Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No widzisz stary troche Ci to czasu zajęło ;) ale w końcu się udało. No to gratulacje i życze miłego giercowania :D......CU Man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:32, popcorn napisał:

U mnie jest język polski, dziwna sprawa. Nie wiem czym to może być spowodowane.

exD to xd bo u mnie nawet dialogi są wymawiane po angielskuxD normalnie WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:38, Starter napisał:

> U mnie jest język polski, dziwna sprawa. Nie wiem czym to może być spowodowane.

exD to xd bo u mnie nawet dialogi są wymawiane po angielskuxD normalnie WTF?


Poszukaj na internecie spolszczenia i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, odwieczny problem na którym niejeden połamał już sobie myszkę, czyli: "Gdzie jest Larson?":)
Nie martw się, faceta da się znaleźć a pomoże Ci w tym poniższa mapka, zaznaczone są na niej obie drogi którymi może się on przemieszczać.
Powodzenia w poszukiwaniach (będziesz go potrzebował).

20080208223827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:39, Ecko09 napisał:

> > U mnie jest język polski, dziwna sprawa. Nie wiem czym to może być spowodowane.

>
> exD to xd bo u mnie nawet dialogi są wymawiane po angielskuxD normalnie WTF?

Poszukaj na internecie spolszczenia i po problemie.

lol nie dość ze mam orginał z polską wersja to jeszcze spolszczenia mam szukać... no bez jajxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:43, Starter napisał:

> > > U mnie jest język polski, dziwna sprawa. Nie wiem czym to może być spowodowane.

>
> >
> > exD to xd bo u mnie nawet dialogi są wymawiane po angielskuxD normalnie WTF?

>
> Poszukaj na internecie spolszczenia i po problemie.
lol nie dość ze mam orginał z polską wersja to jeszcze spolszczenia mam szukać... no
bez jajxd


No o graj z tym bugiem w angielskiej wersji, ja cie nie zmuszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:51, Matias16162 napisał:

se pograłem... ;/;/;/;/
Już wyzwalałem Ardee atu mnie wywala przez gg i komp zwieche zalicza ;/;/
piprzony pech ;/;/



No to naprawdę masz pecha koleś :(
Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:52, Ecko09 napisał:

> > > > U mnie jest język polski, dziwna sprawa. Nie wiem czym to może być
spowodowane.
>
> >
> > >
> > > exD to xd bo u mnie nawet dialogi są wymawiane po angielskuxD normalnie
WTF?
>
> >
> > Poszukaj na internecie spolszczenia i po problemie.
> lol nie dość ze mam orginał z polską wersja to jeszcze spolszczenia mam szukać...
no
> bez jajxd

No o graj z tym bugiem w angielskiej wersji, ja cie nie zmuszam ;)



Ale ty masz przekonujące argumenty xD chyba jednak poszukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech podwójny. Wyzwoliłem Ardeę, nie zapisałem i spadłem z tej jakby wieży (co są kręcone schody) ;/
3 razy od nowa ... ;/
No ale patch 1.6 jest zajebiasty :)
pierwsze co się rzuca w oczy to fps (po zmianie na takie jak miałem przed wgraniem patcha 40fps, a było do 22), jak się ograbi orka czy inną poczwarę z itemów to nie podświetla nam się ona w ogóle i Bezi nie powtarza "nic tu nie ma" itp, uwaga... mam 0 ścinek (768RAM DDR1 400MHz, ATI Radeon x1650pro 256MB VRAM 128bit DDR3, AMD Athlon 3000+ 1,8GHz)!... Normalnie szok. A przed tym patchem nie dośc że only 22fps to ścinki co 5 minut (delikatne) a co 15min 1 większa. No ładowanie się.... Dłuższe?! Oszaleliście co po niektórzy? Mnie się ładowało 7minut, a po zmianie na detale takie jak przed patchem ze stoperem w ręku 2minuy 32sekundy i 40fps na średnio-wysokich.
LOL
No widzę też że zmieniono ilośc lewitujących rzeczy :)
Użyłem cheetów w celu sprawdzenia czy nadal mi lewitują wszystkie agawy w varancie... no a tu nie. Nic nie lewituje już mi ;p
Poprawiono też chyba "klinowanie się" w różnych miejscach. Bez patcha zawsze ktoś podczas walki w Ardei mnie się zacinał gdzieś, lub stał bez ruchu i czekał na oklaski. A teraz nic takiego nie było.
Ogólnie patch 1.6 jest zajebiasty i polecam go gorąco, choc żeby wszystko sprawdzic trzeba przejśc z nim całą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem gre i patcha z dodatkowego cedeka. Mam CD2 2,33 GHz, 2 GB RAM, ASUS RADEON X1950 PRO 256 MB i nie jest źle. Gra zapisuje mi się i odczytuje jakieś 60 - 120 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:08, Matias16162 napisał:

Pech podwójny. Wyzwoliłem Ardeę, nie zapisałem i spadłem z tej jakby wieży (co są kręcone
schody) ;/
3 razy od nowa ... ;/
No ale patch 1.6 jest zajebiasty :)
pierwsze co się rzuca w oczy to fps (po zmianie na takie jak miałem przed wgraniem patcha
40fps, a było do 22), jak się ograbi orka czy inną poczwarę z itemów to nie podświetla
nam się ona w ogóle i Bezi nie powtarza "nic tu nie ma" itp, uwaga... mam 0 ścinek (768RAM
DDR1 400MHz, ATI Radeon x1650pro 256MB VRAM 128bit DDR3, AMD Athlon 3000+ 1,8GHz)!...
Normalnie szok. A przed tym patchem nie dośc że only 22fps to ścinki co 5 minut (delikatne)
a co 15min 1 większa. No ładowanie się.... Dłuższe?! Oszaleliście co po niektórzy? Mnie
się ładowało 7minut, a po zmianie na detale takie jak przed patchem ze stoperem w ręku
2minuy 32sekundy i 40fps na średnio-wysokich.
LOL
No widzę też że zmieniono ilośc lewitujących rzeczy :)
Użyłem cheetów w celu sprawdzenia czy nadal mi lewitują wszystkie agawy w varancie...
no a tu nie. Nic nie lewituje już mi ;p
Poprawiono też chyba "klinowanie się" w różnych miejscach. Bez patcha zawsze ktoś podczas
walki w Ardei mnie się zacinał gdzieś, lub stał bez ruchu i czekał na oklaski. A teraz
nic takiego nie było.
Ogólnie patch 1.6 jest zajebiasty i polecam go gorąco, choc żeby wszystko sprawdzic trzeba
przejśc z nim całą grę :)


Po tych krytykach wcześniej i po tej opinii przekonałeś mnie, że warto zaktualizować wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych krytykach wcześniej i po tej opinii przekonałeś mnie, że warto zaktualizować

Dnia 09.02.2008 o 00:17, Ecko09 napisał:

wersje ;)

No raczej k**rcze nie inaczej :D
Stary, ja chyba teraz drastycznie zmienię opinie o tej grze :)
Patch cud miód i śmietanka :)
O i jeszcze 1 fakt: niestety nie poprawiono dialogów, ale animacje za to jakby troszki lepsze, albo mnie się wydaje ;]
Gothic 3 bez patchy fu,be, ble i w ogóle, a z patchami to... git :)
No, ale wiesz... u każdego jest trochę inaczej, mimo wszystko polecam patch bo u mnie teraz jest ze 3razy lepiej :))
Loytar
nie, on chyba już ma w sobie poprzednie wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:22, loytartoreto napisał:

A żeby pohasać na patchu 1.6 trzeba ściągnąć poprzednie?


Nie trzeba, patch 1.6 zawiera każdy poprzedni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:25, Ecko09 napisał:

Nie trzeba, patch 1.6 zawiera każdy poprzedni patch.

Łooo...to malmito ;D. A ile waży? 70MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się