Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 18:12, Mejzor napisał:

A skąd można pobrać owego patcha? i czy nie gryzie się z polską wersja gry? poza tym
mam pytanie: na moim kompie w grze nie ma polskich znaków poza "ó" i widze nazwy takie
jak "cierwojad" zamiast ścierwojad "ose ka" zamiast osełka albo "ó ko" zamiast łóżko.
W grze to nie przeszkadza za bardzo (bo w dialogach polfonty występują normalnie) ale
jednak troche denerwuje.

http://gothic.gram.pl/ <---- To jest strona której możesz pobrac patcha. Nie koliduje on z polską wersją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 17:48, Ecko09 napisał:

Akurat to ostatnie, że osuneli zabezpieczenia i gra chodzi bez płyty zmieniono w patchu
1.5.2. Nie w tym najnowszym 1.6.


Wiem o tym, bo pisało w readme, ale powiedz mi, kto w dzisiejszych czasach czyta readme? Zwłaszcza po Angielsku :P
Sam dopiero przeglądając readme 1.6 zobaczyłem tą wzmiankę. Inni pewnie też nie wiedzieli.
Po za tym sam patch 1.5.2 wcale tak dawno nie wyszedł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 18:47, MTSMAFIOSO napisał:


> Akurat to ostatnie, że osuneli zabezpieczenia i gra chodzi bez płyty zmieniono w
patchu
> 1.5.2. Nie w tym najnowszym 1.6.
>

Wiem o tym, bo pisało w readme, ale powiedz mi, kto w dzisiejszych czasach czyta readme?
Zwłaszcza po Angielsku :P
Sam dopiero przeglądając readme 1.6 zobaczyłem tą wzmiankę. Inni pewnie też nie wiedzieli.
Po za tym sam patch 1.5.2 wcale tak dawno nie wyszedł... :P


No własnie, a jedyne co zmieniał ten patch 1.5.2 to własnie usuwanie zabezpieczeń, po nim wyszedł ten 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o?
LLLOOOLLL
Załatwiłem se kopie gothic 3 od kumpla i mam. Zainstalowałem tego patcha i.... szok. Do tej pory grałem ze ścinami delikatnymi co 5 minut i jedną wielką co 15 minut. A teraz.... wszystkie suwaki na maxa!!!!! LOL. Fakt faktem że wczytuje sie tyle że zjem kolację i śniadanie (a tak na serio to ok. 5-6 minut), i jak stoi Bezi w miejscu jest 20fps, a przy gwałtownych ruchach kamerą spada nawet do 7fps to i tak jest fajnie ;]
Zmienę jednak na średnio wysokie jak grałem bez patcha to będę miał niebo normalnie. Jeszcze 1 fakt. Bez tego patcha gdy wziołem suwaki na maksa miałem nie więcej niż 5 fps. A teraz 20? Szok.
No a mój konfig jak ktoś nie wie:
768RAM DDR1 400MHz
AMD Athlon 3000+
ATI Radeon X1650pro 256MB VRAM 128bit DDR3
EDIT: Literówka
Na kompie mam antywirusa, sterowniki, gothica 3, gadu-gadu, gothic 2 i parę małych filmów :)
Ogólnie 80GB na dyskach, z czego 67GB wolne :)
Może to dlatego tak dobrze działa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/CIACH/

Raczej nie tylko przy gwałtownych ruchach, ale ogólniekiedy obraca się widok... Ale nie jest najgorzej - może jednak Spellbound (tak oni się zowią?) zrobi przyzwoitego G4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:52, songohanssj2 napisał:

Patch 1.6 wydany. Patch poprawia 500 błędów. Do instalacji nie potrzeba łatki 1.2.
http://gothic.gram.pl/

Co? Że jak?! :)
Dobra, jak kupię nowego kompa, przejdę GI i II:NK to kupuję i ściągam patcha jak najszybciej :))) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:34, Kalejdoskop86 napisał:

> Patch 1.6 wydany. Patch poprawia 500 błędów. Do instalacji nie potrzeba łatki 1.2.

> http://gothic.gram.pl/
Co? Że jak?! :)
Dobra, jak kupię nowego kompa, przejdę GI i II:NK to kupuję i ściągam patcha
jak najszybciej :))) .


Kupujesz G3? Bo patcha sie nie kupuje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:19, Matias16162 napisał:

No a mój konfig jak ktoś nie wie:
768RAM DDR1 400MHz
AMD Athlon 3000+
ATI Radeon X1650pro 256MB VRAM 128bit DDR3
EDIT: Literówka
Na kompie mam antywirusa, sterowniki, gothica 3, gadu-gadu, gothic 2 i parę małych filmów
:)
Ogólnie 80GB na dyskach, z czego 67GB wolne :)
Może to dlatego tak dobrze działa???


Możliwe że dlatego że masz bardzo dużo miejsca ale to dobrze. I żebyś żadnych śmieci nie miał na tym dysku co zainstalowałeś G3 to wtedy będzie wszystko dobrze.
Też będę musiał wgrać G3 a potem patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:43, Ecko09 napisał:

Kupujesz G3? Bo patcha sie nie kupuje :>

Chodziło mi o to, że kupuję, a później ściągam patcha. Pomyśl xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśne zauważyłem. Jeśli się nie ma syfu na kompie to jest wiele lepiej, bo system ma więcej pamięci wirtualnej (gdy zeżre RAM to z niej korzysta, a im więcej miejsca na dyskach tym więcej pamięci wirtualnej). Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:04, Kalejdoskop86 napisał:

> Kupujesz G3? Bo patcha sie nie kupuje :>
Chodziło mi o to, że kupuję, a później ściągam patcha. Pomyśl xD .


Domyśliłem sie, ale na przyszłość pisz...no...bardziej zrozumiale ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak teraz trzeba instalowac te patche, bo na gothic.gram.pl pisze że nie trzeba instalowac 1.12. Czyli rozumiem że mam zainstalować 1.09 a potem 1.6 czy jeszcze inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:21, Ecko09 napisał:

Domyśliłem sie, ale na przyszłość pisz...no...bardziej zrozumiale ;P

Spoko. Przepraszam, że tak to źle ująłem (tak niezrozumiale) , ale po takim dniu powinienem spać, a nie na kompie pisać :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:24, knopfler napisał:

To jak teraz trzeba instalowac te patche, bo na gothic.gram.pl pisze że nie trzeba instalowac
1.12. Czyli rozumiem że mam zainstalować 1.09 a potem 1.6 czy jeszcze inaczej??


Wystarczy, że zainstalujesz tylko 1.6 On zawiera wszystkie wcześniejsze patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:21, adi54 napisał:

Czy łatka 1.6 działa od tylko od rozpoczęcia nowej gry??

Nie, można w sumie użyć sejwów z poprzednich wersji, ale zawsze mogą wystąpić jakieś problemy, ale nie muszą wcale. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 23:21, Matias16162 napisał:

No lepiej od nowa, bo później może byc tak że ostatni qest w grze do wykonania a tu savy
nie działają :D


Takich cudów to nawet w tej grze nie ma. Ale widze, że ty masz wyjątkowo złą opinie o tej grze, jak dla mnie, zupełnie bezpodstawnie. Bo dla mnie G3 to jedna z lepszych gier, ja tych bugów nie uświadczyłem, poza przekłamaniami graficznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz szczęście ;p
Ja zmieniłem opinie na złą po tym jak mi savy raz padły, wywalało mnie bez powodu, widziałem silnik gry (strefy kolizji itp), latałem (!), zabił mnie wilk mimo mojego 60levelu, Bezi stracił głowę, Milten gdzieś się zabił w Nordmarze, wpadałem pod podłogi, gadałem z kolesiem przez ścianę, Lares znikł na moich oczach w ścianie chaty w Geldern, ba stado bizonów w Nordmarze znikło pod podłogą itp itd.
Poza tym jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się