Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 21:31, Kalejdoskop86 napisał:

W tak krótkim czasie (nawet jakby zaczęli robić krótko po premierze) za dużo nie zdziałają.

Ponoć cuda się zdarzają ale chyba raczej nie w informatyce ;D.

Dnia 17.04.2008 o 21:31, Kalejdoskop86 napisał:

Przecież by musieli nie wiadomo co z silnikiem robić albo od nowa go wytworzyć, ale masz
rację... nie można być pewnym, czy naprawią wszystko, czy tylko troszeczkę... chociaż
cuda się zdarzają, to może Gothic powróci do czasów swojej świetności? :)

może ... może ... pożyjemy zobaczymy :)

Dnia 17.04.2008 o 21:31, Kalejdoskop86 napisał:

Oby dużo zarobili na Gothicu... kurde! nowy komputer na jesień i dopiero wtedy kupię
G3 i będę grać... łaa! :)

to już niedługo ... byle do wakacji a potem trochę szkoły i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Każda ze szkół magii ma zablokowane trzy najpotężniejsze czary, możesz je poznać dopiero wtedy gdu poprzesz boga który jest patronem tej konkretnej szkoły (co jednocześnie permanentnie zablokuje Ci dostęp do czarów z dwóch pozostałych szkół).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:34, KŁEJK napisał:

Ponoć cuda się zdarzają ale chyba raczej nie w informatyce ;D.

No tak, ale może znajdą tzw. "złoty środek" . Może tylko coś jest źle, poprawią to i.... dobra, według mnie nadal będą bugi i przycinania :D .

Dnia 17.04.2008 o 21:34, KŁEJK napisał:

może ... może ... pożyjemy zobaczymy :)

Aby było jak najlepiej :) .

Dnia 17.04.2008 o 21:34, KŁEJK napisał:

to już niedługo ... byle do wakacji a potem trochę szkoły i :)

Właśnie. Później święta, ferie i tym samym można cały dzień grać :) .

Mam pytanko jeszcze: czy w G3 są upadli paladyni, ale nie nieżywi (jak w G2 "Panowie Cienia" ) , tylko normalni, którzy przeszli na stronę Beliara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:37, Karharot napisał:

Nie. Każda ze szkół magii ma zablokowane trzy najpotężniejsze czary, możesz je poznać
dopiero wtedy gdu poprzesz boga który jest patronem tej konkretnej szkoły (co jednocześnie
permanentnie zablokuje Ci dostęp do czarów z dwóch pozostałych szkół).


Wiem.
Miałem na myśli to, że czar Armia Ciemności został zablokowany przez autorów i nie można go zdobyć. Nawet opis czaru jasno to wskazuje, a choć sam go nigdy nie nauczyłem się, wolę nie zgrywać mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Przyznam że chociaż raz przeszedłem ścieżką Beliara to nigdy nie nauczyłem się tego czaru (chyba nawet nie próbowałem) więc całkowitej pewności nie mam. Ale chociaż niczego sobie za to uciąć nie dam to wydaje mi się że czar powinien być dostępny.
Jeśli go nie ma to jest to kolejny bug tej gry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do spekulacji a propos dodatku sądzę, że ma to i plusy i minusy.
Plusy: pozwiedzamy najpewniej te nieznane krainy tam gdzie idzie Bezi z Xardim, po drugie może poprawią silnik graficzny i nie będzie się gra cieła na każdym kompie. Minusy jeśli nie robi tego PB to być może gothic 3 straci swój urok i grywalność (?) xD. (Bo trzeba przyznać może i gra nie najlepsza ze wszystkich jakie powstały o Gothicu, ale na pewno nie jest aż tak zła, osobiście ją lubię, chociaż ja często lubię gry, które są później uznawane za gnioty XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 23:38, garrick napisał:

Minusy jeśli
nie robi tego PB to być może gothic 3 straci swój urok i grywalność (?)


Całkiem możliwe i właśnie tego się najbardziej obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy sie. PB znów jest razem z JoWood i nagle ogłaszają prace nad dodatkiem do G3. To chyba oczywiste więc, że dodatek robi PB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - ludzie z PB o dodatku dowiedzieli się z internetu:
forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=5996235&#post5996235
Mni ej więcej:"Mogę powiedzieć będąc absolutnie pewnym - PB nie ma żadnego związku z dodatkiem. Nie mamy pojęcia, kto go zrobi."
Spellbound również go nie zrobi - robią G4, a wydawanie dodatku dlatego, że nie ma się pomysłu na sequel to kretynizm.
Autorzy fanowskich patchy również nie.

Na 100% będzie to jakaś inna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 14:11, Ecko09 napisał:

Zastanówmy sie. PB znów jest razem z JoWood i nagle ogłaszają prace nad dodatkiem do
G3. To chyba oczywiste więc, że dodatek robi PB?

Jak słońce. To dobrze bo byłem święcie przekonany ,że nawet takiego planu o dodatku nie będzie. I mam nadzieję ,ze PB zobaczyła jak wygląda pierwotnie G3 i zrobi coś z tym by zadowolić fanów. Oby poprawili te wszystkie błędy w tym dodatku. Dla mnie mogą go robić i rok byle by nie było bugów, błędów i nie wiadomo czego jeszcze. Moim zdaniem PB powinna zorganizować jakąś ankietę co do G3 i w 100% dowiedzieli by się co im nie wyszło i co fani chcieli by poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemal na pewno będzie to inne studio - studio Spellbound jest zbyt zajęte G4, żeby robić dodatek. Wystarczy, że pracowało przy patchu. Ponadto gra ma być niezależnym dodatkiem - czyli będzie pracować na tym samym silniku, ale G3 nie będzie wymagał! To niezła wiadomość, chociaż spodziewałem się, że podobnie jak w Nocy Kruka, dodatek będzie się łączyć z podstawową grą. Szykuje się rozbudowana gra (jeśli ma być niezależnym produktem, a nie tylko rozszerzeniem).
Piranha Bytes tworzy inną grę. To, że pogodzili się, nie oznacza, że porzucą swój projekt.

Po wczorajszym zdumiewającym obwieszczeniu JoWood, zaciekawiony całym zdarzeniem serwis gamona.de przeprowadził wywiad z wydawcą gier Gothic. W opublikowanym tekście najbardziej rzucają się w oczy stwierdzenia mówiące o tym jakoby Forsaken Gods ma być swego rodzaju łącznikiem pomiędzy trzecią a czwartą częścią serii. Mało tego "dodatek" najprawdopodobniej nie będzie wymagał podstawowej wersji gry. Co czyni z niego niezależny AddOn na podobnej zasadzie jak miało się to w przypadku Nocy Kruka. Nadal jednak nie ujawniono komu przyjdzie stworzyć Forsaken Gods. Być może na dniach JoWood zdradzi nam tą informacje.
gothic.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:55, macned napisał:

Niemal na pewno będzie to inne studio - studio Spellbound jest zbyt zajęte G4, żeby robić
dodatek. Wystarczy, że pracowało przy patchu. Ponadto gra ma być niezależnym dodatkiem
- czyli będzie pracować na tym samym silniku, ale G3 nie będzie wymagał! To niezła wiadomość,
chociaż spodziewałem się, że podobnie jak w Nocy Kruka, dodatek będzie się łączyć z podstawową
grą. Szykuje się rozbudowana gra (jeśli ma być niezależnym produktem, a nie tylko rozszerzeniem).
Piranha Bytes tworzy inną grę. To, że pogodzili się, nie oznacza, że porzucą swój projekt.

To jak dla mnie zła wiadomość. Na dobry wszystkim by wyszło gdyby jednak do dodatku była potrzebna podstawka. A tak to oni zrobią zupełnie inne dzieło i to co zrobili z G3 ujdzie wszystkim twórcom na sucho (i tak już wyszło). A jak nie Spelbound i nie PB to kto?? Cenega ^^ oby z tym dodatkiem to nie było słowa rzucone na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzicie ? Gothic 3 dal ciala :| wlasciwie do programisci bo mieli odac takiego "dinozaura" na ktorym mialo sie jezdzic lecz nie mieli czasu, nie zdazyli rowniez udoskonalic kodu przez co gothic ma takie wymagania, wiec skoro G4 robi nowa firma chociaz to juz nie bedzie Gothic bo zgubia watek no i juz nie jestesmy bezimiennym moze uda im sie uniknac tego bledu i zmneisjsza wymagania ? lub zostana przy takich jak G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz takie rzeczy. Potrzebuję mapki Myrtany. Najbardziej zależy mi na zachodnio-wschodnim terenie.(okolice Geldern) Szukam kopalni. ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tej wiadomości , w ogóle straciłem nadzieje, że takie coś powstanie, a tu proszę bardzo... Brawo dla tych Panów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:14, Karharot napisał:

Proszę bardzo:) Poniżej załączyłem szczegółowe mapki okolic poszczególnych miast w Myrtanie.

A kopalnie gdzie są?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się