Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 12:13, Ecko09 napisał:

On jest zawsze w niej albo przed nią. Na prawo od wejścia do Montery.

OK, dzięki. Tyle, że są dwa wejścia... :) Ale sprawdzę tam gdzie są niewolnicy. xD
A złodzieje zboża zostali pokonani. Znalazłem zniszczony kamień druidów. Jak go naprawić i co on w ogóle daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:16, jakubg7 napisał:

> On jest zawsze w niej albo przed nią. Na prawo od wejścia do Montery.
OK, dzięki. Tyle, że są dwa wejścia... :) Ale sprawdzę tam gdzie są niewolnicy. xD
A złodzieje zboża zostali pokonani. Znalazłem zniszczony kamień druidów. Jak go naprawić
i co on w ogóle daje?



Uu, nie wiem. Moze do jakiegos questa dla Goncow Lesnych.

Wchodzisz brama od strony farmy Dennisa. Na lewo masz Marika, na prawo, troche dalej niewolnikow. Idziesz kawalek w prawo, po lewej stronie jest chatka Bradleya, w srodku, na stole jest lista. Wez ja, gdy Bradley bedzie na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki. Później zagram i zobaczę... A z tym patchem 1.6 wolniej się wczytuje gra. Szkoda :(
P.S.- Czy ty czasem nie byłeś kiedyś rangi Przodownik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:29, jakubg7 napisał:

Dobra, dzięki. Później zagram i zobaczę... A z tym patchem 1.6 wolniej się wczytuje gra.
Szkoda :(
P.S.- Czy ty czasem nie byłeś kiedyś rangi Przodownik? :)



Bylem (XD) Staram sie do niej wrocic wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:32, Izrafel92 napisał:

Bylem (XD) Staram sie do niej wrocic wlasnie.

To widać... 5xx postów to dość dużo w niecałe 2 miesiące :)
Jest jakiś sposób, żeby gra się szybciej wczytywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa.. pomocy. Gra tak mnie denerwuje, tym długim wczytywaniem się (a mówili że Wiesiek się długo wczytuje). W G3 można szybko zginąć, jeszcze te przyciny przy quick save''ach. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:48, Arkads napisał:

Taa.. pomocy. Gra tak mnie denerwuje, tym długim wczytywaniem się (a mówili że Wiesiek
się długo wczytuje). W G3 można szybko zginąć, jeszcze te przyciny przy quick save''ach.
;x

Eeee.... Chodzi o to, że przed instalacją patcha gra się szybko wczytywała. xD
EDIT: No chyba, że to nie było do mnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A używałeś meteorytu? Świetny czar, przy uderzeniu w Ziemie wszyscy wokół Ciebie giną i w dodatku efektownie wygląda ;>. Fakt Demon też jest niezły, ale powoli zabija. za wolno, chociaż jeśli udzielimy mu pomocy w walce to jest całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,

Spoiler

zajmuję teraz Monterę. Ale - do cholery - nikt mi nie pomaga. Znowu jak w Cape Dum mam wszystkich wycinać sam? :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt Demon też jest niezły, ale powoli zabija.

Dnia 04.02.2009 o 14:02, Gorn7 napisał:

za wolno, chociaż jeśli udzielimy mu pomocy w walce to jest całkiem nieźle.


Demon sprawdza się całkiem nieźle , ale mi nie pasował z dość nietypowego powodu.Po dłuższym czasie zaczynały mnie irytować dźwięki wydawane przez demona.Miały chyba za zadanie nadać odpowiedni klimat podczas korzystania z takiego pomocnika , jednak mi zdecydowanie nie odpowiadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:24, Arkads napisał:

Dobra,

Spoiler

zajmuję teraz Monterę. Ale - do cholery - nikt mi nie pomaga. Znowu jak w Cape
Dum mam wszystkich wycinać sam? :X




Pomoga ci

Spoiler

niewolnicy i Mag Ognia w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:24, Arkads napisał:

Dobra,

Spoiler

zajmuję teraz Monterę. Ale - do cholery - nikt mi nie pomaga. Znowu jak w Cape
Dum mam wszystkich wycinać sam? :X


Ehhh... Te spojlery to nie jest dobry wynalazek... ;)
Żeby Ci ktoś pomógł musisz wykonać jakiegoś Questa typu przynieś nam 5 paczek broni to pomożemy, albo daj nam złoto. Zwykle pomagają... ;) No chyba, że wykonałeś zadanie i oni stoją zamiast walczyć, to byłby bug. :P.
Podbiłeś już Gothę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 15:20, Arkads napisał:

Ta, Gothę i Cape Dum.

No to masz kamień teleportacyjny do króla. Chyba, że go nie wziąłeś z kopalni. No, to idź teraz do króla. Nie musisz narazie walczyć z orkami, wystarczy biec "zygzakiem", albo szybko (jak masz takie coś, że się tak szybko nie męczysz- chyba biegacz ta umiejętność się nazywała, to bez problemu) ;)
EDIT: Chyba Cape Dun, nie Cape Dum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie. Dlaczego Gothic 3 na maksymalnych detalach w mieście chodzi mi bez ŻADNEJ zacinki, a na "zewnątrz" mam systematycznie jakieś "zawiasy" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno ukończyłem poprzednie dwie części Gothica. Teraz zastanawiam się nad "trójką". Jednakże słyszałem o licznych bugach i niedogodnieniach jakie owa gra ze sobą niesie. Wiec moje pytanie brzmi CZY WARTO? Czy ta gra ma klimat podobny do poprzedniczek, które wciągały bez reszty? Czy może lepiej dać sobie spokój z G3 i grać w poprzednie części? P.S. Pytanie głównie do graczy, którzy ukończyli G3, lub są w zaawansowanym momencie gry. Z tego co wiem to na początku wieje nudą... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:05, RA213L napisał:

Witam. Niedawno ukończyłem poprzednie dwie części Gothica. Teraz zastanawiam się nad
"trójką". Jednakże słyszałem o licznych bugach i niedogodnieniach jakie owa gra ze sobą
niesie. Wiec moje pytanie brzmi CZY WARTO? Czy ta gra ma klimat podobny do poprzedniczek,
które wciągały bez reszty? Czy może lepiej dać sobie spokój z G3 i grać w poprzednie
części? P.S. Pytanie głównie do graczy, którzy ukończyli G3, lub są w zaawansowanym momencie
gry. Z tego co wiem to na początku wieje nudą... Pozdrawiam

Wieje jak dla kogo, mi tam sie podobalo. Jasne, ze warto. Ukonczyles poprzednie czesci i nie interesuje cie co sie stalo z Bezim jak wyplynal w morze? Bugami sie nie przejmuj, bo wystarczy patch 1.6 i wiekszosc jest zlikwidowanych. A mozesz sobie jeszcze poczekac bo pewnie niedlugo wyjdzie nowy patch (ok 700 MB) to juz jest cos! No moze Gothic 3 nie trzyma klimatu poporzednich, ale do zanudzajacych gierek nie nalezy. Moze wciagnac i to na dlugo. Ja juz 3 raz gram. naprawde polecam ci ta gierke. Milej zabawy w Myrtanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że Gothic to zła [ czytaj - cholernie niezoptymalizowana ] gra jest ? ;-) Jak będzie ci się chciało możesz poczekać na "patch" 1.7 - już wkrótce powinien być dostępny. Może coś naprawi w kwestii engine''u i optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:01, boduczek napisał:

Mam następujące pytanie. Dlaczego Gothic 3 na maksymalnych detalach w mieście chodzi
mi bez ŻADNEJ zacinki, a na "zewnątrz" mam systematycznie jakieś "zawiasy" ? :)


Heh u mnie na odwrót. W miastach mam spadki FPSów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:01, boduczek napisał:

Mam następujące pytanie. Dlaczego Gothic 3 na maksymalnych detalach w mieście chodzi
mi bez ŻADNEJ zacinki, a na "zewnątrz" mam systematycznie jakieś "zawiasy" ? :)

Gdyż, ponieważ, gra co jakiś czas doładowuje sobie nowy obszar (tak mnie się widzi przynajmniej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się