysków (która oczywiście tam się znajduje)??? Nie bardzo rozumiem, spełniam wymagania gry, a także posiadam "oryginalny orginał" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:02, marcin1930 napisał:

Nic z tego: błąd 577 ;/ Co robić?


Jeśli odpalasz ze skrótu na pulpicie to uruchom przez launcher znajdujący się na płycie. Ja tak robiłem i mi pomagało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się