Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Gdzie można kupic jakiś chełm i te fajne złote toporki ze zdjeć albo taki jak ma Gorn ??

I gdzie przebywa Lester ??

Bybłbym wdzięczny za odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:39, Jacobb napisał:

Gdzie można kupic jakiś chełm

Jak ty chcesz kupić hełm, jak zbroje są jednoczęściowe (czyli nie można składać ich z poszczególnych części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:45, kuko7 napisał:

> Gdzie można kupic jakiś chełm
Jak ty chcesz kupić hełm, jak zbroje są jednoczęściowe (czyli nie można składać ich z poszczególnych
części).

Na zbroje w Gothic 3 składają się tarcze, pancerze i hełmy. Nakryć głowy mam już dwa, ciekawe czy jest więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Silden i chce zrobić rewolucje ale oczywiście respekt w 75 % musi być więc spełniam misje ale z dwoma mam problem mianowicie:

1-Mam zabić zabójcze topielce więc przeszedłem na około całe jezioro ąż doszedłem do trelis i drugą stroną wróciłem dochodząc do końca mapy lecz dalej nie zabiłem tego co trzeba a jestem pewien że zabiłem wszystko co się rusza gdzie dokładnie znajdują się te zabujcze topielce ??

2-Mam odzyskać narzędzia dla Hatloda znalazłem pił w jaszczurze ale nie znalazłem tego topielca który ma drugie narzędzie czy te misje są ze sobą związane czy ten topielec też jest gdzie indziej ??

Aha i jak najlepej ukraść Orkowi Zapotkowi puchar ognia czy poprostu najlepiej sobie wziąść po rewolucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cheł możesz znalezc w nordmarze chełów kupić się nie daj jest ich tylko cztery lub pięc w całej grze
Jak pujdziesz z faring przez przełęcz do nordmaru tam spodkasz gościa który cie poprosi o przysługe w zamian zaprowadzi cię do grobowca w którym takowy chełm będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:55, kuko7 napisał:

Wiem że tarcze i pancerze, ale hełmy??? Ja jeszcze żadnego nie widziałem! Gdzie można owe hełmy
kupić?

<<<<SPOILER>>>>

Hełm pierwszego paladyna możesz znaleść w Geldern, w którymś z budynków szamanów.

<<<<KONIEC>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie czy pójdzie gothic 3 na takim sprzęcie bo kolega mnie prosił żebym sie dowiedział a jak coś to co by musiał zmienić.
Ma taki sprzet:
athlon 1.5 -procesor
1024mb -ram
ati radon x1300 256mb ddr2 -grafika


Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Penetrując grobowce przodków w Nordmarze, natknłąem się na dziwne runiczne piedestały. Związane sa z nimi jakies zadania. Do czego służą owe runiczne piedestały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć jakie patche są w podstawowej wersji. Wiem, że są dwa, ale jakie? Na gram.pl jest patch 1.9. To jest najnowszy patch? Jakie błędy poprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:56, ...TrzCIna... napisał:

ja mialem podobny problem z innymi gram w***lem sie tak ze az n***em piesciami w sciane


Jeśli Twoje słownictwo jest za ubogie by prowadzić dyskusję na poziomie, to radzę czytać więcej książek.
Wobec recydywy (ostrzeżenie i degrad za wulgaryzmy)
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9550 128 MB
Athlon 2Ghz
512 RAM

Sciągnęłem demo i:

Tnie się jak diabli, ledwo cokolwiek widac i w ogóle gra nie jest ciekawa. 3 częśc to pierwsza w którą grałem Gothica. Myslałem że będzie lepsze, ale bycmoże z lepszą grafiką grywalnośc była by większa. Ale niestety na moim komputerze tego nie doświadczę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktoś poda mi link skąd można by było ściągnąc demo gierki gothic3.

Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:01, Malevyn napisał:

Tnie się jak diabli, ledwo cokolwiek widac i w ogóle gra nie jest ciekawa. 3 częśc to pierwsza
w którą grałem Gothica. Myslałem że będzie lepsze, ale bycmoże z lepszą grafiką grywalnośc
była by większa. Ale niestety na moim komputerze tego nie doświadczę. :(

Fakt, na początku G3 odrzuca, zwłaszcza na niskich detalach... Mam podobny sprzęt, czyli Athlona 2800+ (2083 MHz), Radeona 9550, 1,5 GB RAM... czyli trzy razy więcej pamięci operacyjnej, a reszta taka sama. Niestety, to właśnie RAM spełnia tu bardzo ważną rolę, zwłaszcza w czasach doładowywania lokacji.

Gorąco polecam Gothic 1 i Gothic 2... powinny pójść oba na pełnych detalach na Twoim sprzęcie, a to świetne gry (zwłaszcza G1).
Mała rada... Nie graj w G1 na maksymalnych detalach, IMHO lepiej ograniczyć soibe zasięg widoku... choć to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:01, Malevyn napisał:

Radeon 9550 128 MB
Athlon 2Ghz
512 RAM

Sciągnęłem demo i:

Tnie się jak diabli, ledwo cokolwiek widac i w ogóle gra nie jest ciekawa. 3 częśc to pierwsza
w którą grałem Gothica. Myslałem że będzie lepsze, ale bycmoże z lepszą grafiką grywalnośc
była by większa. Ale niestety na moim komputerze tego nie doświadczę. :(



Dodaj jeszcze 512mb ram i będzie ci chodziło całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem ale myślę że jest on natury "sprzętowej" prosił bym jednak o jakieś rady.
Mianowicie co trochę ekran zaczyna mi migać na biało tak, ze nie widać co dzieje się w grze, dzieje się tak np gdy spojrzę postacią w dół lub w górę, idę pod górkę. Mam Athlona 64 2800+, asusa 9750 na chipsecie nvidii fx 5700, 1Gb Ramu Geila (ultra) i płyte główną MSI K8N neo3-FSR.
Prosze o pomoc i z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:27, zebara napisał:

Muszę się przyznać , że gram w Ghotica 3 poraz pierwszy /tzn jest to mój pierwszy ghotic, nie
grałam w 1 i 2/, a jako że instrukcja jest szalenie lakoniczna mam problemy z podstawowymi
rzeczami. więc nie śmiejcie się ze mnie i powiedzcie mi :
1. Jak zakładać bohaterowi zbroję, tarczę, pierścienie, amulety ?
2. Jak rzucać czary ?
3. Jak się korzysta z kamienia kamienia teleportacyjnego?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi bez wyśmiewania mnie :)


poprostu kliknij na amulety pamiętaj że można nosic tylko jeden amulet jedną zbroje i 2 pierścienie w tym samym czasie

czary i kamienie teleportacyjne urzywa się tak samo najpierw klikasz na czar bądź kamień teleportacyjny a potem przytrzymujesz lewy klawisz myszy im dłużej go trzymasz tym mocniejsze jest zaklęcie przy teleportach nie ma to specjalnego znaczenia i musisz pamiętać że na czar bądź teleport jest potrzebna odpowiednia ilość manny (niebieski pasek) a tak na marginesie to lepiej zrobisz ja pograsz w 1 i 2 a potem się za 3 zabierzesz naprawde to o wiele lepsza zabawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:39, Marcinaw napisał:

Witam, mam pewien problem ale myślę że jest on natury "sprzętowej" prosił bym jednak o jakieś
rady.
Mianowicie co trochę ekran zaczyna mi migać na biało tak, ze nie widać co dzieje się w grze,
dzieje się tak np gdy spojrzę postacią w dół lub w górę, idę pod górkę. Mam Athlona 64 2800+,
asusa 9750 na chipsecie nvidii fx 5700, 1Gb Ramu Geila (ultra) i płyte główną MSI K8N neo3-FSR.
Prosze o pomoc i z góry dziękuje :D

mam to samo ściągnołem najnowsze sterowniki to karty i nic myślę że to kwestia ustawień pomęcze troche ini i jak się uda to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się