Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No "fanie" :(
A ja myślałem że wytępie całą pustynię zatrutymi strzałami a mam tylko 500 :(
Wybuchowych mam ponad 700 a zwykłych 2000 i ostrego bełtu 1000 tylko :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagana siła: 210
Zadawane obrażenia: 105
Wymagana cecha: "mistrz walki mieczem"
Bonusowa cecha: "mistrz dwóch ostrzy"

Miecz Mistrzowski możesz znaleźć w 36 specjalnej skrzyni którą otworzysz (położenie wszystkich specjalnych skrzyń jest zaznaczone na mapce poniżej), lub wykuć go samodzielnie co jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem bo samodzielnie wykuta broń ma +10 do obrażeń i -10 do wymaganej siły. Niestety wykucie tego miecza wymaga zdobycia dwóch katan co jest ciężkim zadaniem.

20080221155951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:56, Matias16162 napisał:

No "fanie" :(
A ja myślałem że wytępie całą pustynię zatrutymi strzałami a mam tylko 500 :(
Wybuchowych mam ponad 700 a zwykłych 2000 i ostrego bełtu 1000 tylko :((

To co ty snajper jesteś czy jak?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 16:02, Karharot napisał:

Wymagana siła: 210
Zadawane obrażenia: 105
Wymagana cecha: "mistrz walki mieczem"
Bonusowa cecha: "mistrz dwóch ostrzy"

Miecz Mistrzowski możesz znaleźć w 36 specjalnej skrzyni którą otworzysz (położenie wszystkich
specjalnych skrzyń jest zaznaczone na mapce poniżej), lub wykuć go samodzielnie co jest
zdecydowanie lepszym rozwiązaniem bo samodzielnie wykuta broń ma +10 do obrażeń i -10
do wymaganej siły. Niestety wykucie tego miecza wymaga zdobycia dwóch katan co jest ciężkim
zadaniem.


A nie ma jakies katany w jednej z tych skrzyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem - jest w 14. Problem jest ze zdobyciem drugiej, jeśli ma się zainstalowane najnowsze patche to można ją dostać od Angara w Mora Sul, jednak we wcześniejszych wersjach gry nie ma żadnego gwarantowanego miejsca w którym można ją znaleźć i trzeba polegać na szczęściu, licząc że zostanie ona losowo wygenerowana w jakiejś skrzyni lub w ofercie jakiegoś kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:32, Gorn7 napisał:

Świetne, ale mi wyskakuje error 404 więc mógłbyś je dać tutaj na forum?

Rzeczywiście, nieudolnie wkleił on tu te linki, mógł je zapodać normalnie, jako obrazki na forum. Ale wystarczy wejść po prostu na xfire''a tego usera i przejrzeć screeny. Szczerze powiedziawszy, mało efektowne. Twoje były zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:42, DJ Szlafrok napisał:

Równie dobrze można sprawdzić profil Ecko na XFire, ale nie tędy droga. ;-)

Tyle że właśnie szukam mojego hasła i nicku na XFire, bo zapomniałem gdy odinstalowałem ostatnio X-Fire.
BTW Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w cape dun ten szef orków każe mi oczyścić buntownicze podziemie cape dun.Ale w podziemiu cape dun niema buntowników tylko gobliny, smoki ,ogry i pełzacze. gdzie jest to podziemie cape dun .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:11, Matix123 napisał:

Mam pytanie w cape dun ten szef orków każe mi oczyścić buntownicze podziemie cape dun.Ale
w podziemiu cape dun niema buntowników tylko gobliny, smoki ,ogry i pełzacze. gdzie jest
to podziemie cape dun .

Heh.. masz pokonać Phila czy jakoś tak on się nazywał, tak czy inaczej to świniopas, zabij go a zadanie będziesz miał wypelnione.
@Matias16162
A co ma się stać, to tak jakbyś szedł drogą Beliara więc nic nowego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:17, Gorn7 napisał:

> Mam pytanie w cape dun ten szef orków każe mi oczyścić buntownicze podziemie cape
dun.Ale
> w podziemiu cape dun niema buntowników tylko gobliny, smoki ,ogry i pełzacze. gdzie
jest
> to podziemie cape dun .
Heh.. masz pokonać Phila czy jakoś tak on się nazywał świniopas, zabij go a zadanie będziesz
miał wypelnione.

I już.Tylko jego.A ten szef mówił o podziemiu cape dun .A właściwie czemu w tym podziemiu jest tyle stforów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:21, Eye-Maze napisał:

Rany, gdzie jest jaskinia tego bandyty na wybrzeżu?

Jak idziesz od Ardei na północ spotykasz w kamiennym kręgu gońca leśnego na zachód od niego, jesli nie pomyliłem kierunków są skały poszukaj tam po jaskiniach w którejś z nich znajduje się właśnie bandyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:21, Eye-Maze napisał:

Rany, gdzie jest jaskinia tego bandyty na wybrzeżu?

Jak idziesz od ardei tom ścieżką idziesz prosto potem skręcaż w prawo i tam jest trochę wilków idziesz prosto i tam jest ta jaskinia ortegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się