Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 18:41, PAZ3R napisał:

To w końcu jak jest najlepiej? 2 miecze czy miecz i tarcza ???

proponuje miecz dwu ręczny ja mam i nie narzekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:45, Piotrek15-16 napisał:

Gdzie mozna sie nauczyc walki dwoma mieczami

varant prawie każde miasto a mistrz to tylko w ischtar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:47, Krzysiekmaster napisał:

> Gdzie mozna sie nauczyc walki dwoma mieczami
varant prawie każde miasto a mistrz to tylko w ischtar



Dzieki . Ja szukałem w Myrtanie u asasynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:19, wdowiakm napisał:

Ludzie czy wam sie tematy pomieszały??? To jest temat o Gothic 3 a nie o wieku ;))

Czym lepiej strzelać z łuku czy kuszy??


Moim zdaniem to lepiej z łuku bo szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:41, PAZ3R napisał:

To w końcu jak jest najlepiej? 2 miecze czy miecz i tarcza ???

Wszystko zależy od Twoich własnych preferencji.
Miecz i tarcza przydają się, gdy walczysz z jednym, góra dwoma przeciwnikami. Jeśli natomiast jest ich więcej, wtedy tarcza staje się praktycznie nieprzydatna, bo nie ma jej kiedy użyć. Trzeba cały czas wyprowadzać ciosy.
W takim wypadku dwa miecze potrafią być zabójcze. Celujesz w jednego przeciwnika, a przy okazji ranisz kilku innych. A mistrzowska walka dwoma mieczami po prostu wymiata.
Tarcza może Ci się także przydać, gdy chcesz zbliżyć się do przeciwnika miotającego bronią dalekiego zasięgu. Wtedy bez większego uszczerbku na zdrowiu możesz doprowadzić do walki w zwarciu.
Pozostaje jeszcze ostatnia możliwość: miecz dwuręczny. Zadaje potężne obrażenia, jednak jest bardzo powolny. Najlepiej używać go w walce z trollami lub innymi wielkoludami. W walce z jednym przeciwnikiem jest już zbyt wolny, natomiast gdy wrogów jest kilka, można bardzo szybko zginąć.
Wszystko to oparłem o własnych odczuciach, doznaniach, jak i również doświadczeniu. Normalne, że ktoś może się z tym nie zgodzić, więc uprzedzam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:49, Camponator napisał:

Mam pytanko. Słyszałem że w G3 są jakieś smoki.
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie one są lub pokazać na mapce.
Za pomoc dziękuje :)


Są pod Cap dan w jaskini na samym dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe świetna gra :D pod koniec byłem taki przypakowany że 4 miasta ogołociłem w ciągu 2h, największy problem miałem z Kanem :D, ale piorun i po sprawie, to było widowiskowe przeleciał przez barierke jak długi ^^ moja przyszłość RLZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:52, Bumber napisał:

Normalne, że ktoś może się z tym nie zgodzić, więc uprzedzam. ;)


Więc wychodzi, że najlepsze są dwa miecze, bo nie mają żadnych minusów :P
Naprawdę, jedyne z czym mam problemy dualami, to Troll - za duży i zwierzęta, mumie - za szybkie (mówię o tym, jak już zaatakują:P). Ale jedno jest pewne, jak będziesz miał mistrzowstwo w walce dwiema brońmi i założone 2 miecze mistrzowskie, to nikt cię nie powstrzyma oprócz magów i ewentualnie jakichś super szybkich łuczników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie to jest dziwne że walka bronią dwuręczną na 1 ,2 i 3 poziom niczym się nie różnie broń trzyma tak samo i tak samo atakuje:/ to jest jakis bug czy tak jest????? a patrzyłem na miecz jedno ręczny który daje lepsza walka mieczem jedno ęczny i też uderza tak samo jak na 1 poziom????wiecie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ratujcie. Nie mam pojęcia jak zabijać zaprzyjażnionych orków. Mam np. zabić orkowy patrol ale ja ich tylko unieruchammiam. Identycznie jest przy oswobodzeniu Montery. co robić. Jaki przycisk służy do zabicia postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:06, arti.uki napisał:

Ludzie ratujcie. Nie mam pojęcia jak zabijać zaprzyjażnionych orków. Mam np. zabić orkowy patrol
ale ja ich tylko unieruchammiam. Identycznie jest przy oswobodzeniu Montery. co robić. Jaki
przycisk służy do zabicia postaci.

trzymasz prawy przycisk myszy i długo trzymasz lewy przycisk pokolei nie puszczająć prawego przycisku(ppm +lpm) ale to jak typ lerzy wtedy go zabijasz i masz typów na czerwono i odrazu i ch zabijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:13, WorldWar3PL napisał:

To spróbuj ponownie zainstalować najnowszy DirectX :-) Najlepiej ten z płyty.


to jeszcze to sprawdzę...
dzięki za pomoc, która była pewnie dla Ciebie oczywista:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie to jest dziwne że walka bronią dwuręczną na 1 ,2 i 3 poziom niczym się nie różnie broń trzyma tak samo i tak samo atakuje:/ to jest jakis bug czy tak jest????? a patrzyłem na miecz jedno ręczny który daje lepsza walka mieczem jedno ęczny i też uderza tak samo jak na 1 poziom????wiecie o co chodzi ?(nie chce spawować:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiecie...:D
Zdaje mi się, że na wyższych poziomach można wykonywać różne kombosy...;] Słyszałem też, że zadaje więcej obrażeń, ale nie jestem pewnien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się