Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

gdzie jest obóz bandytów na wybrzeżu bo muszę wykonać zadanie ,,Plaga bandytów na wybrzeżu i nie mogę znaleźć ich kryjówki poradnik nic sie nie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdz z Ardei tylnym wyjsciem nie idz w strone latarni jacka tylko w przeciwna... zobaczysz kamienny krag po przejsciu kawalka i na lewo od niego jest Ortega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:49, KMaciej napisał:

Wyjdz z Ardei tylnym wyjsciem nie idz w strone latarni jacka tylko w przeciwna... zobaczysz
kamienny krag po przejsciu kawalka i na lewo od niego jest Ortega



no ale lepiej uważaj nie jest sam ma sporo pomocników więc lepiej zaopatrz się w dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanuję twój sposób pisania ale czy nie mógł byś pisać po polsku ;)

A tutaj mapki. Szaroskóry stoi obok Hansona ;)

Pozdrawiam.

20080610224237

20080610224300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ino jok jo ze wsia to Ty mi bronisz pisania po wijsku? A poza tym ja z Kaszëb jestem ino tok się wychowałem... Ale dobra może byde pisoł jako Wy bo tu toleroncji ni mo...
Dziękuja za mapę i gdzie jest mapa z obozowiskami orków żytby go wyzwolic? Bo ni mom zaliczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 22:51, Zwyczajny Nick napisał:

Ino jok jo ze wsia to Ty mi bronisz pisania po wijsku? A poza tym ja z Kaszëb jestem
ino tok się wychowałem...

Jeśli ty piszesz po kaszubsku, to ja jestem świętym mikołajem (który i tak nie istnieje)
Jakbyś pisał kaszubskim, to NIC byśmy nie zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygłupiaj się Mathias :) To samo tło GS-a, znajomi też identyczni, my wiemy, że to ty. I wiemy też, że umiesz pisać normalnie.

________________________________________________________________________________ ________________

Mam pytanko do wszystkich, jeżeli na konfigu Intel Celeron 2.67 Ghz, 768 MB RAM i Radeonie 9600 Pro 256 MB gra chodzi mi z prędkością ok. 15 FPS (co przyjemnością nie jest) i zalicza co chwilę ścinki, to czy dołożenie kości 1 GB w miejsce kości 256 MB znacząco poprawi płynność? Bo boję się o procesor, wiem, że najlepszy to on nie jest :/ Oczywiście chodzi mi o detale LOW (no, może widoczność i tekstury na średnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wieży Xardasa, ale maga nie ma w domu :P Nigdzie nie mogę go znaleźć. Jest tylko ten jego kościotrup. Przechodzę grę drugi raz i za pierwszym wszystko było ok., a teraz nie mogę posunąć się dalej, bo nie rozmawiałem z Xardasem. Patche wszystkiem posiadam. Jeśli miał ktoś z Was taki problem to bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej tylko ty masz taki problem :P
Jeśli nie ma Xardasa to jest bug, musisz go przyzwać za pomocą kodów, albo wczytaj jeszcze raz sava

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam problem z uruchomieniem gry zaraz po instalacji. Pojawia się komunikat odnośnie pliku engaine.dll.
Mam Viste 64. Dodam ze DirectX 9 jest także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 12:44, MTSMAFIOSO napisał:

Wpisz w konsoli "goto Xardas" i powiedz nam Gdzie go znalazłeś ^^


Ok uruchomiłem konsolę. Xardas jest gdzieś wysoko, chyba w niebie :P i na dodatek nie chce ze mną rozmawiać. Chyba już nie dam rady dłużej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 13:31, wojtek3003 napisał:

> Wpisz w konsoli "goto Xardas" i powiedz nam Gdzie go znalazłeś ^^
>

Ok uruchomiłem konsolę. Xardas jest gdzieś wysoko, chyba w niebie :P i na dodatek nie
chce ze mną rozmawiać. Chyba już nie dam rady dłużej grać.

Daj screena zobaczymy jak to wszystko wygląda, bo na razie nie bardzo to sobie wyobrażam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się