Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 14:33, castlerock napisał:

> > > Jak chcę się nauczyć walki dwoma mieczami to za każdym razem odpowiadają mi
"Nie
> jesteś
> > na
> > > to gotowy" o co im chodzi? Mam dużo punktów nauki i mnóstwo kasy! Do tego mam
siłe
> 208
> > i zdolności
> > > myśliwskie 215. Co mam zrobić, żeby wreszcie nauczyć się tej umiejętności?!

> > Najpierw musisz opanować broń jednoręczną ,chyba na poziomie mistrzowskim.
> >
>
> Przed chwilą nauczyłem się umiejętności "Mistrz walki mieczem" i jak chcę nauczyć się
walki
> dwoma mieczami to ciągle gada mi to samo... "Nie jesteś na to gotowy!" Co mam zrobić,
żeby
> wreszcie być?!

sprawdź czy masz odpowiedni poziom umiejętności łowieckich bodajże. klawisz c



Właśnie sprawdziłem i posiadam tylko 2 zdolności myśliwskie. A są to:

1. łuk - Bohater jest dobrym łuczarzem__Zdolności łowieckie 100

2. pozyskiwanie skór - Bohater może oskórowywać zwierzęta__Zdolności łowieckie 120


Więc czego jeszcze potrzebuję, żeby móc walczyć dwoma mieczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam dość dobrze wyposażoną postać, żeby udać się do Nordmaru. Szczególnie cieszę się z umiejętności walki dwoma mieczami xD Właśnie zależało mi, żeby uzyskać ją jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:56, EveRte napisał:

Nareszcie mam dość dobrze wyposażoną postać, żeby udać się do Nordmaru. Szczególnie cieszę
się z umiejętności walki dwoma mieczami xD Właśnie zależało mi, żeby uzyskać ją jak najszybciej.



Ja najpierw byłem w Nordmarze, a teraz jestem w Varancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak jest różnica między podstawowym a mistrzowskim stylem w posługiwaniu się mieczem jednoręcznym? W G 1 i 2 było to widać od razu, a w 3-ce choćbym nie wiem jak klikał nie widzę różnicy. A może coś źle robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 07:41, Achim napisał:

mógłby ktoś przypomnieć ile i jakie miasta najlepiej wyzwolić od orków w początkowym etapie gry?

Jak to się mówi ''esz ju wysz'', czyli po prostu wolna wola. Pamiętaj, że po wyzwoleniu 3 miasta w kolejności nie będzie możliwa rozmowa z przywódcami kolejnych, a po wyzwoleniu Geldern wszelki ork będzie Cię atakował. Dlatego na końcówkę gry proponuję: Faring, Geldern + ew. resztę niewyzwolonych uprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:36, mlodyx666 napisał:

Mam pytanko. Jak jest różnica między podstawowym a mistrzowskim stylem w posługiwaniu się mieczem
jednoręcznym? W G 1 i 2 było to widać od razu, a w 3-ce choćbym nie wiem jak klikał nie widzę
różnicy. A może coś źle robię.


Wiesz co weś do ręki instrukcje od gry z tyłu książeczki masz napisane co trzeba naciskać żeby były fajne comba. To że podniesiesz sobie miecz jednoręczny do mistrza to tylko więcej obrażeń będziesz zadawał. np. przytrzymaj dłużej lewy przycisk myszy to jest najsilniejszy cios i inaczej on wygląda, trzymaj prawy przycisk myszy i przytrzymaj lewy to jest takie coś jakbyś wbił miecz komuś w brzuch, przytrzymaj prawy i naciskaj pojedynczo lewy jest to najlepszy sposób na zabijanie dzików, wilków itp zwierząt. Sam zobacz z tyłu instrukcji od razu mówię, że atak z wyskoku został usunięty. Przeczytaj plik readme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:56, dannik napisał:

> Nareszcie mam dość dobrze wyposażoną postać, żeby udać się do Nordmaru. Szczególnie cieszę

> się z umiejętności walki dwoma mieczami xD Właśnie zależało mi, żeby uzyskać ją jak najszybciej.

>


Ja najpierw byłem w Nordmarze, a teraz jestem w Varancie.


A ja właśnie wolałem się jak najszybciej nauczyć umiejętności walki dwoma mieczami, żeby łatwiej w pózniejszych etapach :)

Teraz miałem questa, żeby wybić wszystkie szkielety w tym grobowcu, który znajduje się w Nordmarze. I muszę powiedzieć, że siekanie dwoma mieczami na prawo i lewo sprawia wielką frajdę :D Do tego miałem fajne efekty, bo po ładnym trafieniu szkieletora odpadały mu różne części ciała np. czaszka lub piszczel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Procesor Intel Pentium IV 3.4GHz , Radeon 9700 PRO Family 128 MB , 1024MB RAM. Czy bedę mógł grac w Gothica 3 bez zacinania sie (chociaż na najsłabszych ustawieniach) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o podpowiedz gdzie szukac to GNIEW INNOSA, z czarów to ze stronyINNOSA:METEOR,BELIARA :armia ciemności,przyzwanie błyskawicy,natomiast ADANOSA:gradobicie.Moiże som lepsi spece odemnie i rozgryźli ten problem ,jak tak to prosze o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:39, Bal Isidro napisał:

Mam Procesor Intel Pentium IV 3.4GHz , Radeon 9700 PRO Family 128 MB , 1024MB RAM. Czy bedę
mógł grac w Gothica 3 bez zacinania sie (chociaż na najsłabszych ustawieniach) ????


Na tym kompie pograsz na najniższych napewno a średnich też, ale będzie klatkować, ale grać się da. Karte graficzną ma bardzo słabą. Zmień ja jak chcesz na lepszą i wtedy spokojnie pograsz nawet na najwyższych. Zreszta do tej nawet jakbys miał bardzo dobry komputer to i tak bedzie się zacinał bo w grze jest za duży obszar gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:22, astarot napisał:

prosze o podpowiedz gdzie szukac to GNIEW INNOSA, z czarów to ze stronyINNOSA:METEOR,BELIARA
:armia ciemności,przyzwanie błyskawicy,natomiast ADANOSA:gradobicie.Moiże som lepsi spece odemnie
i rozgryźli ten problem ,jak tak to prosze o podpowiedz.


Gniew Innosa zdobędziesz, otwierając ostatnią skrzynię z bronią.

http://gothic.org.pl/gothic-3/skrzynie.html - tu masz listę skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:44, astarot napisał:

Gdzie w GOTHICU3 znaleźć GNIEW INOSA?Oraz gdzie wyuczyć czary :amie ciemności,przywołanie
błyskawicy,meteor,gradobicie?


Jak chcesz mieć gniew innosa to musisz otworzyć 47 skrzyń i dopiero jak znajdziesz ostatnią 48 tam będzie się znajdował gniew innosa. Masz link u góry dodanego od mefiperes. Tam jest wszystko wytłumaczone na jakiej zasadzie to dzaiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Chcę nauczyć się "wyrób trucizn". W Varant spotkałem 3 gości kórzy mówią że mnie mogą tego nauczyć. Gdy chcę się od któregoś nauczyć niby mnie uczy zabiera 2500 złota, punktów nauki nie zabiera, pisze że nauczono wyrób trucizn a w zdolnościach nie ma że się nauczyłem. Czy ktoś miał coś takiego i jak temu zaradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem ale jak Ci zabiera 2500 szt zł i co dalej ?? punkty nauki to powinno Ci zabrać albo błąd w grze po prostu wystapił,takie rzeczy się zdarzają w G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się