Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 18:03, marson55 napisał:

Zna ktos jakies dobre bronie od 120 sily ? Pancerze u kogo mozna fajne kupic ( w myrtanie
) i jaka kusza jest najlepsza

Nie wiem ile potrzeba siły na El Bastro, ale to dobra broń, inne to Katana, księżycowe ostrze lub miecz paladyna oraz Gniew Innosa , ale go trudno zdobyć.
Co do zbroi to fajna jest zbroja druidów, można ją kupić u jakiegoś druida, ja akurat spotkałem ją u Torna, ale może u Ciebie mieć ją kto inny. Jeszcze jest ciekawa szata maga ognia, chodź bardziej polecam maga wody.
A co do kuszy to najlepiej kupić jakąś lub w skrzyniach znaleźć, ja znalazłem dobrą również u druida Torna, ale strasznie droga więc nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to nie jest na zmartwychstanie, ale to jest na pełne życie więc pomóc powinno
fullhealth – przywraca całą energię życiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:09, Meziros napisał:

Może i to nie jest na zmartwychstanie, ale to jest na pełne życie więc pomóc powinno

fullhealth – przywraca całą energię życiową

probowalem przed dodaniem posta - nie dziala. ale znalazlem inne rozwiazanie. po zmianie w ge3.ini(testmode=true) po nacisnieciu f8 bohater sie odradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż w Monterze jeden z najemników dał mi zadanie wymiany niewolników. Przez przypadek walnąłem mu tekstem żeby sam se to zrobił. No i zadanie anulowane... A przecież jeden z niewolników ma puchar ognia! I teraz moje pytanie. Czy mimo anulowania tego zadania będę mógł zaliczyć grę na 100%? Czy mogę w jakiś inny sposób dostać od niego ten puchar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie bo już nie mogę! Dostałem questa "W okarze potrzebują więcej ludzi". I niby wykonałem bo znalazłem wszystkich (Owena, Frasera, Kenta, Rakusa, Randalla i Candelę) ale ten kowal co mi go zlecił wcale mi go nie uznał. Co może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 09:53, Paułak napisał:

Pomóżcie bo już nie mogę! Dostałem questa "W okarze potrzebują więcej ludzi". I niby
wykonałem bo znalazłem wszystkich (Owena, Frasera, Kenta, Rakusa, Randalla i Candelę)
ale ten kowal co mi go zlecił wcale mi go nie uznał. Co może być nie tak.

Musisz jeszcze przyprowadzić maga ognie Rakusa. Znalazłeś go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 10:00, Meziros napisał:

Tak znalazł, ale za to chyba tego niewolnika nie znalazł - Rufusa, ale masz rację możliwe,
że rakusa nie wziął

Rufusa tego maga? wziąłem go. Rufusa też wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 10:12, Meziros napisał:

Te imiona się mylą Rufus to pracownik na farmie Elbera, a Rakus to ten mag. Ale czy wszystkich
przyprowadziłeś do OKRAY
?

No właśnie w tym problem że tak, a ten palant i tak niechce mi zaliczyć teho zadania. Moe to być błąd gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 10:08, Paułak napisał:

> Tak znalazł, ale za to chyba tego niewolnika nie znalazł - Rufusa, ale masz rację
możliwe,
> że rakusa nie wziął
Rufusa tego maga? wziąłem go. Rufusa też wziąłem.

To nie wiem wszystkich masz. Może ktoś nie dotarł ,albo jakiś bug. A może po prostu kogoś nie wygoniłeś do Okary a wydaje Ci się ,że to zrobiłes. Sprawdź jeszcze raz wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 09:44, Vookash napisał:

Mam problem. Otóż w Monterze jeden z najemników dał mi zadanie wymiany niewolników. Przez
przypadek walnąłem mu tekstem żeby sam se to zrobił. No i zadanie anulowane... A przecież
jeden z niewolników ma puchar ognia! I teraz moje pytanie. Czy mimo anulowania tego zadania
będę mógł zaliczyć grę na 100%? Czy mogę w jakiś inny sposób dostać od niego ten puchar?


Z Pucharem Ognia nie ma problemu ;). Podchodzisz do tego niewolnika co ma puchar. Próbujesz go okraść lub okradasz, on wtedy zacznie cię gonić / bić ... wystarczy że go pobijesz ( ale nie zabijesz! ) i zabierzesz Puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 10:17, Meziros napisał:

Ta gra ma dużo bugów i możliwe, że właśnie na jednego z nich trafiłeś.

Oke chyba dam se spokój z tym questqm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się