Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 00:34, Matias16162 napisał:

Waży jakieś 67mb. Przy twoim necie 5h ściągania Loytarze :)

Ta chyba 5 min. ;D

Dnia 09.02.2008 o 00:34, Matias16162 napisał:

A zresztą... noc jeszcze młoda :)) >

A zreszta co Ty tutaj robisz dobranocka minęła ;D
KŁEJK
Nie ma za co ;)
Musze wypróbować ten patch, zobaczymy co potrafi ;D.
Jeszcze raz KŁEJK
Po tym patchu gra stanie się jeszcze lepsza ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też musze, tylko najpierw musze zainstalować G3, ciekawe czy da rade, bo z tego co pamiętam, rok temu, gdy pierwszy raz instalowałem to gra sie nie chciała zainstalować, jakies problemy z płyta, może teraz bedzie lepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz... :)
dziś kompa naprawiałem kumplowi cały dzień mi zeszedł i dopiero od 21 mam czas na granie :)
Eco09
Zainstaluj i zasysaj patcha, później o efektach powiadom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:44, Matias16162 napisał:

no wiesz... :)
dziś kompa naprawiałem kumplowi cały dzień mi zeszedł i dopiero od 21 mam czas na granie
:)
Eco09
Zainstaluj i zasysaj patcha, później o efektach powiadom :)


Oby efekty były dobre, jak już może wiesz, miałem wersje premierową, wersja 1.08, gra chodziła cudnie, potem zainstalowałem po kolei patche 1.09, 1,12, 1.3, 1.4, 1.5 i 1.5.2 Tak sie cieło po tych patchach, że granie mijało sie z celem, mam nadzieje, więc, że ten patch coś zmieni albo wracam do wersji 1.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy od kompa, "humoru" g3 i innych rzeczy. i jednego lepiej u innego gorzej. a jaki masz PC? bo na 100% na tych słabszych powinien pomagac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:50, Matias16162 napisał:

to zależy od kompa, "humoru" g3 i innych rzeczy. i jednego lepiej u innego gorzej. a
jaki masz PC? bo na 100% na tych słabszych powinien pomagac...


Spójrz w podpis, znajdziesz tam wszystko.
EDIT:
Aha, wtedy miałem Intel Pentium 4 3.00GHz jednordzeniowy, teraz mam już Pentium D 3.00GHz dwurdzeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7600GT... Stary wywal tą karte. To nie powinno trafic w ogóle do sprzedaży ani 8500GT i 7600GS.
ratuje cie procek i 1GB RAM tak to nie wiele lepszy od mojego bys mial konfinga. moja grafa mi ratuje skore gdybym mial 7600GS/GT to na minimalnych pewno bym pocinał. na jakich detalach grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:56, Matias16162 napisał:

7600GT... Stary wywal tą karte. To nie powinno trafic w ogóle do sprzedaży ani 8500GT
i 7600GS.
ratuje cie procek i 1GB RAM tak to nie wiele lepszy od mojego bys mial konfinga. moja
grafa mi ratuje skore gdybym mial 7600GS/GT to na minimalnych pewno bym pocinał. na jakich
detalach grasz??


Wszystko na maksimum^^ i na wersji 1.08 na maksimum i średnich gra działała IDENTYCZNIE(przeszłem gre 2 razy na średnich, raz na maksimum i drugi raz na maksimum z tymi patchami zacząłem grać, ale nie zdołałem dokończyć)! Od czasu do czasu tylko jakaś ścinka, a po patchach tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:57, Ecko09 napisał:

Od czasu do czasu tylko jakaś ścinka, a po patchach

tragedia.
Nom u mnie przy większych walkach gra się ścinała tylko, a po patchach nie sprawdzałem bo nie ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LLOOOLLL
to masz szczęście bo ogólnie 7600GT u wielu osob w g3 nie wyrabia. u ciebie to chyba zasługa procka i RAM.
No, ale ja też dokupie se ze 512MB RAM bo na mojej grafie przy 2GB RAM grałem w g3 ze wszystkimi suwakami na maxa i osiągałem 50fps. niestety miałem mały pożar kompa i mam 768RAM :))
w sumie dziwne że patche zamiast ci pomagac szkodzą. Toż to zaprawde dziwna gra, lub twój PC.
a mi na minimalnych muli a na średnio wysokich nie.
no ale instaluj g3 i patch 1.6 i zdaj relację :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 01:04, Matias16162 napisał:

LLOOOLLL
to masz szczęście bo ogólnie 7600GT u wielu osob w g3 nie wyrabia. u ciebie to chyba
zasługa procka i RAM.
No, ale ja też dokupie se ze 512MB RAM bo na mojej grafie przy 2GB RAM grałem w g3 ze
wszystkimi suwakami na maxa i osiągałem 50fps. niestety miałem mały pożar kompa i mam
768RAM :))
w sumie dziwne że patche zamiast ci pomagac szkodzą. Toż to zaprawde dziwna gra, lub
twój PC.
a mi na minimalnych muli a na średnio wysokich nie.
no ale instaluj g3 i patch 1.6 i zdaj relację :)))


nie wiem co ty chcesz od tej karty, u mnie w kompie własnie karta graficzna sprawuje sie najlepiej, jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się