Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nic sie nie stało stary.Niestety Dudley nie ma farmy-a misja do spladrowania jest bardzo łatwa.Nie zdradzam o co chodzi-boto wtedy bedzie dla Ciebie poradnik.jak zaliczysz to Ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:50, Speed 7 napisał:

Nic sie nie stało stary.Niestety Dudley nie ma farmy-a misja do spladrowania jest bardzo
łatwa.Nie zdradzam o co chodzi-boto wtedy bedzie dla Ciebie poradnik.jak zaliczysz to
Ci powiem.


Jak zaliczy to nie bedzie sensu mu mówić, rusz mózgownicą...takie porady to se możesz wsadzić sam wiesz gdzie. Już lepiej sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:47, Speed 7 napisał:

A splądrowałeś farmę w okolicy Faring?


Co to za związek ?

Dnia 23.02.2008 o 22:47, Speed 7 napisał:

Nic sie nie stało stary.Niestety Dudley nie ma farmy-a misja do spladrowania jest bardzo łatwa.Nie zdradzam o > co chodzi-boto wtedy bedzie dla Ciebie poradnik.jak zaliczysz to Ci powiem.


Wtedy już będę sam wiedział. Na tym polega forum żeby innym pomagać. Nie wszyscy mogą poświęcić tyle czasu na granie co Ty i nie chce im się latać po świecie i szukać jakiejś farmy. Jak nie masz zamiaru tu nikomu pomagać to możesz sobie odpuścić ten temat.

Ponawiam pytanie do kogoś innego:
Misja "Splądruj Farmy" dla Nemory. Gdzie, co i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:37, Speed 7 napisał:

Gothica mam w jednym palcu.Chciałem porozmawiać z graczami co w niego grają.Ale osoby
którzy wykorzystują poradniki i kody-to nie gracze. Niestety grę zaliczyłem w całości
bez pooradnika i podp[owiedzi.Jestem jedyną osobą w Europie który jest mistrzem gier
bez kodów i poradników.Ale przyznam się-że 3 misji w Gothicu 3 nie zaliczyłem.niestety
jest to nie realne. XARDAS.


Koleś, próbujesz być śmieszny czy jesteś taki na prawdę. "Jestem jedyną osobą w Europie który jest mistrzem gier bez kodów i poradników.", ten tekst mnie rozwalił. Jesteś mistrzem gier bez UŻYWANIA kodów i poradników, jeśli już i nie jesteś taką jedyną osobą. Mógłbym Ci podać wiele osób które w moim najbliższym otoczeniu kodów nie używają, więc się tym tak nie chwal, osób które nie używają kodów i poradników są tysiące (w europie też).

I żeby totalnie nie odchodzić od tematu: Gdzie jest ten kamień teleportacyjny w Goth''cie, którego szukamy z Gornem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem farmy której szukasz jest Farmon, Od wyjścia w którym jest Thorus idź cały czas prosto a po jakimś czasie dojdziesz do tej farmy, a tam jest skrzynia w domu i musisz ją splądrować.

Speed 7 - Jedyną osobą w Europie!? bez kodów, poradników? Wysoko postawiłeś poprzeczkę.

Nie wierzę ci.

Wolus1 - Ten kamień jest w skrzyni w Latarni w tym samym pokoju w którym siedzi ten ork na tronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:59, Meykan napisał:

Właścicielem farmy której szukasz jest Farmon, Od wyjścia w którym jest Thorus idź cały
czas prosto a po jakimś czasie dojdziesz do tej farmy.


O to wiem co to za farma. Dostałem tam misję z tym Crisem, którego maiłem odprowadzić. Właściciel farmy mi zlecił tą misję z buntownikami co go okradli. Tą misję też zrobiłem i odzyskałem ta daninę. Co jeszcze mam zrobić lub co ukraść z tej farmy?

Dnia 23.02.2008 o 22:59, Meykan napisał:

Nie wierzę ci.


Nie Ty jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:57, Wolus1 napisał:

I żeby totalnie nie odchodzić od tematu: Gdzie jest ten kamień teleportacyjny w Goth''cie,
którego szukamy z Gornem???


jeden jest w skrzyni w chacie przywódcy Orków a drugi w Gocie w kuźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:57, Wolus1 napisał:

Gdzie jest ten kamień teleportacyjny w Goth''cie, którego szukamy z Gornem???


Chodzi Ci o kamień teleportacyjny do Vengardu? Znajduje się w jaskini pod Gothą (aby do niej wejść nie trzebe nawet wchodzić na dziedziniec gdzie jest demon. Wejście do jaskini jest zaznaczone strzałką na poniższej mapie.

20080223230435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie ludzie.Nie o to chodzi żeby szybko przejść grę.Nie macie czasu?A kto Was ściga?Można grać nawet i pięć lat.Przynajmniej jak sie samemu przejdzie to jest satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy? No szok. Ale on się pyta o dokładne położenie a nie ile sekund mu to zajmie. Ale kolo.
]EDIT:
W takim razie po co według Ciebie są fora internetowe? Chyba żeby sobie pomagac nie (czasami mam do tego wątpliwości)? Mnie ściga. Czas. Nie zamierzam 5lat gry przechodzic. I się pytam jak już totalnie czegoś nie wiem i nie mogę znaleźc. Miałem nie przyjemnośc 3 miesiące qesta wykonywac. Raz i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 23:09, Speed 7 napisał:

Ej ludzie ludzie.Nie o to chodzi żeby szybko przejść grę.Nie macie czasu?A kto Was ściga?


Nikt nas nie ściga, tylko wiesz przez te pare lat możnaby ukończyć wiele innych gier które czeakają w kolejce... :/

>Można

Dnia 23.02.2008 o 23:09, Speed 7 napisał:

grać nawet i pięć lat.Przynajmniej jak sie samemu przejdzie to jest satysfakcja.


Można, tylko po co? Tu ludzie piszą jak mają problem i szukają pomocy. To tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety poradników w internecie jest sporo-chcecie to mogę podać sporo linków.ale poradnikiem nie jestem-bo nie toleruje tego.Ale na temat tej gry i przygód Gothica z miłą checią porozmawiam.Najbardziej jestem zły że w Gothicu 4 bedzie inny bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 23:20, Speed 7 napisał:

Jestem tu dziś pierwszy raz.Więc gdzie te wypowiedzi o G4 mają być?


Wpisujesz w wyszukiwarkę na forum Gothic 4 i gotowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się