Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jestem w Silden i chce zrobić rewolucje ale oczywiście respekt w 75 % musi być więc spełniam misje ale z dwoma mam problem mianowicie:

1-Mam zabić zabójcze topielce więc przeszedłem na około całe jezioro ąż doszedłem do trelis i drugą stroną wróciłem dochodząc do końca mapy lecz dalej nie zabiłem tego co trzeba a jestem pewien że zabiłem wszystko co się rusza gdzie dokładnie znajdują się te zabujcze topielce ??

2-Mam odzyskać narzędzia dla Hatloda znalazłem pił w jaszczurze ale nie znalazłem tego topielca który ma drugie narzędzie czy te misje są ze sobą związane czy ten topielec też jest gdzie indziej ??

Aha i jak najlepej ukraść Orkowi Zapotkowi puchar ognia czy poprostu najlepiej sobie wziąść po rewolucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego niewolnika Hareka (czy jakos tak) stojacego obok cape dun proponujecie oddac assasynowi czy schowac go u jensa? :> co daje lepsze profity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:34, Adam k. napisał:

Czy w gothicu 3 istnieje kolonia karna i Kohrinis?


google nie gryzie...a co ci mowi slowo Myrtana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:34, Adam k. napisał:

Czy w gothicu 3 istnieje kolonia karna i Kohrinis?


jestesmy teraz na kontynencie :) kolonia gornicza i khoronis zostaly za nami i poki co tam nie wracamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:22, michal01234 napisał:

Gdzie znajdę tego Hansona w Nordmarze??

Na dobrą sprawę Hanson Ci niepotrzebny, jak dostaniesz mapę z grobowcami, to na niej jest taka plamka w kształcie koła, to jest wieża Xsardasa (prawa górna ćwiartka mapy, inaczej północny wschód)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:34, cOr napisał:

tego niewolnika Hareka (czy jakos tak) stojacego obok cape dun proponujecie oddac assasynowi
czy schowac go u jensa? :> co daje lepsze profity


Zleży jaką ścieżkę chcesz wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:46, KrzysztofMarek napisał:

> Gdzie znajdę tego Hansona w Nordmarze??
Na dobrą sprawę Hanson Ci niepotrzebny, jak dostaniesz mapę z grobowcami, to na niej jest taka
plamka w kształcie koła, to jest wieża Xsardasa (prawa górna ćwiartka mapy, inaczej północny
wschód)...


OK. Ale nie muszę z nim gadać?? Podobno jak go znajde to gdzieś niedaleko jest ork który za kawałek surowego mięsa moze mnie zaprowadzić prosto do Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:47, ryciu6 napisał:

Prosiłbym o odpowiedz na mojego wcześniejszego posta potrzebuje bardzo szybko bo jade w podróz
bez internetu


Zobacz na poprzednich 4 stronach. Gdzies już widziałem ten problem. Sam jescze nie doszedłem do tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziomek jestes wypasiony - smiesznie gadasz - ja mialem podobny problem z innymi gram w***em sie tak ze az n***em piesciami w sciane alepo za bolacymi rekami nic to nie dalo - na tamtym powszednim forum ktos chyba Ci juz odpowiedzial wiem sprawdz tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy wam wszystkim uruchomienie gry graniczy z cudem
Jak na pulpicie wyskakuje napis Gothic 3 to albo brak odp albo sie zawiesza albo jakiś błąd czy wy wszyscy tak macie cczy tylko ja dostałem taką feralną edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały problem...
Zmodyfikowałem .ini tak, abym mógł włączyć konsolę w grze. I wszystko jest ok - konsola się włącza, ale nie mogę nic w nią wpisać. Po prostu czarny pasek i nic więcej.
Jak wpisać coś do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać , że gram w Ghotica 3 poraz pierwszy /tzn jest to mój pierwszy ghotic, nie grałam w 1 i 2/, a jako że instrukcja jest szalenie lakoniczna mam problemy z podstawowymi rzeczami. więc nie śmiejcie się ze mnie i powiedzcie mi :
1. Jak zakładać bohaterowi zbroję, tarczę, pierścienie, amulety ?
2. Jak rzucać czary ?
3. Jak się korzysta z kamienia kamienia teleportacyjnego?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi bez wyśmiewania mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:38, Reaper01 napisał:

> moze ktoś z ekipy CDP się tym zainteresuje i prześle do producenta gry, a mianowicie bugi
w
> misjach:
>
> //misja z mięsem z "Płochliwego jelenia", wybiłem juz chyba z 5 i nadal nie ma dialogu
z gościem,
>
> //woda dla orka pilnujacego bramy
>
> //polowanie na trole , po udanym quescie koles nie wraca do obozu i nie mozna z nim gadac
,
> a quest ciagle jest na liscie do wykonania coc na ekranie napisalo ze go zaliczylo
>
> oczywiście chodzi o polską wersję gry ... płaci siękupe pieniędzy a otrzymuje jakiś bubel

> <_<

Tez to mam. G3 jest tak zabugowane ze az wlosy sie jeza. Widze nie raz unaszace sie roslinki
lub kamienie nad ziemia. Piranha tez by cos z tym zrobila bo paskudnie wyglada.


Fakt g3 ma wiele bledow ale to najwyrazniej stalo sie tradycja (oprzednie czesci wcale ich mniej nie mialy)
a zamiast krytykowac CDP moze by zaczac od swojego kompa zrobic pozadek z systemem zrobic upgrade sprzetu itp a jak ma sie za sladego kompa to najlepiej za g3 wogole sie nie zabierac. gra owszem przycina ale to pewnie przez moj brak ramu ale zeby jakies lewitujace roslinki, kamienie czy inne zeczy czegos takiego nie spotkalem.

tym ktorym te kilka drobnych/wiekszych niedociagniec w grze nie przeszkadza zycze milej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się