Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 21:58, lancuch napisał:

powinna byc od 8 bo tam jest tyle tej brutalnosci ze zal d*** sciska bo wali tak mieczem ze
czlowiek przez ubranie by nawet tego nie poczul a tu 16 albo glaska goblina mieczem a mu sie
szyia wydluza glupie ragg dole a krwi to jest tyle ze ja widac jak sie zadaje cios i nic wiecej
;/

Dokładnie, spierdzielili troche tego G3, ale co zrobić może sie jeszcze poprawi w następnej części ( jak oczywiście wyjdzie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:57, maciek.mucha napisał:

Dokładnie, spierdzielili troche tego G3, ale co zrobić może sie jeszcze poprawi w następnej
części ( jak oczywiście wyjdzie ).


Wydaje mi się , iż bardziej pewne jest to że wyjdzie , od tego , że poprawią.Ewolucja serii nie idzie w dobrym kierunku , Piranha Bytes już nie będzie pracować nad Gothic , chodzą słuchy o wersjach na inne platformy.Jak dla mnie , są to raczej niepokojące wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:38, KrzychW napisał:

Wydaje mi się , iż bardziej pewne jest to że wyjdzie , od tego , że poprawią.Ewolucja serii
nie idzie w dobrym kierunku , Piranha Bytes już nie będzie pracować nad Gothic , chodzą słuchy
o wersjach na inne platformy.Jak dla mnie , są to raczej niepokojące wieści.

Ale kto może powiedzieć napewno że nie będzie Gothic 4 może Ktoś inny zamiast piranii będzie pracował nad grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może Ktoś inny zamiast piranii będzie

Dnia 04.09.2007 o 19:46, maciek.mucha napisał:

pracował nad grą.


Właśnie w tym problem.Gothic 4 podobno ma być , ale kto i jak zrobi grę nie wiadomo.Jedyne , co jest pewne , to fakt , iż Piranie rozeszły się z JooWood i nad Gothicami pracować raczej nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:16, KrzychW napisał:

Właśnie w tym problem.Gothic 4 podobno ma być , ale kto i jak zrobi grę nie wiadomo.Jedyne
, co jest pewne , to fakt , iż Piranie rozeszły się z JooWood i nad Gothicami pracować raczej
nie będą.

Było też chyba mówione, że za Gothic 4 zabierze się Spellbound- autor Desperados, Robin Hood itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja mam takie pytanie.
Jak dobijac przeciwnikow? Bo w jednym z poczatkowych zadan trzeba wybic orki jak ich pobije i zostawie to mi zadania niezalicza wiec dlatego sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:25, Wojtek404 napisał:

A ja mam takie pytanie.
Jak dobijac przeciwnikow? Bo w jednym z poczatkowych zadan trzeba wybic orki jak ich pobije
i zostawie to mi zadania niezalicza wiec dlatego sie pytam.

Trzeba chyba celując na leżącego trzymać cały czas PPM i potem nie puszczając PPM wciskac LPM. Mam nadzieję że się nie myle, ale grałem parę tygodni temu i już zapomniałem trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do leżącego orka i przytrzymaj prawy przycisk myszy. Gdy go namierzysz, to dalej trzymając prawy przycisk wciśnij lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walki dwoma mieczami nauczą mnie tylko assasyni, tak? czyli muszę do nich wstąpić czy coś? A to znaczy ze mam kroczyc drogą Beliara, a ja nie chce nia kroczyc? Dobrze myslę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 10:06, buguser napisał:

Walki dwoma mieczami nauczą mnie tylko assasyni, tak? czyli muszę do nich wstąpić czy coś?
A to znaczy ze mam kroczyc drogą Beliara, a ja nie chce nia kroczyc? Dobrze myslę?


Nie musisz podążać drogą Beliara.Podstawowej walki 2-mieczami uczy kilku assasynów w różnych miastach Varantu i można brać lekcje bez przyłączania się do nich.Mistrzowskiej walki uczą tylko w Ishtar , gdzie dostajemy się mając 75% poparcia u assasynów lub wycinając wszystko w pień(ale wtedy i tak nas nikt niczego nie nauczy).Jest jednak możliwość obejścia tego utrudnienia.Trzeba w którejś z kolei skrzyni znaleźć Miecz Mistrzowski i walcząc tą bronią , jesteśmy mistrzem walki 2-mieczami.Spis miejsc ze skrzyniami i ich zawartości był przynajmniej kilka razy zamieszczany w tym temacie.Na pewno 27/02/2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 13:42, KrzychW napisał:

Trzeba
w którejś z kolei skrzyni znaleźć Miecz Mistrzowski i walcząc tą bronią , jesteśmy mistrzem
walki 2-mieczami.Spis miejsc ze skrzyniami i ich zawartości był przynajmniej kilka razy zamieszczany
w tym temacie.Na pewno 27/02/2007.


Wystarczy ze zdobędę ten miecz i bedę mistrzem walki bronia dwuręcznej? Ale postawy walki dwiema broniami musze miec?

Mam szukać 27 lutego linku do połozenia i zawartości skrzynek? A może dasz linka, bo to jednak troche duzo szukania. Bedę wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba było długo szukać.To spis miejsc , gdzie znajdziemy skrzynie.Przedmioty znajdujące się w nich , zależne sa od tego , którą skrzynię z kolei otwieramy , bez względu na miejsce jej położenia.Spis przedmiotów również pod tym linkiem.Tak jak pisałem 27/02/2007 o godz.15,01
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&tpage=311

Jeżeli chodzi o walkę 2-mieczami , nie pamiętam już , czy trzeba mieć podstawy.Tarcz nie używałem , ponieważ taki styl walki nie odpowiadał mi wizualnie , ale prawdopodobnie nie jest mniej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:46, maciek.mucha napisał:

Trzeba umięć posługiwać sie dwoma mieczami bo inaczej niema mozliwosci na kożystanie z tego


To na szczęście nie problem.Nauczycieli podstawowego poziomu dwóch mieczy nie brakuje.Akurat ta umiejętność została w Gothic 3 dobrze zbalansowana i jeżeli ktoś chce ją opanować , nie ma z tym kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli broń dwuręczną? Nauczycieli tej umiejętności znajdziesz w Nordmarze. Nauczycielem 3 stopnia tej umiejętności jest Hogar z Klanu Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się