Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

W G3 nie przyłączasz się do frakcji tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach. U poszczególnych ugrupowań zdobywasz jedynie coraz większą reputację w miarę wykonywania dla nich kolejnych questów.
Assasyni są jednym z takich ugrupowań i możesz dla nich pracować (a także kupować ich pancerze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:40, Karharot napisał:

W G3 nie przyłączasz się do frakcji tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach. U poszczególnych
ugrupowań zdobywasz jedynie coraz większą reputację w miarę wykonywania dla nich kolejnych
questów.
Assasyni są jednym z takich ugrupowań i możesz dla nich pracować (a także kupować ich pancerze).

Acha, no to ja z pewnością u nich zawitam ;) Czekam na Assassin''s Creed, a to chyba wyjaśnia moje zainteresowanie do tej frakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a jak za każdym razem gram w gothica 3 to zawsze nabijam jak największy level i wskakuje do morza z cape dun i płynę na pustynie dokładniej do bakareshu i przed tym miastem jest taki koleś knut o ile się nie myle i może cię nauczyć walki dwoma mieczami, a raz tak się stało (nie wiem czy to błąd czy coś) że mógł mnie nauczyć walki dwoma mieczami poziom mistrzowski więc niektóre buble pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie: mianowicie jest taka wysepka na morzu (widac ja dokladnie na mapce) i czy mozna do niej dotrzec a jesli tak to czy sa tam dobre potworki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wyspa niedaleko Bakareshu? Jest tam jedna z 48 skrzyń ze specjalnym ustawionym lootem, o ile jednak pamiętam nie ma tam żadnych potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:46, Karharot napisał:

Ta wyspa niedaleko Bakareshu? Jest tam jedna z 48 skrzyń ze specjalnym ustawionym lootem, o
ile jednak pamiętam nie ma tam żadnych potworów.

aha dzieki to sobie poplyne i cos zgarne :) a czy w morzu moze cie zaatakowac jakis potwor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pływasz pomiędzy wyspami lub po zatokach to na pewno nie. Natomiast nie wiem co by się stało gdybyś wypłynął gdzieś daleko w morze (poza granice mapy) być może jest tu tak jak w G2 że w takim wypadku coś by cię zaatakowało (choć wątpię bo nie ma odpowiedniego filmiku na taką sytuację).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przebywam w Nordmarze. Mam questa, żeby zdobyć poparcie wytapiaczy rudy i sam zostać wytapiaczem. Zdobyłem poparcie wszystkich, prócz Pedara, bo nie mogę go znaleźć. Czy ktoś wie gdzie on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do ISHTAR ... zabić Zubena ( takie mam zadanie ) ... a więc dochodze do bram miasta ale nie chcą mnie wpuścić ponieważ mi nie ufają ... to wyciągam miecz i kosze wszystkich jak leci ... oddalam sie i czekam aż sami przylecą... i tak staram się zwabić jak najmniejszą liczbę na raz przeciwników ... i tak ich katrupie i katrupie aż nie pamiętam kogo trafiła moja strzała i pokazuje sie że oswobodziłem ISHTAR i dostaje doświadczenie ... a więc już nikt mnie nie atakuje idę sobie spokojnie zabić Zubena .... aaaaaaaa jego nie ma ... a zadanie cały czas aktualne ... gdzie jest Zuben gdy Ishtar jest oswobodzone????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej biegnij od razu po Zubena, żeby znowu Ci nie zwiał. Potem się zajmij resztą, albo zajmij sie nimi na początku, ale z umiarem :), bo znowu zwieje. Ja tak zrobiłem i problemu większego nie było. Uważaj tylko na czarnych magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całe Ishtar wyciąłem stojąc w bramie - kiedy podbiegali magowie to czekałem aż zaczną rzucać czar i hop za bramę. Pocisk uderza w ścianę, a mag dostaje fireballa/strzałę w głowę.
Ostatnio (grając "z Beliarem") robiłem taki początek gry - wybijam Ardeę, Reddock i Cape Dun (wszystko co żywe na wybrzeżu), potem do morza i płynę do Bakaresh. Stamtąd do kolejnych miast Varantu i gdzieś po paru godzinkach jestem już posłańcem Zubena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie zobaczyłem w ofercie, że w media jest Gothic 3 premierowy za 49.90 i zastanawiam sie czy jechać po niego czy nie? Jak się ukazał i chciałem kupić to był po 120 zł...chyba taniej już nie będzie...jak myślicie-kupować czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się