Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 13:24, Arkads napisał:

W sumie to zdenerwowany odstawiłem Gothica 3. Te zacinki, eh. Czekam na 1.7 - wtedy ponownie
zacznę grać.


U mnie wcześniejszy patch tj. 1,5 zlikwidował całkowicie przycinanie się gry. Jedynie trochę zwalnia przy teleportacji, kuli ognia i wyjmowania pochodni - reszta czarów chodzi "gładko" na najwyższych ustawieniach nawet jak walczę w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ten post wyżej dziś stał się nieprawdą - znowu zacząłem grać :P Zainstalowałem stery nvidii 181.coś tam i duży wzrost wydajności. Zobaczę jeszcze jak tam z patchem 1.5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:25, Arkads napisał:

To znaczy ten post wyżej dziś stał się nieprawdą - znowu zacząłem grać :P Zainstalowałem
stery nvidii 181.coś tam i duży wzrost wydajności. Zobaczę jeszcze jak tam z patchem
1.5 :)


Hehe , Gothic ma moc ;p U mnie przynajmniej patch 1,5 działa na grę w nieco lepszy sposób i pozwala na zapomnienie o problemach z zacinkami :)

btw. Prosiłem już raz ale ponowię prośbę : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=33286 Ktoś mógłby być tak miły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Opowiadałeś mi już w RL o swoich problemach. Mimo że źle wykorzystali efekty HDR (dlatego wszystko świeci się jak psu jajca xD ) , gra ma pełno bugów, fizyka jest do kitu, a system rozwoju postaci może lepszy, ale nadal leży - to gra jest do grania. U mnie na patchu 1.6 była mała różnica (albo to efekt placebo :P) , ale bugów za dużo nie uświadczyłem. No, może taki, że miałem nieograniczoną liczbę strzał, albo postać zniknęła w skale. Tak to ok.
Żałuj tylko, że nie otrzymałeś pomocy w odbijaniu miast w Myrtanie albo Varancie - epickie walki buntu (Myrtana) czy odbijanie miast (Varant) są na prawdę fajne. :]

btw. co ty masz w avku? kebaba? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 13:24, Arkads napisał:

W sumie to zdenerwowany odstawiłem Gothica 3. Te zacinki, eh. Czekam na 1.7 - wtedy ponownie
zacznę grać.

Ciekawe tylko, czy poprawiona optymalizacja będzie na wszystkich PC, a nie, że loteria - G3 będzie chodził szybciej albo nie. Patch 1.7 zapowiada się bardzo dobrze, w końcu będzie to już ostatnia łatka i gra otrzyma nie tylko lepszą optymalizację i poprawę bugów, ale również kosmetyczną (dźwięk wyjmowania oręża jaki był w poprzednich Gothikach... uch piękne! :> ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko pytanie dlaczego tak późno, ja rozumiem, że przy samej grze Pirania Bythe było popędzane i po części był to powód tylu błędów, ale potem powiedzmy po wydaniu pierwszego poprawiającego największe błędy patcha, należało by posiedzieć ciut dłużej i zrobić porządnego patcha a nie 4 dziadostwa które przebił pierwszy fanowski patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafika. Na starym kompie tego nie mialem i dodam ze mam oryginala wersje gry. Aktualny sprzet to 2 gb ram GF 9800GTX+ E5200. Gdy odpalam gre poprostu orki i ludzie sa czarni a nie ma tla, domow ziemi itp... Robilem reinstal i probowalem na patchach 1.12 i 1.6. Wie ktos o co b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie mam pojęcia jak zaliczyć 4 misje, mianowicie:
- Artefakt Kamaka (Trelis, Kamak to ten szaman orków przy wykopaliskach)
- Ukryta Ruda (Klan Młota)
- Tunelowy Bulgot (Klan Młota)
- Gunock, leniwy ork (Geldern)
Nie wie ktoś przypadkiem w jaki sposób można te misje wykonać bo ja już nie mam pomysłów ;)

ps. Dlaczego dalej mam w zakładce zadania bieżące, misje "odnajdź 12 ognistych pucharów" skoro już dawno znalazłem te puchary i nawet wrzuciłem do ognia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:47, Kostka XXL napisał:

- Artefakt Kamaka (Trelis, Kamak to ten szaman orków przy wykopaliskach)


Pobij i okradnij.

Dnia 13.02.2009 o 22:47, Kostka XXL napisał:

- Ukryta Ruda (Klan Młota)


Musisz odnaleźć teren z ukrytymi złożami rudy. Gdy będzie kamienny krąg, obozowisko goblinów i przewalony pień to jesteś blisko. Reszty Ci nie zdradzę :)

Dnia 13.02.2009 o 22:47, Kostka XXL napisał:

- Tunelowy Bulgot (Klan Młota)


Dostajesz receptę na Tunelowy Bulgot, przyrządzasz i wypijasz. Przed wypiciem radzę zapisać grę :)

Dnia 13.02.2009 o 22:47, Kostka XXL napisał:

- Gunock, leniwy ork (Geldern)


Nazwij go leniem, powiedz o donosie do Groka i pobij. Możesz go też zabić, zaliczy się inne zadanie (o ile aktywowałeś), ale to lepiej zrobić później.

Dnia 13.02.2009 o 22:47, Kostka XXL napisał:

ps. Dlaczego dalej mam w zakładce zadania bieżące, misje "odnajdź 12 ognistych pucharów"
skoro już dawno znalazłem te puchary i nawet wrzuciłem do ognia?


Prawdopodobnie dlatego, że musisz je jeszcze oddać Paladynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:47, Kostka XXL napisał:

ps. Dlaczego dalej mam w zakładce zadania bieżące, misje "odnajdź 12 ognistych pucharów"
skoro już dawno znalazłem te puchary i nawet wrzuciłem do ognia?

Musisz je dać do 12 paladynów, którzy są w różnych częściach Myrtany. Jako swoisty bonus dostaniesz to, że jak orkowie jeszcze są neutralni wobec ciebie, a miasto, w którym siedzi paladyn, jest pod ich kontrolą to wesprze cię on swoją przywróconą magią. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:31, Gumiś2 napisał:

> - Artefakt Kamaka (Trelis, Kamak to ten szaman orków przy wykopaliskach)
Pobij i okradnij.

Zrobiłem tak a zadania dalej nie chce zaliczyć ;|

Dnia 13.02.2009 o 23:31, Gumiś2 napisał:

> - Ukryta Ruda (Klan Młota)
Musisz odnaleźć teren z ukrytymi złożami rudy. Gdy będzie kamienny krąg, obozowisko goblinów
i przewalony pień to jesteś blisko. Reszty Ci nie zdradzę :)

Pójdę jeszcze poszukać tego miejsca może znajdę ale chyba wiem już gdzie to jest.

Dnia 13.02.2009 o 23:31, Gumiś2 napisał:

> - Tunelowy Bulgot (Klan Młota)
Dostajesz receptę na Tunelowy Bulgot, przyrządzasz i wypijasz. Przed wypiciem radzę zapisać
grę :)

Zebrałem te składniki dla niego, dał mi tego tunelowego bulgota, wypiłem i wywaliłem się na ziemie. I teraz cały czas mam opcje "daj mi trochę wódki".

Dnia 13.02.2009 o 23:31, Gumiś2 napisał:

> - Gunock, leniwy ork (Geldern)
Nazwij go leniem, powiedz o donosie do Groka i pobij. Możesz go też zabić, zaliczy się
inne zadanie (o ile aktywowałeś), ale to lepiej zrobić później.

U Groka nie było takiej opcji dilogowej, ale teraz i tak jest za późno bo zdobyłem te puchary i jak tylko wchodze do świątyni to mnie atakują. Chodzi ci o zadanie zabicia dowódcy południowej grupy poszukującej druidów ?

Dnia 13.02.2009 o 23:31, Gumiś2 napisał:

> ps. Dlaczego dalej mam w zakładce zadania bieżące, misje "odnajdź 12 ognistych pucharów"
> skoro już dawno znalazłem te puchary i nawet wrzuciłem do ognia?
Prawdopodobnie dlatego, że musisz je jeszcze oddać Paladynom.

Rozdałem wszystkim dwunastu i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 09:23, Kostka XXL napisał:

Zebrałem te składniki dla niego, dał mi tego tunelowego bulgota, wypiłem i wywaliłem
się na ziemie. I teraz cały czas mam opcje "daj mi trochę wódki".


Aby ustać na nogach , musisz mieć odpowiedni poziom wytrzymałości.Ja zaliczyłem ten quest z wytrzymałością w okolicach 200.Niestety , nie pamiętam dokładnej wartosci tego współczynnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:12, KrzychW napisał:

Aby ustać na nogach , musisz mieć odpowiedni poziom wytrzymałości.Ja zaliczyłem ten quest
z wytrzymałością w okolicach 200.Niestety , nie pamiętam dokładnej wartosci tego współczynnika.

Tak właśnie myślałem, że trzeba będzie mieć wysoko jakiś współczynnik. Ja mam 130 punktów więc trochę za mało chyba :) Zrobie sobie kilka mikstur wytrzymałości to powinienem zaliczyć.
Wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:12, KrzychW napisał:

Aby ustać na nogach , musisz mieć odpowiedni poziom wytrzymałości.Ja zaliczyłem ten quest
z wytrzymałością w okolicach 200.Niestety , nie pamiętam dokładnej wartosci tego współczynnika.


Jako że ty nie pamiętasz a ja pamiętam to podziele się swoją wiedzą. Dokładna wartość tego wspolczynnika wynosi 200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 23:52, Ossir napisał:

Jako że ty nie pamiętasz a ja pamiętam to podziele się swoją wiedzą. Dokładna wartość
tego wspolczynnika wynosi 200 ;)


W takim razie , moje "około 200" było całkiem precyzyjne.:-)
Trzeba zresztą przyznać , że wytrzymałość tej wielkości , zdecydowanie nie jest przesadzona.Do szybszego poruszania się , to właściwie podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:31, Gumiś2 napisał:

> - Ukryta Ruda (Klan Młota)
Musisz odnaleźć teren z ukrytymi złożami rudy. Gdy będzie kamienny krąg, obozowisko goblinów
i przewalony pień to jesteś blisko. Reszty Ci nie zdradzę :)

Podaje się nie mam pomysłów gdzie to może być, zdradź mi to tajne miejsce ;P

Dnia 13.02.2009 o 23:31, Gumiś2 napisał:

> - Tunelowy Bulgot (Klan Młota)
Dostajesz receptę na Tunelowy Bulgot, przyrządzasz i wypijasz. Przed wypiciem radzę zapisać
grę :)

Ugolf znikł ;d

Kto uczy wyrobu wybuchowych strzał oraz arcytrudnej kradzieży kieszonkowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się