Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

1.W mieście trelis mam zadanie od złodzieja splądrować zamek czy mam pod nim zwinąć zasoby złota?
2.Wypełniłem dwa zadania,które nikt mi nie zlecał to amulet kumaka tego ze świątyni i zabranie z kufra na farmie zasobów,chodzi o te w pobliżu trelis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Pod siedzibą Vaka są skrzynie. I tam się jedna nazywa "skarbiec miejski" wystarczy że splądrujesz tą skrzynie.

2.No zadania w G3 można wykonywać zanim zostaną nam zlecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:33, YahooPL napisał:

Nie ma żadnych normalnych bezfrakcyjnych pancerzy ...

Jak nie ma, jak są:) A pancerz farmera i zwykły lekki to co? Poza tym mamy jeszcze szatę Adanosa i czarnego maga, chyba żeby ją podciągnąć pod orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:33, YahooPL napisał:

> No, ja też właśnie w grze nie spotkałem normalnych soldierów.

To ja może oficjalnie już to sporstuje. Są tylko cztery typy pancerzy (nie licząc magicznych).
Nordmarczyka, Assasyna, Buntowników i Najemnik (czyli w prostej linii od orków). Nie
ma żadnych normalnych bezfrakcyjnych pancerzy ...

O koczownikach zapomniałeś i o gońcach leśnych ;] ich pancerze także możemy nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:22, mlynar911 napisał:

O koczownikach zapomniałeś i o gońcach leśnych ;] ich pancerze także możemy nosić :)


Chodziło o te czterów główne. Gońców Leśnych to tam nie wliczam no bo kto by nosił ich słabe pancerze jak są inne lepsze. Z koczownikami nawet nie gadałem więc nie wiedziałem, że mają własne pancerze, ale przypuszczam, że i tak są słabe. Ubranie farmera i ten pancerz z którym zaczynamy też raczej nie są jakieś fantastyczne. Co z tego wynika ??? Że trzeba nosić pancerz paladyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:40, sprite39 napisał:

Nie wspominam już o tym ile ta gra musi się wczytywać - min. minutę, wątpię, żeby mniej.
Dlatego tak bardzo denerwująca w grze jest śmierć bezimiennego.


Pisząc o komputerach nowej generacji i pełnej płynności gry Gothic 3 , miałem na myśli takie granie , jak np w przypadku Fallouta na wspólczesnych sprzętach.Wydajność jest wielokrotnie większa od wymaganej.Może taka sytuacja , pozwoli kiedyś zagrać w G3 bez najmniejszych problemów z grafiką.Oczywiscie takie kwiatuszki , jak znikanie NPCów z gry , pozostaną , aby nie było nam za nudno.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:42, YahooPL napisał:

Chodziło o te czterów główne. Gońców Leśnych to tam nie wliczam no bo kto by nosił ich
słabe pancerze jak są inne lepsze. Z koczownikami nawet nie gadałem więc nie wiedziałem,
że mają własne pancerze, ale przypuszczam, że i tak są słabe. Ubranie farmera i ten pancerz
z którym zaczynamy też raczej nie są jakieś fantastyczne. Co z tego wynika ??? Że trzeba
nosić pancerz paladyna :D

Albo otrzymać pancerz orkowego najemnika od Kana ;d Pancerze gońców są ładne to ktoś może je nosić ze względów estetycznych ;D Ja tak robiłem w G2. Najlepiej dla Maga pasuje pika ;] to nic ,że słaba ale ładnie na pleckach się prezentuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:02, mlynar911 napisał:

Albo otrzymać pancerz orkowego najemnika od Kana ;d Pancerze gońców są ładne to ktoś
może je nosić ze względów estetycznych ;D Ja tak robiłem w G2. Najlepiej dla Maga pasuje
pika ;] to nic ,że słaba ale ładnie na pleckach się prezentuje ;D


Jak się będziesz kierował estetyką to daleko w RPG nie zajdziesz :)
Dla mnie każdy pancerz jest ładny zwłaszcza, że teraz mam najwyższe detale to tym bardziej mogę sie delektować. Gorzej jakbym miał najniższe to taki pancerz gońca leśnego to jakieś zielone rozmazane coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najniższe detale to w ogóle jest porażka. Cała gra wygląda jak rozmazana:). Grafika gorsza nawet niż w G1 niestety. Kiedyś jednak tak grę przechodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:08, YahooPL napisał:

Jak się będziesz kierował estetyką to daleko w RPG nie zajdziesz :)
Dla mnie każdy pancerz jest ładny zwłaszcza, że teraz mam najwyższe detale to tym bardziej
mogę sie delektować. Gorzej jakbym miał najniższe to taki pancerz gońca leśnego to jakieś
zielone rozmazane coś :P

Pewnie ,że za pierwszym razem chce się mieć wszystko najlepsze. Ale za 5 czy 8 razem to już się nie patrzy i sie kombinuje ;]. Na najniższych detalach to cała gra wygląda jak duże rozmazane "coś" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 17:54, mlynar911 napisał:

Pewnie ,że za pierwszym razem chce się mieć wszystko najlepsze. Ale za 5 czy 8 razem
to już się nie patrzy i sie kombinuje ;]. Na najniższych detalach to cała gra wygląda
jak duże rozmazane "coś" ;p


Mi najbardziej rzucały się w oczy właśnie rozmazane postacie. Pamiętam też że brak falujących traw też mnie dobijał. Dobrze, że to już przeszłość ...
Co do przechodzenia za 5 razem to oczywiście rozumiem kombinowanie ale pancerz Gońca Leśnego to jednak jest ostra przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:03, Mezo505 napisał:

Nie wiecie gdzie można znaleść pancesz paladyna?

Nie nie wiemy gdzie znaleźć pancesz. Ale wiemy gdzie można znaleźć pancerz. Kupić u buntowników.
A i przestań się dopisywać do każdego tematu bo gdzie nie wejdę, jest twój bezsensowny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najniższych detalach to cała gra wygląda

Dnia 15.03.2008 o 17:54, mlynar911 napisał:

jak duże rozmazane "coś" ;p


I to jest największa graficzna słabość nowych tytułów.Brak możliwości przejścia małymi stopniami od super grafiki , do słabej.Gdy nadszedł czas premiery Obliviona , miałem komputer z GF6600GT , na którym Morrowind wygladał naprawdę dobrze.Tymczasem Oblivion , z o wiele lepszą grafiką , z powodu niskich ustawień , wygladał słabiej od swojego poprzednika.Podobnie jest z Gothicami 2 i 3.Na sprzęcie , gdzie G2 wyglada dobrze , G3 jest dużym , rozmazanym , czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:04, KrzychoCJ napisał:

> Nie wiecie gdzie można znaleść pancesz paladyna?
Nie nie wiemy gdzie znaleźć pancesz. Ale wiemy gdzie można znaleźć pancerz. Kupić u buntowników.
A i przestań się dopisywać do każdego tematu bo gdzie nie wejdę, jest twój bezsensowny
post.

a trochę dokładniej, gdzie u buntowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:15, Mezo505 napisał:

a trochę dokładniej, gdzie u buntowników


Są trzy główne obozy buntowników. W każdym z nich można kupić od głównego przywódcy taki pancerz. Kosztuje 150 000 sztuk złota. Chyba, że będziesz miał umiejętność Targowania Się to będzie kosztować 135 000. Trzeba też mieć 50 % reputacji u buntowników:

- Nemora - (nie pamiętam imienia)
- Reddock - Javier
- Okara - Roland

W misji w Silden będziemy mieli do czynienia z Anogiem. On też sprzedaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się