Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Taka mała ciekawostka. Jeżeli zabijemy Kana przywódcę orków to asasyni sami się będą rzucać na orków żeby ich zabić. A jak zabijemy Zubena przywódcę asasynów to znowu Orkowie rzucą się na asasynów.

@hagen321
Możesz podać quest do którego potrzebna jest najczystsza ruda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej zgarnąć pełne garści łupów i tyle doświadczenia, że wyszkolisz się na kilka levelów ? Dla mnie rewolucja to najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę pokonać Przywódce ożywieńców w świątyni koło Mora Sul. Walnie mnie trzema ognistymi pociskami i gine. Nie zdąże nawet do niego podbiec. Jest jakiś sposób na niego? Z góry dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 13:13, Clear napisał:

Mam problem. Nie mogę pokonać Przywódce ożywieńców w świątyni koło Mora Sul. Walnie mnie
trzema ognistymi pociskami i gine. Nie zdąże nawet do niego podbiec. Jest jakiś sposób
na niego? Z góry dzieki :D


Zamrozić, lub też walić czarami na odległość. Musisz wyczuć moment, i gdy tylko jego kula ognia przeleci obok Ciebie, Wyskoczyć zza rogu i zaatakować :P

W końcu dojdziesz do wprawy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale też muszę rozprawić się z paroma Zombiakami i Szkieletami. Jednak pierwszego musze obalić tego przywódce, ale czuje, że to nie będzie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kto ma na sprzedaż zwoje Światła ? Bo jak wchodze do tej świątyni to gram na "ślepego" praktycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:11, Clear napisał:

Wiecie może kto ma na sprzedaż zwoje Światła ? Bo jak wchodze do tej świątyni to gram
na "ślepego" praktycznie. :)


Na tym etapie gry powinieneś już mieć kilka zwojów "Światła". A posiada je każdy (lub prawie każdy) handlujący mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwoje te najczęściej znajdowałem w kufrach i skrzyniach. A Jeżeli masz problemy z ich odnalezieniem, to pochodnia chyba nie będzie najgorsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:43, Miltenos napisał:

Zwoje te najczęściej znajdowałem w kufrach i skrzyniach. A Jeżeli masz problemy z ich
odnalezieniem, to pochodnia chyba nie będzie najgorsza. ;)


Chyba, że ktoś walczy dwoma mieczami, a tego można się nauczyć już w Ben Erai. A do rzucenia czarów też są potrzebne dwie ręce. Z jednym mieczem byłoby ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykuć broń, z CZYSTEJ, magicznej rudy ?
Posiadam już wszystko, jedną sztabkę czystej rudy (dostałem od przywódcy klanu ognia, po wytępieniu orków) oraz umiejętność wykuwania rudy (przekonałem pozostałych kowali, więc ten z klanu młota nauczył mnie tego kucia)

Tyle że przy kuciu mieczy wciąż zużywam zwykłe sztabki rudy.
No chyba że są jakieś specjalne projekty broni, bo najlepszy miecz jaki mogę wykuć to EL Bastardo, tyle że w jego opisie nie ma nic o czystej rudzie.

Jeżeli więc są jakieś osobne projekty na broń z czystej rudy, to gdzie je mogę dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wielu stronach internetowych poświęconych serii Gothic znajdziesz spis unikalnych skrzyń. Już w 28 (nie jestem tego pewien) znajdziesz przepis na jeden z "unikalnych" mieczy (czyt. z czystej magicznej rudy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby wykuć broń z czystej magicznej rudy musisz mieć odpowiedni schemat, niestety nie wiem gdzie takowy można znaleźć. Wiem że jak grałem za pierwszym razem to pomimo tego że nauczyłem się tej umiejętności i przemierzyłem cały świat to nie znalazłem ani jednego takiego schematu, w następnej grze znalazłem taki przypadkowo w jakiejś skrzyni (został tam wygenerowany losowo). Być może jednak najnowsze patche zmieniają coś w tym względzie.

->Miltenos
Mówisz że jest w jednej ze specjalnych skrzyń? Nigdy nie zwróciłem na to uwagi ale to by nawet miało sens - przynajmniej byłaby pewność że takowy schemat można znaleźć po tym jak się poświęci tyle czasu na naukę tej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:18, Miltenos napisał:

Na wielu stronach internetowych poświęconych serii Gothic znajdziesz spis unikalnych
skrzyń. Już w 28 (nie jestem tego pewien) znajdziesz przepis na jeden z "unikalnych"
mieczy (czyt. z czystej magicznej rudy).

To by nawet miało sens biorąc pod uwagę że samą czystą rudę trudno znaleźć, nie mówiąc już o nauce wykuwania z niej mieczy.
Ok, poszukam na tych stronach. Mam tylko nadzieję, że te projekty nie są generowane losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:34, Darkstar181 napisał:

> Na wielu stronach internetowych poświęconych serii Gothic znajdziesz spis unikalnych

> skrzyń. Już w 28 (nie jestem tego pewien) znajdziesz przepis na jeden z "unikalnych"

> mieczy (czyt. z czystej magicznej rudy).
To by nawet miało sens biorąc pod uwagę że samą czystą rudę trudno znaleźć, nie mówiąc
już o nauce wykuwania z niej mieczy.
Ok, poszukam na tych stronach. Mam tylko nadzieję, że te projekty nie są generowane losowo.


Tu masz napisane, gdzie szukać tych unikalnych skrzyń.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=26755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:44, Clear napisał:

Podaj mi choć jednego maga posiadającego zwoje, bo jak narazie to wszyscy mi oferują
przepisy na miksturki :P


Ups, pomyłka - sorry. Ale co do zwojów to bardzo dużo jest w skrzyniach.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Gothic 3 , otóż po instalacji próbuje uruchomić grę a tu wyskakuje mi komunikat : " Error whole starting game executable - couldn`t load DLL file Engine.dll. " wie ktoś co z tym zrobić ? mam najnowszego Ditectxa i mój kom spełnia wymagania maksymalne więc nie wiem czemu mi taki błąd wyłazi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:55, Valentino S.A. napisał:

mam problem z Gothic 3 , otóż po instalacji próbuje uruchomić grę a tu wyskakuje mi komunikat
: " Error whole starting game executable - couldn`t load DLL file Engine.dll. " wie
ktoś co z tym zrobić ? mam najnowszego Ditectxa i mój kom spełnia wymagania maksymalne
więc nie wiem czemu mi taki błąd wyłazi :/

może najnowsze stery zainstaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się