Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2008 o 16:59, YahooPL napisał:

> Gdzie są te złote talerze dla laresa.

Wbrew pozorom to nie są talerze a normalne złote kielichy. Różnią się tylko nazwą "Złoty
Talerz". Jeden z nich jest w głównej sali gdzie przesiaduje najwyższy z szamanów. Pozostałe
są w mniejszej salce obok gdzie przy pulpitach i stołach alchemicznych stoi kilku innych
szamanów. Żeby je ukraść trzeba mieć dużo szczęścia więc zanim zaczniesz lepiej zapisz
...

Tam u mnie nie ma szamana bo oczyściłem geldern z orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 18:59, Matix123 napisał:

Jak oczyściłem myrtane z orków i zabiłem ZUBENA to komu mam to powiedzieć:Rhobarowi??


Tak jemu, a potem udaj sie do Innosa w klasztorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 19:08, cmurder napisał:

> Patch 1.6, u mnie powoduje jeszcze większe ściny, bez patcha gram na takich ustawianiach

> <screen> a z patchem nawet wszystkie suwaki na minimum to tnie się jak cholera.


u mnie jest natomiast prawie idealnie http://pl.youtube.com/watch?v=eaynTmn74F0


Tak przy okazji, dodaj mnie do przyjaciół na youtube, mój nick to Barbossas. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 19:08, cmurder napisał:

u mnie jest natomiast prawie idealnie http://pl.youtube.com/watch?v=eaynTmn74F0


Cholera a myślałem, że to ja tu rządze z moim sprzętem :]
Nie no żart. Masz mocniejszą kartę ode mnie i procesor kręciłeś czego ja jeszcze nie robiłem. Prawie nie występują u Ciebie ściny. U mnie dość rzadko, ale jak już wystąpią to raczej nie przeszkadzają. Poza tym detale te same i w końcu można pograć w tą grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:28, Matias16162 napisał:

Gdzie jest artefakt dla tego orka z Geldern co niby z jakichś ruin mu trzeba go przynieśc
czy coś..? Wiecie o kogo mi chodzi?


I ty mówisz, że przeszedłeś G3 8 razy? Szczerze wątpie. nie zadawałbyś takich pytań, nawet jeśli dawno nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Mi się zdaje że zadaje pytania tylko żeby se postów nabić.

Ale mam pytanie:

Czy istnieje mapa wszystkich obozów orków w Nordmarze? Jeśli tak to może ktoś dać mi link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer 101 na dołączonej mapie. Artefakt jest trochę trudny do odnalezienia gdyż znajduje się na wzgórzu na które można wejść jedynie od północy, czyli idąc od strony Geldern najpierw musisz to wzgórze okrążyć a potem zawrócić na południe.

20080223213740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:35, Meykan napisał:

Czy istnieje mapa wszystkich obozów orków w Nordmarze? Jeśli tak to może ktoś dać mi
link?


Różowe kropki na poniższej mapie. I tak pewnie nie wszystki zaznaczono i będziesz musiał szukać na własną ręke.

Co do Matiasa to wydało się to co od dłuższego czasu przypuszczałem. Gratuluję ;]

20080223214024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2008 o 21:35, Meykan napisał:

Ale mam pytanie:

Czy istnieje mapa wszystkich obozów orków w Nordmarze? Jeśli tak to może ktoś dać mi
link?


Niestety nie ma takiej mapy, ale przy jednej drodze są te ich wszystkie obozy, jeden po drugim, zdaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:42, Ecko09 napisał:

Niestety nie ma takiej mapy, ale przy jednej drodze są te ich wszystkie obozy, jeden
po drugim, zdaje sie.


A co masz powyżej ??? ;}
Poza tym obozy są jeszcze zaznaczone żółtymi kropkami na ogólnoświatowej mapie, którą zamieścił trzy posty wyżej Karharot. Aha i wszystkie obozy orków nie znajdują się przy jednej drodze a są rozrzucone po całym Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeden normalny user który się nie czepia. Ja próbowałem na nie wleciec jako krwiopijca bo nie mogę na nie wejśc. Dlatego się zapytałem gdzie są te ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:31, Speed 7 napisał:

dlaczego nie zapytacie mnie co chcecie wiedzieć . Wasz Xardas.


Sorry ale chyba nie bardzo łapie ...
Jak ktoś bedzie miał jakieś pytanie to na pewno zada je ogółowi i wtedy będziesz mógł takowemu kolesiowi pomóc.

Ale skoro tak bardzo chcesz się wykazać to możesz mi opsać gdzie jest farma Dudleya w okolicach Faring? Bo nie chce mi się szukać a na tych mapkach powyżej chyba nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothica mam w jednym palcu.Chciałem porozmawiać z graczami co w niego grają.Ale osoby którzy wykorzystują poradniki i kody-to nie gracze. Niestety grę zaliczyłem w całości bez pooradnika i podp[owiedzi.Jestem jedyną osobą w Europie który jest mistrzem gier bez kodów i poradników.Ale przyznam się-że 3 misji w Gothicu 3 nie zaliczyłem.niestety jest to nie realne. XARDAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:43, Speed 7 napisał:

Niestety Dudley znajduje sie w Nemorze.


Sorry. To on zleca misję, że mam obrabowac jakąś farmę tylko nie wiem jaką i co mam z niej wziąć by mi zaliczyło zadanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się