Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2006 o 15:54, Barkley napisał:

Po 2 gdzie jest ta jaskinia gdzie jest brat assasyna tego z geldern.


Wyjdź południowym wyjściem z Geldern i szukaj gdzieś na prawo tej jaskini.

Dnia 24.11.2006 o 15:54, Barkley napisał:

Po 3 zabilem wilki w kopalni ale nie wzialem ze soba wczesniej niewolnikow
przez przypadek sie natknalem na ta kopalnie.Teraz nie mam zadnej opcji oprocz kradziezy jak gadam z tymi ochotniczymi :/ .Pls help.Z gory thx.


Jeśli dobrze pamiętam to musisz pogadać z "wyjątkowo ochotniczym niewolnikiem" w każdym bądź razie nazwa jego nieco się różni od pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukałem Miltena, ale w klasztorze i w kilku miiejscach w Nordmarze go nie ma. Wpisałem w konsole goto Milten i znalazłem go, ale martwego.... Znacie jakiś kodzik na zmartwychwstanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok chatki pewnego maga ognia znajduje się duży budynek z kamienia (nie trudno znaleźć - wszystkie w okolicy są z drewna). A sam budynek jest w tej części miasta, do której mamy wstęp od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy nasze "Piranie" wróciły z urlopu i zabierają się za nowego patha do Gothic''a ? czy mogę gdzieś znaleść jakieś informacje na ten temat tylko najlepiej po polsku albo po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde znalazłem i oczyscilem z przodków wszystkie grobowce a znalazlem tylko 2 kamienie przodków i w jednym tylko potem razem z jakimś gościem szliśmy zabić szamana i oderbrać mu kamyczek a on uciekł. mam pytanie czy ten quest
można ukończyć bez tego kamienia i a jak tak to gdzie są pozostałe?? Proszę a nawet błagam was o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 19:33, nemczek napisał:

kurde znalazłem i oczyscilem z przodków wszystkie grobowce a znalazlem tylko 2 kamienie przodków
i w jednym tylko potem razem z jakimś gościem szliśmy zabić szamana i oderbrać mu kamyczek
a on uciekł. mam pytanie czy ten quest
można ukończyć bez tego kamienia i a jak tak to gdzie są pozostałe?? Proszę a nawet błagam
was o pomoc!!

Gdzie dostałeś tego questa?? tzn od kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieku to nie temat o xboxsie masz rangę robotnik więc powinieneś to wiedzieć o regulaminie a i czytaty i pisaty chyba jesteś a wracają do tematu to da się wszystkie miasta odbić z rąk orków a i ile wogóle można odbić żeby cię nie atakowali jak za dużo zdobędziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 czy 23 poziom i zlikwidowałem wszystko w Gothcie łącznie z demonem a pomógł mi w tym warg tak szybko naparzaliśmy demona, że ten nawet ciosu nie wyprowadził hehe. To oswajanie zwierząt ten czar jest super. Teraz jestem w stolicy Vengardzie, ale błąd mnie wyrzucił związany z gothic exe czy miał ktoś kiedys taki błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie znajde kły szablozęba do miecza nordmarczyka. bo wszystko mam a wlasnie tego mi brakuje:/????????a kto mnie zaprowadza do klanu wilka??/bo jest tak jakis marik(czy jakis tam na m ale nie chce ze mna gadac ????plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:09, Krzysiekmaster napisał:

wiecie gdzie znajde kły szablozęba do miecza nordmarczyka. bo wszystko mam a wlasnie tego mi
brakuje:/????????a kto mnie zaprowadza do klanu wilka??/bo jest tak jakis marik(czy jakis tam
na m ale nie chce ze mna gadac ????plisss...

Naucz się zdobywac trofea i idz na polowanie szablozęba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:21, Baal Namib napisał:

Wiecie kto i w jakim mieście moze mnie nauczyć walki dwoma mieczami??(aż po mistrza używania
dwóch mieczy):)

Na pustyni Varancie , a dokładniej niepamiętam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się