Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 20:39, Matias16162 napisał:

Już się nie moge doczekac bo to tragedia że w Geldern potrafi mój pc osiągac 30fps a
w Mora Sul spada nawet do 5fps ostatnio ;/;/;/;/


A któż to się tak zachwycał nowym patchem, hę?

Dnia 22.02.2008 o 20:39, Matias16162 napisał:

Tiaa... Tylko ciekawe kiedy ten patch ma byc co ma zawuerac niby 30mb czystego engine?


Zgaduję, że to pytanie nie do mnie... Łał, trafiłem!

Dnia 22.02.2008 o 20:39, Matias16162 napisał:

Podobno nie ma 2 katan w grze... hah.. tak się składa że ja mam 2 bez kodów. 1 chyba
gdzieś wygrałem, a drugą w skrzyni znalazłem. Kto puścił tą plotkę?


Trochę czerstwy ten news.
Pierwotnie w grze osiągalna była tylko jedna katana, ta ze skrzyni. Dopiero Community Patch... 1.4 (?) dodał drugą jako nagrodę za wygranie pojedynku z Angarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 00:21, Matias16162 napisał:

Ja się zachwycałem. On naprawdę zmienił sytuację. Miałem 20fps w Mora Sul ale ostatnio
się coś odmieniło g3 i spada do 5fps ;/;/;/


Mi za to wszędzie chodzi dobrze i płynnie, nic się nie tnie. Jest tylko jeden wyjątek od tej reguły. Gdy mam walczyć ze stadem zombie/mumii gra zaczyna wyraźnie zwalniać. Musi ich być naprawdę dużo by tak się stało, około dwudziestu. Co najlepsze występuje to tylko przy tym jednym gatunku przeciwnika. Jak wyzwalałem miasta i trzydziestu orków na mnie się rzucało to wszystko było git. Dość ciekawa sytuacja, nie ?

Ma ktoś mapkę z zaznaczonymi miejscami gdzie są przedmioty do zadania "Zbadaj ruiny Al-Shedim" ?
Niestety moje mapki nie sięgają i nie wiem czy istnieje takowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 08:08, YahooPL napisał:

>

>

Ma ktoś mapkę z zaznaczonymi miejscami gdzie są przedmioty do zadania "Zbadaj ruiny Al-Shedim"
?
Niestety moje mapki nie sięgają i nie wiem czy istnieje takowa :)


Zdaje sie, że Saturas powinien ci dać te mape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tych artefaktów to jeden jest w grobowcu przodków ale dajcie mi imię. Ja już zabiłem Ejnara. A może artefakt ma Angir czy Angar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 08:57, HEB napisał:

A co do tych artefaktów to jeden jest w grobowcu przodków ale dajcie mi imię. Ja już
zabiłem Ejnara. A może artefakt ma Angir czy Angar ?


Jak byś mógł trochę bardziej jasno wyrażać pytania...
Grobowiec w Nordmarze w którym znajduje się artefakt Adanosa to Akasha na północy krainy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się w Gothic 3 opcja walki dwoma brońmi jednoręcznymi. Żałuję, że nie było takich możliwości w poprzednich częściach.
To teraz mój ulubiony styl walki.

Mógłby mi ktoś zaipodać link do wersji demo? Muszę wiedzieć, czy to pójdzie na moim pececie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 09:56, sprite39 napisał:

Podoba mi się w Gothic 3 opcja walki dwoma brońmi jednoręcznymi. Żałuję, że nie było
takich możliwości w poprzednich częściach.
To teraz mój ulubiony styl walki.


Pomysł fajny ale moim zdaniem nadal słabo wykonany. Cały czas mam wrażenie jakby używana była tylko jedna broń a ta gruga jest sobie po prostu z tyłu. Poza tym zadaje mniejsze obrażenia niż jakbym walczył jedną bronią. Ja np. walczyłem dwoma półtoraręcznymi mieczami i życie wrogów zjeżdżało dwa razy wolniej niż jakbym ich chłostał tylko jednym. Dla mnie bezużyteczne ...

Dnia 23.02.2008 o 09:56, sprite39 napisał:

Mógłby mi ktoś zaipodać link do wersji demo? Muszę wiedzieć, czy to pójdzie na moim pececie.


Google nie gryzie:
http://www.download.net.pl/11636/Gothic-3-Demo/

http://www.idg.pl/ftp/gr y_3566/Gothic.3.Demo..html

http://files.filefront.com/Gothic+3+Demo/;6164106;/fil einfo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:15, YahooPL napisał:

Pomysł fajny ale moim zdaniem nadal słabo wykonany. Cały czas mam wrażenie jakby używana
była tylko jedna broń a ta gruga jest sobie po prostu z tyłu. Poza tym zadaje mniejsze
obrażenia niż jakbym walczył jedną bronią. Ja np. walczyłem dwoma półtoraręcznymi mieczami
i życie wrogów zjeżdżało dwa razy wolniej niż jakbym ich chłostał tylko jednym. Dla mnie
bezużyteczne ...

Faktycznie, druga broń często jest z tyłu. A że zadajemy mniejsze obrażenia to nie wiedziałem. Na pewno ten styl walki ma swoje zalety.

Dnia 23.02.2008 o 10:15, YahooPL napisał:

Google nie gryzie:

Tak, wiem. Znalazłem. Dzięki ;)

I jeszcz pytanko odnośnie wymagań sprzętowych. Czy między wymaganiami pełnej wersji a wersji demo występuje jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:24, sprite39 napisał:

I jeszcz pytanko odnośnie wymagań sprzętowych. Czy między wymaganiami pełnej wersji a
wersji demo występuje jakaś różnica?

Raczej nie. Bo demo to tak jakby fragmenty wycięty gry. Więc jak demo Ci nie pójdzie to i pełna wersja także nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:24, sprite39 napisał:

I jeszcz pytanko odnośnie wymagań sprzętowych. Czy między wymaganiami pełnej wersji a
wersji demo występuje jakaś różnica?


Jedyne co może się różnić to czas ładowania plansz. Będzie pewnie mniejszy bo i na potrzeby dema okroili świat więc może mniej zamulać. Ale większej różnicy raczej nie będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem z Gothic 3.
Ściągnąłem sobie demo i zainstalowałem. Kiedy próbowałem otworzyć grę wyświetlił się error:

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_29.dill. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

Instalować ponownie aplikację próbowałem - bez skutku. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
Problem ten występował także przy próbie uruchomienia dema Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:51, Ecko09 napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale w G3 pełzacze wyglądają jak jakaś mniejsza wersja Śniącego
xDDD


Potworki ogólnie zrobiły się bardzo żałosne. Ścierwojad to jakiś czerwony szczur, trole wyglądają jakby uciekły z paczki Laysów. Bieda. Najbardziej jednak denerwuje mnie to co dzieje się z ciałami po ich śmierci. W cyrku naprawdę nie zobaczył bym większych akrobacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z założenia,to śniący był większą wersją pełzaczy,porównałem sobie pełzacze z kopalni od starego obozu i śniącego pod koniec gry,wychodzi na to,że śniący to taki przerośnięty pełzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:56, YahooPL napisał:

Potworki ogólnie zrobiły się bardzo żałosne. Ścierwojad to jakiś czerwony szczur, trole
wyglądają jakby uciekły z paczki Laysów. Bieda. Najbardziej jednak denerwuje mnie to
co dzieje się z ciałami po ich śmierci. W cyrku naprawdę nie zobaczył bym większych akrobacji...

No co prawda to prawda żałone to jest. Korpus leci w powietrzu a nogi robią obrót o 360 stopni ;] Po czym ciało upada na ziemie i dostaje takich drgawek jakby miało padaczkę. Jeszcze brak tylko białej piany cieknacej z ust. Chociaż w wykonaniu G3 pewnie ciekłoby z czegoś innego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 09:56, sprite39 napisał:

Faktycznie, druga broń często jest z tyłu. A że zadajemy mniejsze obrażenia to nie wiedziałem.
Na pewno ten styl walki ma swoje zalety.


Ma. Dwie.
Bezimienny świetnie wygląda mając na plecach dwa miecze (wyjątkiem jest dodatkowa tarcza, którą przebijają ostrza...) i ewentualnie mając je wyciągnięte.
Drugim plusem jest młynek, JEDYNY wartościowy kombos (chociaż sam nie wiem, czy przytrzymanie jednego przycisku kombinacją można nazwać) przy walce z użyciem dwu mieczy.
W skrócie - nie warto.

@Yahoo

Dnia 23.02.2008 o 09:56, sprite39 napisał:

Jedyne co może się różnić to czas ładowania plansz. Będzie pewnie mniejszy bo i na potrzeby
dema okroili świat więc może mniej zamulać. Ale większej różnicy raczej nie będzie ...


I tutaj Cię zdziwko weźmie - otóż wersja demo wczytuje się dokładnie tak samo, jeśli chodzi o długość, jak i pełna (!). Sądzę, że to sprawka doczytywania terenu w lot, tj. podczas gry.

@Ecko

Dnia 23.02.2008 o 09:56, sprite39 napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale w G3 pełzacze wyglądają jak jakaś mniejsza wersja Śniącego
xDDD


To chyba już każdy zauważył. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się