Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jestem w Silden i wykonałem dużo zadań na reputację. Brakuje mi tylko 2%reputacji, żeby porozmawiać z przywódcą orków w mieście. Muszę wykonać ostatnie zadanie - znalezc i odnieść drewno na opał. W samym mieście znalazłem tylko 6 albo 7 kawałków, ale jak już je odniosłem gość mówi "Dobrze, ale to wciąż za mało"

Wie ktoś może, gdzie mogę znalezc to drewno? Albo jak ktoś z was też jest akurat w Silden to proszę, żeby powiedział ile znalazł kawałków drewna w tym właśnie miasteczku. Bo może coś przeoczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:52, EveRte napisał:

Jestem w Silden i wykonałem dużo zadań na reputację. Brakuje mi tylko 2%reputacji, żeby porozmawiać
z przywódcą orków w mieście. Muszę wykonać ostatnie zadanie - znalezc i odnieść drewno na opał.
W samym mieście znalazłem tylko 6 albo 7 kawałków, ale jak już je odniosłem gość mówi "Dobrze,
ale to wciąż za mało"

Wie ktoś może, gdzie mogę znalezc to drewno? Albo jak ktoś z was też jest akurat w Silden to
proszę, żeby powiedział ile znalazł kawałków drewna w tym właśnie miasteczku. Bo może coś przeoczyłem


W Silden jest 10 kawałków drewna. Wszystkie są w obozie więziennym. Musisz zabrac drewno z domku dowódcy obozu. Przy niewolnikach piłujących drewno są. Jedno leży na deskach przy wyjściu. To chyba wszystkie, a jak nie to pamiętaj, że drewno jest tylko w tym obozie więziennym i tylko tam szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:11, dannik napisał:

> Jestem w Silden i wykonałem dużo zadań na reputację. Brakuje mi tylko 2%reputacji, żeby
porozmawiać
> z przywódcą orków w mieście. Muszę wykonać ostatnie zadanie - znalezc i odnieść drewno
na opał.
> W samym mieście znalazłem tylko 6 albo 7 kawałków, ale jak już je odniosłem gość mówi
"Dobrze,
> ale to wciąż za mało"
>
> Wie ktoś może, gdzie mogę znalezc to drewno? Albo jak ktoś z was też jest akurat w Silden
to
> proszę, żeby powiedział ile znalazł kawałków drewna w tym właśnie miasteczku. Bo może
coś przeoczyłem

W Silden jest 10 kawałków drewna. Wszystkie są w obozie więziennym. Musisz zabrac drewno z
domku dowódcy obozu. Przy niewolnikach piłujących drewno są. Jedno leży na deskach przy wyjściu.
To chyba wszystkie, a jak nie to pamiętaj, że drewno jest tylko w tym obozie więziennym
i tylko tam szukaj.


Dzięki, więc jednak musiałem przeoczyć kilka kawałków drewna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:26, EveRte napisał:

Dzięki, więc jednak musiałem przeoczyć kilka kawałków drewna :P



Tylko uważaj z chatką Zapoteka. Lepiej zabrać drewno, kiedy stoi on sobie na zewnątrz, inaczej zaliczy to ci jako kradzież.

Przy okazji: dopiero teraz odkryłem kolejnego questa w pobliżu Silden. Polega on na pomocy buntownikowi Randallowi w oczyszczeniu jaskini. Jako, że gram drugi raz i mam obecnie słabą postać, to moje próby pomocy okazały się nieudane. A to raz ginęła moja postać, a raz Randall. No więc skorzystałem z tego, że wygrałem wszystkie walki na arenie Silden i postanowiłem skorzystać z pomocy jednego z pokonanych. Doszliśmy do kopalni i w trójkę zaczęliśmy walkę z tamtejszymi pełzaczami. To znaczy jednego pokroiłem niczym zdenerwowany kucharz, a resztę usmażyłem w sosie magicznym. A ale gdzie te dwa młotki? Odwracam się, a oni ze sobą walczą.To było tak głupie, że aż śmieszne. Wyniku walki nie znam, bowiem musiałem już kończyć. Następnym razem zostawię tego orka gdzieś możliwie daleko.

Next. Nordmar jest chyba stworzony z magicznej rudy. Bo moc jest tam silna. Przechadzałem się po ośnieżonych szczytach górskich i pełnych milutkich stworzonek ścieżek. Ku mojemu pełnemu zdziwieniu, napotkałem na bandę drabów. Najwidoczniej gdzieś zgubili dresy i wyrosły im brody. Na dodatek zamienili "bejzbole" i kije golfowe na coś większego. Akurat walczyli z owymi "stworzonkami". No więc przyłączyłem się do radosnej rzezi. Niestety, orkowie mieli porządne wsparcie artyleryjskie w postaci dział samobieżnych "Szaman" i dział przeciwpancernych "Kusza". Walka była trudna, musiałem zastosować taktyczny odwrót. W skutek czego ciała poległych leżały na całej długości ścieżki. Musiałem pozbierać sprzęt. Jednak okazało się to dosyć niebezpieczne. Otóż idąc sobie, nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo, stało się coś dziwnego. W moim kierunku, z dużą prędkością, leciała orkowa halabarda. Przeleciała tuż obok głowy Bezimennego. Chwilę później, ów wyczyn powtórzyła kusza. Jak widać, w Nordmarze nawet sama broń jest niebezpieczna.

I ostanie. Tym razem Faring, właśnie odbite przez ludzi. Na zamku leży cała masa ciał orków i najemników. A obok zamiata niewolnik. Jak widać, nie było z nim zaczynać. Postaram się zrobić screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 19:13, Flash606 napisał:


Przy okazji: dopiero teraz odkryłem kolejnego questa w pobliżu Silden. Polega on na pomocy
buntownikowi Randallowi w oczyszczeniu jaskini. Jako, że gram drugi raz i mam obecnie słabą
postać, to moje próby pomocy okazały się nieudane. A to raz ginęła moja postać, a raz Randall.
No więc skorzystałem z tego, że wygrałem wszystkie walki na arenie Silden i postanowiłem skorzystać
z pomocy jednego z pokonanych. Doszliśmy do kopalni i w trójkę zaczęliśmy walkę z tamtejszymi
pełzaczami. To znaczy jednego pokroiłem niczym zdenerwowany kucharz, a resztę usmażyłem w sosie
magicznym. A ale gdzie te dwa młotki? Odwracam się, a oni ze sobą walczą.To było tak głupie,
że aż śmieszne. Wyniku walki nie znam, bowiem musiałem już kończyć. Następnym razem zostawię
tego orka gdzieś możliwie daleko.

mimo wszystko nie jest to aż tak dziwne jak by się mogło wydawac(ale smieszne jest tak swoja droga)ów randal jest przeciez buntownikiem a pokonany ork orkiem a wiec mieli przeciez pelne prawo skakac sobie do gardel.A tak na serio to faktycznie lepiej ich jakos rozdziel bo sie w to wszystko wmieszaja jakies stwory i obydwu ci ich rozwala.

Dnia 27.08.2007 o 19:13, Flash606 napisał:


Next. Nordmar jest chyba stworzony z magicznej rudy. Bo moc jest tam silna. Przechadzałem się
po ośnieżonych szczytach górskich i pełnych milutkich stworzonek ścieżek. Ku mojemu pełnemu
zdziwieniu, napotkałem na bandę drabów. Najwidoczniej gdzieś zgubili dresy i wyrosły im brody.
Na dodatek zamienili "bejzbole" i kije golfowe na coś większego. Akurat walczyli z owymi "stworzonkami".
No więc przyłączyłem się do radosnej rzezi. Niestety, orkowie mieli porządne wsparcie artyleryjskie
w postaci dział samobieżnych "Szaman" i dział przeciwpancernych "Kusza". Walka była trudna,
musiałem zastosować taktyczny odwrót. W skutek czego ciała poległych leżały na całej długości
ścieżki. Musiałem pozbierać sprzęt. Jednak okazało się to dosyć niebezpieczne. Otóż idąc sobie,
nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo, stało się coś dziwnego. W moim kierunku, z dużą prędkością,
leciała orkowa halabarda. Przeleciała tuż obok głowy Bezimennego. Chwilę później, ów wyczyn
powtórzyła kusza. Jak widać, w Nordmarze nawet sama broń jest niebezpieczna.

:)iz nów jakże śmieszny(ale niebezpieczny w końcu bezi mógł starcić głowę) bug gothica 3

Dnia 27.08.2007 o 19:13, Flash606 napisał:

I ostanie. Tym razem Faring, właśnie odbite przez ludzi. Na zamku leży cała masa ciał orków
i najemników. A obok zamiata niewolnik. Jak widać, nie było z nim zaczynać. Postaram się zrobić
screen.

to też jest dobre.Skoro jeden niewolnik potrafi zatłuc tylu orkow to czemu miasta ludzi są w grze okupowane prze orków?a tak wogole to jak możesz to zrób screena chciałbym to zobaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:13, Flash606 napisał:

> Dzięki, więc jednak musiałem przeoczyć kilka kawałków drewna :P


Tylko uważaj z chatką Zapoteka. Lepiej zabrać drewno, kiedy stoi on sobie na zewnątrz, inaczej
zaliczy to ci jako kradzież.

Przy okazji: dopiero teraz odkryłem kolejnego questa w pobliżu Silden. Polega on na pomocy
buntownikowi Randallowi w oczyszczeniu jaskini. Jako, że gram drugi raz i mam obecnie słabą
postać, to moje próby pomocy okazały się nieudane. A to raz ginęła moja postać, a raz Randall.
No więc skorzystałem z tego, że wygrałem wszystkie walki na arenie Silden i postanowiłem skorzystać
z pomocy jednego z pokonanych. Doszliśmy do kopalni i w trójkę zaczęliśmy walkę z tamtejszymi
pełzaczami. To znaczy jednego pokroiłem niczym zdenerwowany kucharz, a resztę usmażyłem w sosie
magicznym. A ale gdzie te dwa młotki? Odwracam się, a oni ze sobą walczą.To było tak głupie,
że aż śmieszne. Wyniku walki nie znam, bowiem musiałem już kończyć. Następnym razem zostawię
tego orka gdzieś możliwie daleko.

Next. Nordmar jest chyba stworzony z magicznej rudy. Bo moc jest tam silna. Przechadzałem się
po ośnieżonych szczytach górskich i pełnych milutkich stworzonek ścieżek. Ku mojemu pełnemu
zdziwieniu, napotkałem na bandę drabów. Najwidoczniej gdzieś zgubili dresy i wyrosły im brody.
Na dodatek zamienili "bejzbole" i kije golfowe na coś większego. Akurat walczyli z owymi "stworzonkami".
No więc przyłączyłem się do radosnej rzezi. Niestety, orkowie mieli porządne wsparcie artyleryjskie
w postaci dział samobieżnych "Szaman" i dział przeciwpancernych "Kusza". Walka była trudna,
musiałem zastosować taktyczny odwrót. W skutek czego ciała poległych leżały na całej długości
ścieżki. Musiałem pozbierać sprzęt. Jednak okazało się to dosyć niebezpieczne. Otóż idąc sobie,
nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo, stało się coś dziwnego. W moim kierunku, z dużą prędkością,
leciała orkowa halabarda. Przeleciała tuż obok głowy Bezimennego. Chwilę później, ów wyczyn
powtórzyła kusza. Jak widać, w Nordmarze nawet sama broń jest niebezpieczna.

I ostanie. Tym razem Faring, właśnie odbite przez ludzi. Na zamku leży cała masa ciał orków
i najemników. A obok zamiata niewolnik. Jak widać, nie było z nim zaczynać. Postaram się zrobić
screen.


Niezłe przypadki :D

Ja też miałem podobne. Teraz znalazłem nawet drzewo wiszące w powietrzu! Jeśli chcecie mogę zrobić screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:01, EveRte napisał:

No :) Po kilku minutach szukania w lasach koło Silden udało mi się odnazezc to "lewitujące"
drzewko :D


W okolicach pomiędzy Geldern i Silden , niedaleko miejsca gdzie znajdują się 3 Trolle idąc w kierunku obozu Druidów położonego w północno - zachodnej części Myrthany , czyli tam gdzie znajdziemy Runaka , jest cały lewitujący las , a przynajmniej kilkanaście takich drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie plz help gdzie moge znalesc G3_Items_Weapons_Melee_Axes_01 bo szukalem w katalogu z gra i nic i szukalem w Start>>>wyszukaj i tez nie znalazlo nawet w ukrytych gdzie to moze byc plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 08:18, Fragles88 napisał:

Jeżeli chcesz tą muzyczke to podaj swój adres email.


Dzięki, mój adres to maciekiwanczyk@wp.pl A w googlach szukałem dośc długo, ale nic nie znalazłem (tylko 3 pliki muzyczne, które wyszły jeszcze przed premierą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Silden jest takie zadanie, żeby przynieść rybakowi jego młotek i chyba piłę. Młotek znalazłem w brzuchu topielca ale tej piły nie mogę znalezc :/ Podobno połknął ją jaszczur, ale gdzie on się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ztego co pamiętam jaszczur z piłą w brzuchu znajduje się na naprzeciwko chatki rybaka. Przepłyń przez jezioro i poszukaj przy tej starej wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:46, EveRte napisał:

W Silden jest takie zadanie, żeby przynieść rybakowi jego młotek i chyba piłę. Młotek znalazłem
w brzuchu topielca ale tej piły nie mogę znalezc :/ Podobno połknął ją jaszczur, ale gdzie
on się znajduje?

jakiś jaszczur był w okolicy topielca ale nie wiem.Ogolnie powinieneś chyba dalej pojsc brzegiem na wschod tam powinna by pila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:48, reykan napisał:

Ztego co pamiętam jaszczur z piłą w brzuchu znajduje się na naprzeciwko chatki rybaka. Przepłyń
przez jezioro i poszukaj przy tej starej wieży.


Chodzi Ci o te ruiny zamku paladynów na jeziorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:21, Altair05 napisał:

to też jest dobre.Skoro jeden niewolnik potrafi zatłuc tylu orkow to czemu miasta ludzi są
w grze okupowane prze orków?a tak wogole to jak możesz to zrób screena chciałbym to zobaczyć:D


Kurczę, screena już robić nie mogę, bo ciała uprzątnięte, a buntownicy zajęli Faring. Ale ten kto pamięta zapowiedź Gothica 3 w CDA, to zapewne kojarzy screen przedstawiający zamiatającego człowieka. Mo "zamiatacz" mógłby byc jego kontynuacją. Ale jeszce dzisiaj natrafiłem na kolejnego zonka. Co ciekawe, zjedzenie tego mięsa nie dało mi żadnych profitów.

20070828165640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się