Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

@Matix123
Nie ma żadnego podziemia, ty pewnie mówisz o jaskini jakiejś która się znajduje na plazy, ale nie o to biega w tej
misji chodzi o buntownicze podziemie jako że jest ktoś w Cape Dun kto się przeciwstawia i zbiera sojusznikow do
rewolucji miasta.
Edit: Nie wiem dlaczego powstal nowy post, tak czy inaczej chcialem edytwać poprzedni.
Edit2: Wiem na czyje pytanie odpowiadaleś, ja pisze odnoście tych poprzednich postów.
Edit3: Screeny byly już dawane, jeśli chcesz to daj swoje, nie spamuj już, tylko edytuj swojego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziemie ma również inne znaczenie niż jaskinie czy tunele. Podziemie może być też użyte do określenia jakiejś organizacji ukrytej wewnątrz danej grupy czy społeczności. Np. przed 1989 zwrot "zejść do podziemie" odnosił się głównie do działaczy Solidarności którzy ukrywali się przed władzą, natomiast w czasie II WŚ podziemiem określało się wszystkie organizacje ruchu oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:29, Gorn7 napisał:

@Matix123
Nie ma żadnego podziemia, ty pewnie mówisz o jaskini jakiejś która się znajduje na plazy,
ale nie o to biega w tej
misji chodzi o buntownicze podziemie jako że jest ktoś w Cape Dun kto się przeciwstawia
i zbiera sojusznikow do
rewolucji miasta.
Edit: Nie wiem dlaczego powstal nowy post, tak czy inaczej chcialem edytwać poprzedni.

Ja odpowiadałem na pytanie gdzie jest jaskinia ortegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:32, Matix123 napisał:

Macie screeny.Dajcie jakieś fajne.


Sorry ale na kilku ostatnich stronach zadałeś to pytanie już kilkanaście razy nie licząc już tego, że trzy posty wyżej umieściłeś coś identycznego przystopuj bardzo Cię proszę bo może się to źle dla Ciebie skończyć. Jak ktoś będzie miał to Ci da...

Pytanie:
W Nemorze dostałem zadanie "Splądruj Farmy". O które farmy dokładnie chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:40, YahooPL napisał:

Pytanie:
W Nemorze dostałem zadanie "Splądruj Farmy". O które farmy dokładnie chodzi ???

Peer zleca nam zadanie okradzenia Dudleya. Idziemy do jego domu i zabieramy zawartość skrzyni.
Kradzież: +1
Punkty Doświadczenia: 1250
Znalazłem coś takiego nie wiem, ale może ci coś mówią te imiona skoro jesteś w tamtych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Druid koło Geldern zleca zadanie żeby zmotywowac ludzi z Geldern do rewolucji. Jak mam to niby zrobic? Zawsze sam wyzwalałem Geldern ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogadać o tym z Magiem Mariusem w Geldern.

Ale on będzie ci najpierw kazał zrobić jedno zadanie.

Dopiero potem przygotuje ludzi do rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogadać z magiem ognia który w Geldern robi za kucharza - on pomoże Ci ukończyć tego questa pod warunkiem że wykonasz dla niego zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:53, Matias16162 napisał:

Mam problem. Druid koło Geldern zleca zadanie żeby zmotywowac ludzi z Geldern do rewolucji.
Jak mam to niby zrobic? Zawsze sam wyzwalałem Geldern ....


Pamiętam, że z magiem ognia musisz porozmawiać. Jest jedynym magiem ognia w tym mieście więc chyba go znajdziesz. Jest w małym domku na uboczu. Imienia nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- czy mimo wgranego najnowszego patcha też po jakimś czasie zaczynają wam lewitować przedmioty (ja gram juz z 2 tyg i dopiero od niedawna zauważyłem, że coraz więcej przedmiotów wisi w powietrzu)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:02, piero92 napisał:

Mam pytanie- czy mimo wgranego najnowszego patcha też po jakimś czasie zaczynają wam
lewitować przedmioty (ja gram juz z 2 tyg i dopiero od niedawna zauważyłem, że coraz
więcej przedmiotów wisi w powietrzu)??


Spoko u mnie też tak jest. Póki co są to tylko statyczne elementy otoczonia. Gorzej jak zaczną lewitować skrzynie albo NPC ale to się ponoć bardzo rzadko zdarza. Tylko Matiasowi na razie skrzynia lewitowała. Mi od pojedynczych kamyczków, przez drzewa po niezły kawałek lasu lewitują przedmioty. Na to chyba jednak nie ma rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:36, gothicsheep napisał:

> Świetne, ale mi wyskakuje error 404 więc mógłbyś je dać tutaj na forum?
Rzeczywiście, nieudolnie wkleił on tu te linki, mógł je zapodać normalnie, jako obrazki
na forum. Ale wystarczy wejść po prostu na xfire''a tego usera i przejrzeć screeny. Szczerze
powiedziawszy, mało efektowne. Twoje były zdecydowanie lepsze.


Mało efektowne, bo jestem na początku, innych save''ow nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś kupić zwój snu albo przywołania jakiegoś potwora (bo znowu skrzynie muszę otworzyć, a miast narazie nie zamierzam odbijać :P)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:27, Ecko09 napisał:

Mało efektowne, bo jestem na początku, innych save''ow nie mam.


To po co je zamieszczałeś, skoro według ciebie nie są najwyższych lotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:37, DJ Szlafrok napisał:

> Mało efektowne, bo jestem na początku, innych save''ow nie mam.

To po co je zamieszczałeś, skoro według ciebie nie są najwyższych lotów?


Bo chciałem pokazać grafike u siebie i chyba wyraźnie widac, że jest wspaniała, szczególnie te dwa ostatnie.
Dla tych co nie działa: http://www.xfire.com/screenshots/ecko09/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:56, Ecko09 napisał:

> > Mało efektowne, bo jestem na początku, innych save''ow nie mam.
>
> To po co je zamieszczałeś, skoro według ciebie nie są najwyższych lotów?
>

Bo chciałem pokazać grafike u siebie i chyba wyraźnie widac, że jest wspaniała, szczególnie
te dwa ostatnie.
Dla tych co nie działa: http://www.xfire.com/screenshots/ecko09/

Jak jest ten screen co jesteś na wybrzeżu tam jest taki domek gdzie to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się