Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 18:35, cyberFan napisał:

yahoo robisz stronke ty ????????


Nie raczej nie jestem zainteresowany poza tym to nie jest temat na takie rozmowy, ale dzięki ...

Wie ktoś może gdzie zdobyć ognisty miecz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:40, YahooPL napisał:

> yahoo robisz stronke ty ????????

Nie raczej nie jestem zainteresowany poza tym to nie jest temat na takie rozmowy, ale
dzięki ...

Wie ktoś może gdzie zdobyć ognisty miecz ???

W Vengardzie u kupców poszukaj, jeden z nich ma chyba dwa takie miecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:45, Gorn7 napisał:

W Vengardzie u kupców poszukaj, jeden z nich ma chyba dwa takie miecze.


Ja pamiętam, że jak poprzednio grałem to po wyjściu z Cape Dun już miałem taki miecz a nie byłem w Vengardzie. Znacie może jakąś miejscówkę, w której można tam zdobyć taki oręż czy znowu mnie pamięć zawodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry jak odbijesz Ardeę i porozmawiasz z Javierem w Reddock i on wyśle ludzi.

Wtedy kowal w Ardei powinien mieć na stanie Ognisty Miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:47, YahooPL napisał:

Ja pamiętam, że jak poprzednio grałem to po wyjściu z Cape Dun już miałem taki miecz
a nie byłem w Vengardzie. Znacie może jakąś miejscówkę, w której można tam zdobyć taki
oręż czy znowu mnie pamięć zawodzi ???


Zawartość okienka handlu i skrzyń (poza wyjątkami) jest losowa, więc u konkretnego handlarza możesz znaleźć ten miecz, by po wczytaniu gry jeszcze przed pierwszą rozmową z nim, a następnie zaproponowaniu kupna żelastwa już go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:57, DJ Szlafrok napisał:

Zawartość okienka handlu i skrzyń (poza wyjątkami) jest losowa, więc u konkretnego handlarza
możesz znaleźć ten miecz, by po wczytaniu gry jeszcze przed pierwszą rozmową z nim, a
następnie zaproponowaniu kupna żelastwa już go nie było.

Zgadzam sie że zawartość jest losowa ale działa to trochę inaczej niz napisałeś. Otóż to co maja handlarze jest losowe, ale zostaje to wylosowane przy zaczęciu nowej gry. W czasie gry, po wczytywaniu to co maja handlarze na sprzedaż nie zmienia się. Może sie za to zmienić przy rozpoczęciu nowej gry.
A jeśli chodzi o ognisty miecz to większe obrazenia powoduje zamodzielnie wykuty, naostrzony (i ewentualnie pobłogosławiony) Miecz Półtoraręczny lub El-Bastardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:29, knopfler napisał:

>
W czasie gry, po wczytywaniu to co maja handlarze na sprzedaż nie zmienia się. Może sie
za to zmienić przy rozpoczęciu nowej gry.

>

Po wczytaniu gry też sie zmienia to co maja handlarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:42, Ecko09 napisał:

Po wczytaniu gry też sie zmienia to co maja handlarze.

Naprawdę? W takim razie przepraszam za błąd. Byłem pewny że za każdym razem mam to samo u handlarzy. Musze na to zwrócic uwagę swoja drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pytanie wziąłem niewolnikow z Ben Ferai, wszyscy poszli do kopalni tylko wychudzony niewolnik ciągle łazi za mną cały czas, i nie wiem z kim mam pogadać by się odczepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:08, Xanas napisał:

hej, mam pytanie wziąłem niewolnikow z Ben Ferai, wszyscy poszli do kopalni tylko wychudzony
niewolnik ciągle łazi za mną cały czas, i nie wiem z kim mam pogadać by się odczepił


Ja mam ten sam problem - nie wiadomo komu go oddać. Co z nim zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:28, monkey93 napisał:

Ktos z was mial w gothicu 100level ?? Albo czy ktos mial wykupione wszystkie umiejetnosci
i czary ???


Takie rzeczy są niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:35, Ecko09 napisał:

> Ktos z was mial w gothicu 100level ?? Albo czy ktos mial wykupione wszystkie umiejetnosci

> i czary ???

Takie rzeczy są niemożliwe.


Mozliwy jest level , jak ja mam juz 92 to ktos pewnie mial 100. Tylko ze ja nie inwestuje w magie. Moze jeakis maniak ma wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 00:03, monkey93 napisał:

Mozliwy jest level , jak ja mam juz 92 to ktos pewnie mial 100. Tylko ze ja nie inwestuje
w magie. Moze jeakis maniak ma wszystko :D

We wszystkie rzeczy da się inwestować raz, dwa. Nie inwestując np. w manę i wytrzymałość. Ja mam ok 70 lvlu i wszystkie umiejętności wojownika i złodzieja dawno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:01, YahooPL napisał:

Co do przechodzenia za 5 razem to oczywiście rozumiem kombinowanie ale pancerz Gońca
Leśnego to jednak jest ostra przesada :P


A to niby dlaczego?
W końcu autorzy nie stworzyli tych pancerzy, bo nie mieli co robić. Jeśli ktoś gra łuczkiem i chce wyglądać jak typowy łowca, który za dnia poluje na ścierwojady, nocą smażąc mięso przy ognisku w świetle księżyca. W końcu najważniejszy jest klimat, czyż nie? Z drugiej strony, gracz preferujący prucie na odległość nie potrzebuje niesamowitej ochrony przed bla, bla, bla. Ja tak grałem i szczerze mówiąc... zabawa była rewelacyjna. Nie byłoby jej gdybym nosił jakiś tandetny, żarówiasty strój paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:28, monkey93 napisał:

Ktos z was mial w gothicu 100level ?? Albo czy ktos mial wykupione wszystkie umiejetnosci
i czary ???


Sami autorzy przyznali, że szli w kierunku jednoklasowego rozwijania bohatera, lecz im nie wyszło. I faktycznie - chociaż czysto teoretyzuję - moim zdaniem jest takie coś możliwe. Poziom ~90 to 900 punktów nauki, co naprawdę spokojnie pozwoli wypełnić całą tabelkę umiejętności i znacząco poprawić paski atrybutów, a na dokładkę w grze znajdujemy pulpity, tabliczki, wykonujemy zadania i tak dalej, które zapewniają kilka dodatkowych punktów Siły czy też Pradawnej wiedzy.

Sorka za podwójnego posta, niestety edycja wygasła...

Jeszcze jeden błąd w poprzednim poście:

Dnia 15.03.2008 o 23:28, monkey93 napisał:

Jeśli ktoś gra łuczkiem
i chce wyglądać jak typowy łowca, który za dnia poluje na ścierwojady, nocą smażąc mięso
przy ognisku w świetle księżyca, [dopisek -] jak najbardziej może sprobować. [-dopisek]


Jakoś... głupio to wcześniej wyglądało. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:45, DJ Szlafrok napisał:

Sami autorzy przyznali, że szli w kierunku jednoklasowego rozwijania bohatera, lecz im
nie wyszło. I faktycznie - chociaż czysto teoretyzuję - moim zdaniem jest takie coś możliwe.
Poziom ~90 to 900 punktów nauki, co naprawdę spokojnie pozwoli wypełnić całą tabelkę
umiejętności i znacząco poprawić paski atrybutów, a na dokładkę w grze znajdujemy pulpity,
tabliczki, wykonujemy zadania i tak dalej, które zapewniają kilka dodatkowych punktów
Siły czy też Pradawnej wiedzy.


Cholernie byś się musiał namęczyć i ostro nabiegać by dobić do setki. Pamiętam, że kiedyś sięgnąłem 90 levela jak chodziłem po świecie przez miesiąc i wyżynałem wszystko co się dało. Setny level to trochę nieosiągalne już by było bo później różnice między jednym a drugim poziomem wynoszą po 100 000 punktów doświadczenia. Co do rozwoju postaci to ja raczej zawsze unikam magii i tworzę postać do mieczy i łuków a w międzyczasie trochę złodziejstwa wpada. Tak mi się gra najlepiej ...

Dnia 16.03.2008 o 08:45, DJ Szlafrok napisał:

Sorka za podwójnego posta, niestety edycja wygasła...


Wybaczam Ci ;-]

Dnia 16.03.2008 o 08:45, DJ Szlafrok napisał:

Jeszcze jeden błąd w poprzednim poście:
> Jeśli ktoś gra łuczkiem
> i chce wyglądać jak typowy łowca, który za dnia poluje na ścierwojady, nocą smażąc
mięso
> przy ognisku w świetle księżyca, [dopisek -] jak najbardziej może sprobować. [-dopisek]


Nawet tego nie zauważyłem, ale dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie myślałem - pisząc tamtego posta - o 100. levelu. ;-) Bardziej chodziło mi o umiejętności i tak dalej... Bo, faktycznie, niemal niemożliwym jest dojść do >90., a co dopiero wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może gdzieś to już było w tym temacie ale mimo to proszę o odpowiedź. Skończyłem obydwie części Gothica i mam pytanie: Od którego lewelu zaczyna sie trójkę, bo w drugiej części spadek poziomu był wytłumaczony wskrzeszeniem postaci po zawaleniu stropu pieczary. Jak jest tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się