Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2006 o 20:21, Baal Namib napisał:

Wiecie kto i w jakim mieście moze mnie nauczyć walki dwoma mieczami??(aż po mistrza używania
dwóch mieczy):)

W Varancie. W Ben Erai, w Bakareshu, w Mora Sul... Mistrzowskiego władania dwoma ostrzami można nauczyć się tylko w Ihstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że po prostu musisz zaatakować orków a reszta sama zacznie atakować ich, jednak nie liczyłbym zbytnio na nich gdyż to głównie niewolnicy a orków jest chmara, ja poszedłem pierw do Gothy oswojiłem warga i rozwaliłem tam wszystko łącznie z demonem. Czy może mi ktoś powiedzieć ile miast można wyzwolic na maxa, żeby cię nikt nie atakował(tylko łącznie z Ardeą proszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musisz sam zaatakować orków...a wtedy dołączą się do Ciebie niewolnicy i Sanford...;] Pamiętaj też o zabiciu Vareka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:33, panasonic14 napisał:

kto wie jak w gothic 3 zrobic rewolucje w monterze. Rozmawialem juz z Varekiem, a potem ze
Sanfordem,i niewiem co dalej


W Monterze musisz zacząć sam. Zabij Vareka i się zacznie :) Jest dużo trudniej niż w Cape Dun. Najlepiej wejść na dach jakiegoś domu i z łuku strzelać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:39, Bosper napisał:

Mnie się wydaje, że po prostu musisz zaatakować orków a reszta sama zacznie atakować ich, jednak
nie liczyłbym zbytnio na nich gdyż to głównie niewolnicy a orków jest chmara, ja poszedłem
pierw do Gothy oswojiłem warga i rozwaliłem tam wszystko łącznie z demonem. Czy może mi ktoś
powiedzieć ile miast można wyzwolic na maxa, żeby cię nikt nie atakował(tylko łącznie z Ardeą
proszę)

jak oswoic warga???? I gdzie on jest??? podobnie jak ty oswobodzilem Gothe ale o zadnym wargu nie slyszalem.mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:45, Barkley napisał:

Gdzie znajde w Geldern tego wyjatkowo ochotnizcego niewolnika tak chociaz na mniej wiecej PLS.

Mniej więcej to jest on koło areny w dzielnicy niewolniczej, czy jakoś tak...nieraz pracuje też w kopalni...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:20, matma3 napisał:

Mam problem a mianowicie jak robei misje z tymi jaskiniami przodkow /.../


Do ołtarza w grobowcu Snorra są dwa kamienie, jeden ma właśnie szman orków a drugi leży koło tronu. Prawdopodobnie włożyłeś jeden, drugi Ci został w plecaku. Jeśli zadanie masz zaliczone to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry ze troche zasmiecam ale zapomnialem :/ jak uzywac tej konsolki bo zmienilem ten plik i naciskam ` i mi wyskakuje tylko jak cos pisze to tam sie nic nie pojawia 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:44, panasonic14 napisał:

jak oswoic warga????


Czarem "Oswojenie zwierzęcia".

>I gdzie on jest???

Wyjdż z Ghoty i skręć w lewo, po paru krokach powinieneś spotkać więcej niż jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:48, Barkley napisał:

Sry ze troche zasmiecam ale zapomnialem :/ jak uzywac tej konsolki bo zmienilem ten plik i
naciskam ` i mi wyskakuje tylko jak cos pisze to tam sie nic nie pojawia 0.o

wystarczy isc z montery na gothe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:45, Barkley napisał:

Gdzie znajde w Geldern tego wyjatkowo ochotnizcego niewolnika tak chociaz na mniej wiecej PLS.

on jest za arena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:06, Szmondrowski napisał:

Jak używać tego kodu co cię do wybranego kolesia teleportuje bo nie umiem znaleść Hansona.
Pomoże ktoś!!!

hanson to en musliwy który zaprowadza cie do xardasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:07, mispolik napisał:

> Jak używać tego kodu co cię do wybranego kolesia teleportuje bo nie umiem znaleść Hansona.

> Pomoże ktoś!!!
hanson to en musliwy który zaprowadza cie do xardasa

Przecierz wiem ale nie moge go znaleść!!! Szukam od trzech dni i nic!!! Słyszałem że jest jakiś kod który teleportuje mnie do wybranego kolesia. Wie ktoś o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:06, Szmondrowski napisał:

Jak używać tego kodu co cię do wybranego kolesia teleportuje bo nie umiem znaleść Hansona.
Pomoże ktoś!!!

Po co ci hanson :) łatwiej dojść do wierzy samemu niż znaleść hansona, a i tak łatwo do niej dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zwrócić Ci uwagę, żebyś nie pisał niepotrzebnych postów na dawno odpowiedziane już pytania i nie pisał innych odpowiedzi na zadane pytanie, jak przed chwilą odpisałeś Szmondrowskiemu... Pytanie zadane przez tego użytkownika było całkiem inne, na które Ty dałeś odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:14, donaan napisał:

> Jak używać tego kodu co cię do wybranego kolesia teleportuje bo nie umiem znaleść Hansona.

> Pomoże ktoś!!!
Po co ci hanson :) łatwiej dojść do wierzy samemu niż znaleść hansona, a i tak łatwo do niej
dojść


Wiem już byłem u Xardasa bo sam go znalazłem ale chciałem znaleść jeszcze go i paru innych kolesi którzy się gdzieś zapodziali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie moze ktos gdzie dokladnie znajduje sie niejaki Freman do ktorego nalezy zaprowadzic tych pieciu niewolnikow z Silden ?? Gdzies w poblizu Anoga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się