Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 17:40, mlynar911 napisał:

Jeeee Piranha Bytes i JoWood znowu razem :D hmm szkoda tylko ,że PB nie pomoże Spellboundowi
w pracach nad G4 ;/


No ale przynajmniej (ponoć) ma być jakiś nowy RPG PB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:41, piero92 napisał:

No ale przynajmniej (ponoć) ma być jakiś nowy RPG PB :P

Niby tak RPB jakis taki jest skrót ;] Może się powtarzam albo przynudzam ale PB w tym momencie mogło by stworzyć dodatek do G3 i naprawić swoje błędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki mały problem z gothic 3, otóż to Gothic 3 na najwyższych detalach zacina mi sie a gdy włączę Wiedźmina na najwyższych detalach to nawet gra sie nawet ani o milimetr sie nie zatnie ale czemu to nie wiem z tego co wiem Wiedźmin ma większe wymagania od Gothic 3, możecie mi coś poradzić z ta sprawą, mój sprzęt to AMD Athlon64+ X2 4200 + Dual Core,2048 Gb DDR2 ram, Gigabyte GeForce 8600 GT 256 Mb GDDR3. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:18, Mezo505 napisał:

Nie wiecie gdzie można zdobyć ciężki pancesz naiemnika

Normalnego czy orków? Tego orków można kupić w Cape Dun (mając odpowiedni procent reputacji orków). A gdzie normalnego to się nie orientuję.

Ponawiam pytanie: czy wie ktoś jakie modyfikacje należy przeprowadzić w plikach Gothica 3 aby ustawić w grze własną muzykę? Pilna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:18, RRohen napisał:

G3 zawsze się zacina :)


Nic dodać , nic ująć.Mam bardzo szybki sprzęt , na którym wszelkie inne nowe tytuły działają bez zarzutu.Tylko G3 odstawia szopki.Być może na sprzęcie nowej , następnej generacji będzie ok.Na jakimś GF 15000GTXXXX z 4GB własnej pamięci DDR8.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:05, KrzychW napisał:

Nic dodać , nic ująć.Mam bardzo szybki sprzęt , na którym wszelkie inne nowe tytuły działają
bez zarzutu.Tylko G3 odstawia szopki.Być może na sprzęcie nowej , następnej generacji
będzie ok.Na jakimś GF 15000GTXXXX z 4GB własnej pamięci DDR8.:-)

A wiesz, ja widziałem gamespoty z Gothic 3 robione przez Kaia Rosenkranza i jego ekipę. Robili je na komputerach, na których stworzono Gothica 3 - to są prawdziwe komabjny, były zresztą parametry podane (jakieś 5-6 GB RAM). I może to dziwne, ale gra parę razy chamsko i na długo się zacięła.
No, i chyba nie ma w obecnej chwili kompa, który błyskawicznie scala teleportację w Gothic 3. Na moim złomie trwa ona jakąś minutę, zależnie od miejsca, do którego jadę. U kolegi, który ma dwurdzeniówkę 4,2 GHz i 2 GB RAM zajmuje to z 30 sec.
Nie wspominam już o tym ile ta gra musi się wczytywać - min. minutę, wątpię, żeby mniej. Dlatego tak bardzo denerwująca w grze jest śmierć bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość jest przy niewolnikach, 2 są bodaj w chacie tego Orka co ma chatę przy tych niewolnikach a i jeszcze 2 są chyba na prawo od głównego wejścia do Silden ( zakładając że stoisz przodem do wejścia ) ( stoją na takich deskach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:39, Xanas napisał:

podajcie mi miejsca wszystkich skrzyn drzew opałowych w silden, bo ja znalazłem 8 a 2
ostatnich nie moge


Trudno to tak po prostu podać. Musisz pochodzić po tym obozie niewolników. Wiem, że ostatnimi jakie znalazłem były właśnie dwie sterty w chacie Zapoteka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:34, sprite39 napisał:

> Nie wiecie gdzie można zdobyć ciężki pancesz naiemnika
Normalnego czy orków? Tego orków można kupić w Cape Dun (mając odpowiedni procent reputacji
orków). A gdzie normalnego to się nie orientuję.

Eeee nie ma chyba zwykłego najemnika ... Jest to najemnik na usługach orków. Czyli wszystkie pancerze "najemnika" które można kupić wymagają reputacji u orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 09:38, mlynar911 napisał:

Eeee nie ma chyba zwykłego najemnika ... Jest to najemnik na usługach orków. Czyli wszystkie
pancerze "najemnika" które można kupić wymagają reputacji u orków.

No, ja też właśnie w grze nie spotkałem normalnych soldierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:26, sprite39 napisał:

No, ja też właśnie w grze nie spotkałem normalnych soldierów.


To ja może oficjalnie już to sporstuje. Są tylko cztery typy pancerzy (nie licząc magicznych). Nordmarczyka, Assasyna, Buntowników i Najemnik (czyli w prostej linii od orków). Nie ma żadnych normalnych bezfrakcyjnych pancerzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się