Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2006 o 09:20, cinus` napisał:

(...) i jaki quest można jeszcze wykonać aby zdobyć 1 procent reputacji u tych Asasynów?


Domyślam się, że nie znalazłeś Ramireza ;], [QUEST SPOILER]ani jego zabójcy[END OF QUEST SPOILER]

Za to zadanie dostajesz 15 pkt reputacji u Assasynów (100 pkt nigdy nie zdobędziesz... chyba bug jakiś Oo ) - zadanie zleca łowca głów (?)(ten który prowadził poszukiwania strażników-dezerterów, co jednemu kupcowi 700 golda zaciorali) w Mora Sul (który zresztą odsyła cię do maga w "ratuszu" - tak to chyba można nazwać ;D ), [QUEST SPOILER]zabójca też jest na terenie świątyni Mora Sul (ma nawet obstawę) i jest całkiem niedaleko samego ciała Ramireza[END OF QUEST SPOILER]

W tym queście może ujawnić się bug - znajdziesz Ramireza (dostaniesz XP) ale nie będziesz go widział... sam musisz się domyślać co dalej ;) ). Pewien nie jestem, ale żeby dostać tego questa trzeba najpierw zrobić tego ze strażnikami-dezerterami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Gram a raczej morduje się tym całym graniem na kompie Intel celeron D 3.20 Ghz, karcie X700128/128 i pamięcią ddr2 512. Dokupiłem 1GB pamięci i mam pytanie, czy poprawi mi się dużo jakość i przyjemnosć gry. Ale na kość poczekam jeszcze troche - listonosze strajkują:O( Dokładał ktoś pamięci i jakie ma wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem ukrytą jaskinie pod capu down.Pokonałem smoki i znalazłem miecz który może posłużyć do wyrobu miecza z magicznej rudy i dużo złota jest chyba jeszcze tam sztabka z magicznej rudy warta 5000zł ale nie umiem jeszcze otwierać trudnych zamków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem a mianowicie jak robei misje z tymi jaskiniami przodkow to bylem we wszystkich i wlozylem 5 kamieni mam 6 w ekwipunku i niemoge go wsadzic jest to kamien z grobowca Snorre i niemoge go tam wsadzic Bezimienny tlyko kleka i znowu wstaje :/ (na poczatku byla tam walka miedzy tymi szkieletami a orakmi i zabilem wsyztskich tam i szaman mial wlasnie ten kamien). Wie ktos co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:08, sorrow napisał:

Witam.
Gram a raczej morduje się tym całym graniem na kompie Intel celeron D 3.20 Ghz, karcie X700128/128
i pamięcią ddr2 512. Dokupiłem 1GB pamięci i mam pytanie, czy poprawi mi się dużo jakość i
przyjemnosć gry. Ale na kość poczekam jeszcze trochę - listonosze strajkują:O( Dokładał ktoś
pamięci i jakie ma wrazenia?

Powina jakość się poprawić po zalecane to 15036 ram a ty masz narazie 512 procek spełnia zalecania mugł byś zmienić sobie karte grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem, a mianowicie w calej 3 czesci Gothica nie mam zadnych drzwi. 1 oraz 2 czesc miala drzwi w kazdym domu a ja nie mam zadnych. Czy to blad w grze czy wy takze nie macie nigdzie drzwi do domow itp? Bo z na forum obczailem ze czesc pisze ze np skrzynia jest za drzwiami itp:/ Prosze o pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:31, Petos18 napisał:

Witam wszystkich. Mam problem, a mianowicie w calej 3 czesci Gothica nie mam zadnych drzwi.
1 oraz 2 czesc miala drzwi w kazdym domu a ja nie mam zadnych. Czy to blad w grze czy wy takze
nie macie nigdzie drzwi do domow itp? Bo z na forum obczailem ze czesc pisze ze np skrzynia
jest za drzwiami itp:/ Prosze o pomoc
Pozdrawiam


W kazdym domu niema dzwi tylk ow niektorych sa (przynajmniej u mnie) ale drzwi sa tylk owtedy gdy sa zamkniete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:43, sirdoom napisał:

W tym queście może ujawnić się bug - znajdziesz Ramireza (dostaniesz XP) ale nie będziesz go
widział... sam musisz się domyślać co dalej ;) ). Pewien nie jestem, ale żeby dostać tego questa
trzeba najpierw zrobić tego ze strażnikami-dezerterami...


Tego zadania do końca nie wypełniłem, ale już udało mi się zdobyć 84% reutacji, w Bradze nie wypełniłem wszystkich questów wcześniej, więc się wróciłem i zarobiłem 10% ^^ Co do tego questa to do końca go nie zrobiłem, bo niby mi się pokazało, że znalazłem jego ciało jak wszedłem w miejsce dgzie mnie jakiś typ zaprowadził, a tego ciała właśnie wogóle nie było... zresztą nie chce mi się już wypełniać tego questa, przynajmniej narazie, dostałem się do Ishtar, wykonałem tam większość zadań i gram dalej :) mam 62 poziom i wogóle jeszcze w Nordmarze nie byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ponowię pytanie: czy ktoś spotkał się ze znikającymi zwierzętami i postaciami podczas walki (i nie tylko...)? Jeśli tak, to czy udało Wam się jakoś z tym problemem uporać? I w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:54, Fredfx napisał:

Ja ponowię pytanie: czy ktoś spotkał się ze znikającymi zwierzętami i postaciami podczas walki
(i nie tylko...)? Jeśli tak, to czy udało Wam się jakoś z tym problemem uporać? I w jaki sposób?

u mnei znikaja szkielty widze je ale jak z nimi walcze to wdize tlyko miecz tarcze i łuk :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:08, sorrow napisał:

Witam.
Gram a raczej morduje się tym całym graniem na kompie Intel celeron D 3.20 Ghz, karcie X700128/128
i pamięcią ddr2 512. Dokupiłem 1GB pamięci i mam pytanie, czy poprawi mi się dużo jakość i
przyjemnosć gry. Ale na kość poczekam jeszcze troche - listonosze strajkują:O( Dokładał ktoś
pamięci i jakie ma wrazenia?


Witam.
Mam podobną konfigurację:
AMD Athlon Batron pracujący z prędkością 2350Mh, Czyli coś jakby Athlon 3400+,
Ati Radeon 9550, podkręcony jak 9600
i 1,5GB ramu Kingston 400Mh.

Ustawienia 800x600 i detale średnie, ale i tak czasami mi przycina. Podejrzewam, że to jeszcze trochę wina płyty głownej (nie obsługuje dual DDR2).
Pojawiały mi się często tzw. artefakty, ale zmieniłem zasilacz na ModeCom-a i się skończyło.

Więcej nie zmieniam w kompiem, bo następny krok to przejście na jakiegoś duala i PCi-Expres, a na to nie mam kasy.

Pozdrawiam Matestor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 09:20, cinus` napisał:

Ja się spytam jeszcze, bo też zbieram na reputacje u Asasynów, jakie questy wykonywałeś aby
mięc taką reputację jaką masz teraz? Bo ja jestem w trakcie eliminacji magów wody i wychodzi
mi, że jak ich zabiję to będę miał 74%... i już nie wiem jak zdobyć ten jeden procent, ostatnie
za zabicie koczownikow koło Bakaresh dostałem 20% reutacji, za dostarczenie listu Sigmorowi
dostałem 15% no i za zabicie magów wody będę miał 25% plus kilka mniejszych questów i jaki
quest można jeszcze wykonać aby zdobyć 1 procent reputacji u tych Asasynów?


J bede mosial chyba sklepac magow wody bo 1 % był chyba na samym poczatku w Cape za przyprowadzenie
Herka (czy jakos tak ) do assasyna, ja go nie przyprowadzilem , poszedłem z nim do myśliwego żeby sie ukryl i za to nauczyl mnie akrobatyki , nie wiedzialem wtedy że w Silden tez gosc tego uczy .... może tez popełniłes ten błąd ?

Ponawiam pytanko prz okazjii , kto uczy ulepszania pancerza i zaklecia na włamanie bo też nie moge znależc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykułem sobie teraz El Bastardo i wygląda identycznie jak Miecz Nordmarczyka :/ Czy to błąd w grze czy u was jest też taki sam? (zauważyłem że w ekwipunku mają inne ikonki (te małe) i dlatego się pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:09, Siwy Got napisał:

J bede mosial chyba sklepac magow wody bo 1 % był chyba na samym poczatku w Cape za przyprowadzenie
Herka (czy jakos tak ) do assasyna, ja go nie przyprowadzilem , poszedłem z nim do myśliwego
żeby sie ukryl i za to nauczyl mnie akrobatyki , nie wiedzialem wtedy że w Silden tez gosc
tego uczy .... może tez popełniłes ten błąd ?


To zadanie napewno wykonałem ;) zresztą w Myrtanie można zdobyć kilka punktów reputacji u Asasynów, wszędzie gdzie ich sotykałem starałem się robić dla nich zadania i myślę, że w tym przypadku nic nie opuściłem, zresztą nieważne, mam co chciałem czyli ponad 75% reputacji u Asasynów a dokładniej 84% :) pisałem o tym w późniejszym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają podobnie. Czy tak samo, to nie wiem, nie przyglądałem się specjalnie.
A co do potworków - nie chodzi mi o NIEWIDZIALNE, tylko o ZNIKAJĄCE. Walczę, po czym nagle znikają, muzyka wraca do normy. Nie wiem, jak się z tym problemem uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna wykluc rude? Kowal z klanu mlota powiedzial mi, ze za 100 blylek dostane zbroje. Poszedlem wiec do podziemnej kuzni i wydobylem 60 brylek. Gdzie jeszcze moge je znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:26, szoko2 napisał:

Gdzie jest jaskinia w którym jest miecz wentala ?

Jaskinia znajduje się przy drodze do Montery, udając się "niebezpieczną drogą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Geldern i mam taki problem ze po 1 zrobilem wszystkie questy ktore mam w poradniku oprocz jednego i nie mam ciagle 75% reputacji. Po 2 gdzie jest ta jaskinia gdzie jest brat assasyna tego z geldern.Po 3 zabilem wilki w kopalni ale nie wzialem ze soba wczesniej niewolnikow przez przypadek sie natknalem na ta kopalnie.Teraz nie mam zadnej opcji oprocz kradziezy jak gadam z tymi ochotniczymi :/ .Pls help.Z gory thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się